Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti összeházasodnátok, vállalná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összeházasodnátok, vállalnátok gyereket olyan férfival, aki nem akar soha közös lakást veletek?

Figyelt kérdés
Amikor már együtt voltatok akkor vett egy lakást, ami direkt az ő és a szülei tulajdona, azért mert úgy gondolkoznak, hogy a nők mind haszonlesők, és be kell biztosítania magát. Hozzámennétek, és szülnétek gyereket egy ilyen gondolkodású embernek? Lehet így boldog jövőt teremteni?
2018. ápr. 4. 09:04
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
25%
Ezen csak azok a nők akadnak ki, akik valóban haszonlesők. Vagyis a legtöbb nő!
2018. ápr. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
72%
Ha lenne saját lakásom, akkor igen.
2018. ápr. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
28%

6. Ha elválnánk a lakások akkor is a férjemé lennének,hisz házasság előtt szerzett vagyon.

Viszont tapasztalatból mondom,hogy egy szerződés nélküli válás sokkal rosszabb. Ott is ki tud forgatni mindenből anyós ha akar.

A kérdezőnél inkább az a gond,hogy a lakás egy része a szülőké és ahogy gondolkoznak. Ha ő odaköltözik és nem lesz jó a viszonya a párja szüleivel akkor előbb-utóbb meg fogja kapni,hogy az ő lakásukban lakik.

Én példáúl soha nem hallottam ilyet.

2018. ápr. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
38%

Úristen, válás esetén nem a férfi kerülne utcára, mint ahogy ha megtörténik manapság hogy valaki utcára kerül váláskor, akkor az 10-ből 9-szer a férfi, hanem a nő?! Úristen, mi lesz most?!


Egyébként nem is értem a válaszolók részéről ezt a sok rinyát, mert én rengeteg olyan házasságot ismerek, ahol az ingatlan (ház/lakás) amiben a felek élnek az egyik fél 100%-os tulajdonában van. (Nem mindig a férfiében) Ez azért nem olyan ritka dolog.


---


A nőket felszopó kérdésekben ilyenkor szokott jönni az a férfit megszégyeníteni akaró válasz, hogy "Mi van, nem bízol benne hogy örökre együtt lesztek?" - Érdekes most egyszer sem hangzott el ilyen. Mi van kérdező, nem bízol benne hogy örökre együtt lesztek? Mert csak akkor kezdenél el aggódni ilyenen, amúgy meg mindegy lenne neked hogy az ő helyén éltek.

2018. ápr. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
49%

NEM!! Ha nincs bizalom, nincs igazi szeretet.

Én még el is köszönnék egy ilyen férfitól. Már előre úgy van velem, hogy BIZTOS, hogy elhagyjuk egymást, és én biztos, hogy le akarom húzni. Mit feltételez ő rólad?

Ez szeretet?


Nem kellett soha senki pénze, mondjuk én ezt bizonyítani is tudtam a sok-sok lakástakarékommal, amit sok év alatt tettem félre, mire férjhez mentem, de a bizalomhoz még ez sem elvárás.


Én személy szerint még el is hagynám, keresnék olyat, aki nem egy számító libának tart.

2018. ápr. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
52%

Kedves kérdező!

Fordítsuk meg a kérdést. Ha neked lenne egy lakásod amit a szüleid segítségével vettél,nem akarnád bevédeni? Simán odaadnád a felét a férjednek? Mit szólnának a szüleid?

2018. ápr. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
40%
Megint a noi kepmutatas megy, az nem bizik inkabb a masikban aki nem mer belemenni a hazassagi szerzodesbe, persze ha nekik lenne sajat hazuk, akkor biztos kardoskodnanak erte, igy meg majd a maseert fognak ha netan bejon a statisztika mint a fej vagy iras vagy valas lesz vagy nem 50% esellyel es akkor nehogymar kiralynonk ne jarjon jol.Bizony a fele kiralysag jar nekik, igy gondoljak.Ugye lepontozok?
2018. ápr. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Szerintem senki nem úgy gondolja, hogy akkor most írassa a nőre a lakás felét, főleg hogy a szülei adták bele a pénzt. Normális esetben egy pár, ha komolyan gondolják egymással, akkor összedobják amijük van, spórolnak együtt, és közösen vesznek lakást. Az is más ha valaki egyedülállóként vesz ingatlant, és utánna találja meg a szerelmet, aki hozzá költözik. De ők már párkapcsolatban voltak, amikor a férfi és a szülei előálltak ezzel az ötlettel, hogy gyorsan vesznek egy lakást, nehogy közös legyen valaha is a nővel, mert minden nő csak haszonleső, lehúzza váláskor a férfit.
2018. ápr. 4. 10:58
 19/32 anonim ***** válasza:
79%
Ha a férfi ebbe belement az őt minősíti. Meg a nőt ha vele marad.
2018. ápr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
23%
Most miért is kéne, hogy a szülei egy fél lakást a feneked alá rakjanak? Miért kéne, hogy az ő megtakarításuk feleződjön? Vegyél magadnak te is egy lakást és örülj, hogy az albérletet megspórolhatod. A kérdéseddel bizonyítod is, hogy haszonleső vagy, különben ez fel sem merült volna benned. Ha neked is van megtakarításod, hát vegyél fel hitelt, vegyél egy lakást és add ki. Neki sem lesz ahhoz köze.
2018. ápr. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!