Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti összeházasodnátok, vállalná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összeházasodnátok, vállalnátok gyereket olyan férfival, aki nem akar soha közös lakást veletek?

Figyelt kérdés
Amikor már együtt voltatok akkor vett egy lakást, ami direkt az ő és a szülei tulajdona, azért mert úgy gondolkoznak, hogy a nők mind haszonlesők, és be kell biztosítania magát. Hozzámennétek, és szülnétek gyereket egy ilyen gondolkodású embernek? Lehet így boldog jövőt teremteni?
2018. ápr. 4. 09:04
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem áll ki kettőnkért a szülei nézetei ellen, akkor nem. Isten ments.
2018. ápr. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
73%
Szóba sem állnék vele,nemhogy még házasság... S ha a gyermeke lány lenne majd azt is haszonlesőnek néze? A saját anyukája is csak haszonleső volt?
2018. ápr. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
11%
Én sem akarnék közösködni soha egy nővel sem. Ugyanis mi van akkor, ha pár év múlva őfelsége úgy gondolja, hogy lelép az új pasikával, s viszi mindennek a felét? Nem kockáztatom meg, hogy utcára kerüljek holmi gerinctelen élőlények miatt.
2018. ápr. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
65%
3.: hogy így állsz hozzá az téged minősít
2018. ápr. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk kicsit más a helyzet,de a lényeg ugyanaz. A férjemnek már volt egy lakása amikor megismerkedtünk ,ebben lakunk most.3 hónapja voltunk együtt amikor akadt egy kihagyhatatlan lehetőség,féláron vett még egy lakást. Nálunk soha nem volt probléma,hogy a lakások az övéi,hisz ő dolgozott meg érte... Van házassági szerződésünk is,persze anyósom kedvéért,hisz a házasság előtt szerzett vagyon ígyis-úgyis a férjemé. Engem soha nem zavart,sőt! Büszke vagyok rá,hogy egyedül elérte mindezt. Azért mentem hozzá,mert szeretem.. Van egy 20 hónapos kislányunk és októberre várjuk a második babát.
2018. ápr. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
40%
5.: ha elváltok hajléktalan leszel, azt tudod ugye? Anyós ki fog hajíttatni, mint a macskát...
2018. ápr. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 Kései Sirató ***** válasza:
67%
Nem, nem és nem!
2018. ápr. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
71%
Biztos, hogy nem, a barátod elég vicces.
2018. ápr. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
83%
Semmiképp sem. Szép dolog a szerelem de jogilag igen kiszolgáltatott helyzetbe kerülnék és azért nem árt a legrosszabb forgatókönyvre is bebiztosítani magad. Ergo ebben a szituációban, ha elromlanának a dolgok, simán kirakhatnának az utcára zokszó nélkül, talán még a jövendőbeli gyerek is náluk maradna, mert ott van egy fedél a feje felett.
2018. ápr. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
68%
Nem.
2018. ápr. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!