Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért házasodik össze egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért házasodik össze egy férfi és vállal gyereket egy olyan nővel, akit nem is akar?

Figyelt kérdés
Rengeteg ilyen példát tudok a környezetemben, hogy egy pasi a válás vagy a különköltözés után sem a nővel sem a gyerekkel nem beszél. Sőt, szinte azonnal akad új párja. Ez arra enged következtetni, hogy a férfi akkor nem is akarta azt a nőt és gyereket főleg nem attól az asszonytól. Akkor miért veszi el azt a nőt, vagy ha feleségül veszi is, miért nem védekezik abban az esetben a férfi, hogy ne legyen gyereke?
2018. jan. 22. 23:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%

Azért mert neki akkor úgy jó, megéri es csak magára gondol h neki mi a jó

Aztán egy masik lesz a jobb

Ilyen egyszeru

2018. jan. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%

Azért,mert álomvilágban élnek,nem tudják mi az élet,csak mikor már benne vannak.


Nézz szét!Mindenhol azt propagálják,hogy "milyen szép az élet".

Aztán mire rájönnek,hogy a szerelem és a gyerek téma nem a rózsaszín köddel egyenlő,már késő...

2018. jan. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
megint más, ha 2 év vagy 20 év múlva mennek szét. A szerelem nem tart örökké, sőt; problémák meg mindig lesznek.
2018. jan. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
3. Természetesen azokra az esetekre gondoltam, amikor 1-2 éven belül mennek szét, csak nem írtam. Ha 20 év után, akkor nyilvánvalóan komolyan gondolta, csak amikor kerül új nő, a feleség és a kamaszkorú gyerekek úgy megharagszanak, hogy azért mérgesedik el úgy a viszony, ahogy.
2018. jan. 23. 00:33
 5/20 anonim ***** válasza:
62%
Sokszor a pasi át van verve,elfelejtettem a bogyót beveni mesével..
2018. jan. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Carragher_x ***** válasza:
75%

Lehet, hogy csak az én látókörömben van így, de jellemzően az ilyen pár éves, gyorsan gyerekkel nyitó kapcsolatokban szinte kivétel nélkül mindig a kapuzárási pánikos nő forszírozza ezeket a dolgokat.

Amikor eltelik az egy-két év, akkor semmi más nem történik, minthogy megméretettet a kapcsolat és könnyűnek találtatott, simán nem passzoltak össze.

2018. jan. 23. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%

Az én látókörömben is hasonlóak vannak, mint amit a hatodik valaszado írt. Pl a szomszédban van egy 37 eves csaj és neki volt egy pasija aki a lanynal vagy 20 évvel idősebb volt plusz elvalt már egyszer. (előző házasságban is két gyereke volt neki)


VEgyütt voltak pár évig majd a csaj terhes lett véletlenül (ő mesélte, hogy a véletlen = nem gond NEKI ha az lesz így KÖZÖS megegyezessel nem védekeztek csak megszakítással vtak egyutt)


Lett egy lánya. A ffi valahol a terhesség 2.felenel lelepett.


Azóta sir a csaj szája, hogy mekkora szarember az ő exe. Ok, tény, hogy huzhatott vna kotont a fickó.. De mégis mit várt a nő egy erősen ötvenes ketgyerekes elvalt pasitol?


Szerintem azért egy nőnek illene felismernie azt a helyzetet amikor a pasi nem akar gyereket vagy nem igazán akar.


Csak, hogy félreértés ne essék én is egy 35+ N vagyok kisbabával, annyi kulonbseggel, hogy mi egy közel 10 éves kapcsolatra vállalunk babát és addig nem erőltettem amíg a párom nem állt rá készen pedig én egy ideje már szerettem volna, de ő még nem és ezt megertettem mert nem csak az én egom számított ebben a helyzetben.


Tudnék még írni ilyet.

2018. jan. 23. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%

Sok esetben a férfi "akar" gyereket, csak arra nem godnol, hogy azzal egy csomó probléma, kényelmetlenség meg kötelezettség is jár.

Aztán amikor a gyerek "ott van", inkább lelép, mert nem így képzelte el.


Az ugyanis téves következtetés, hogy ha MA nem tetszik a dolog, akkor TEGNAP/KORÁBBAN nem akarta ezt - az egyetlen helytálló következtetés, hogy nem ÍGY képzelte el, felelöségérzete meg nincs.

2018. jan. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
47%

Valószínű a nő nyaggatta a gyerek miatt, le akarta magát kötni egy életre, tipikus sztori.

Aztán előjött az igazi énje a nőnek, a pasas meg hanyatt homlok menekült.

És még olcsón megúszta.

2018. jan. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%

Nekem egy jóbarátom azért maradt együtt a nőjével mert az teherbe esett és a nő nem akarta elvetetni mert megmondta neki az orvos, hogy a cukorbetegsége miatt csoda, hogy egyáltalán terhes lett.

Pont emiatt nem szedett a nő gyógyszert, mert a doki szerint nem lehet gyereke - hát, tévedett.

A srác meg fogta a fejét az első pár hónapban, hogy most mi legyen.

Azóta megvan a gyerek, de a srác többet beszél a kutyáiról mint a gyerekről. Eltartja őket mert tudja, hogy ezt kell tennie, de ő ezt az egészet nem akarta. Mi pedig biztosak vagyunk benne, hogy a csaj átrázta őt, mert ő meg mindenáron gyereket akart, évek óta ezzel nyúzta a fiút (egy 4 éves kapcsolatról beszélünk). Plusz a srác családja tehetős, a srác is dolgos, a csaj meg....hát, tudjátok, hogy van ez. Megfogta a pasit magának, két légy egy csapásra: van gyerek, van lóvé.

2018. jan. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!