Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek mikor köthetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mikor köthetnek házasságot Magyarországon a melegek?

Figyelt kérdés

2016. dec. 20. 16:57
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/134 anonim ***** válasza:
4%
Figyelj öreg! Te egy echte homo vagy, ez nem kérdés. És próbálod magyarázni a magyarázhatatlant. Ez a prosztata dolog is baromság - menj el urológushoz, aztán megtudod, milyen kellemes azt izgatni.(egészséges a prosztatám). Részemről a téma lezárva. A te szerecsenmosdatásod hajaz a papok prédikációs csúsztatásaira - amivel isten létét magyarázzák - helyenként profi - de főleg nagyon amatőr módon. Sok buta ember van - erre építenek - és sajna, feltételezésük igazolódik.
2016. dec. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/134 anonim ***** válasza:
2%
És nem az a klrdés, hogy isten volt -e valaha, hanem, hogy most is van-e
2016. dec. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/134 anonim ***** válasza:
97%
Valószínűleg több nőhöz volt közöm mint amennyit Te összesen TV-ben láttál, de nyilván meleg vagyok csak azért mert nem értek veled egyet a homofób marhaságaidban, amiket amúgy érvekkel cáfoltam meg. Ha elfogytak az érveid akkor támadj, személyeskedj, talán egyszer észreveszed, hogy azok a buta emberek akikről beszélsz nincsenek is olyan messze. Itt vagy mindjárt Te! :)
2016. dec. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/134 Béla211 ***** válasza:
98%
Egy orvosi vizsgáltatott ne keverjünk már össze egy szexuális élménnyel. Képzeld meleg vagyok és volt ,hogy doki nézte meg a prosztatámat és nekem is szar érzés volt. Míg ha párom ujjaz az nagyon jól esik. Ja és kérdezd meg ,hogy hány nő élvezi a nőgyógyászati vizsgálatokat pedig együtt létkor ugyan ott okozol örömet neki...
2016. dec. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/134 kriszpo ***** válasza:
6%

#49:


"Miattam azt csinálnak amit akarnak de gyógyítani KELL Őket mert nem normális." - Legyél szíves legközelebb pontosan idézni! Ez a két dolog pedig nem üti egymást. Ugyanis a VÉLEMÉNYEM írtam le azzal, hogy a homo/leszbi lelki betegség (méghozzá tudat alatti). De ETTŐL FÜGGETLENÜL miattam azt csinálnak amit akarnak. De ha még most sem sikerül megérteni, akkor tessék még kicsit rágódni ezen, amíg nem sikerül megérteni. "DAFUQ?!" - Ezt pedig én nem értem ... de ebbe ne is menjünk bele, mert nem akarok lesüllyedni erre a szintre. Köszönöm a MEGÉRTÉST :)

2016. dec. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/134 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem ezt e vitát itt és most kell abbahagyni, mert egyhelyben járunk. Te sem fogsz engedni abból,hogy homokosnak lenni kiba..ott jó dolog, és nincs benne semmi káros, semmi természetellenes - és én sem fogok engedni abból, hogy : pedig de!
2016. dec. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/134 anonim ***** válasza:
2%
Vagy volt sok nőd - vagy csak fantáziálsz/hantázol. A te szöveged az nem egy hetero szöveg.
2016. dec. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/134 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy milyen dolog, sosem voltam homoszexuális, sosem vonzódtam férfiakhoz, sosem voltam rá kíváncsi és szerencsére nrm szorulok rá, hogy Neked bizonygassam, hogy hány nőm volt. Ha Neked a fentiekből nem sikerült megérteni amit írok az azt jelenti, hogy nem érted amit olvasol, ami baj, de valóban: így nincs értelme vitatkozni, bá azt továbbra sem értem, hogy attól miért leszek meleg, hogy nem ítélem el Őket és nem dobnám máglyára mind. Nem ítélem el pl. azokat sem akik a szőrös puncit kedvelik, de ettől én még a csupaszra gerjedek, sőt azokkal sincs semmi bajom akiknek a nagyon vékony nők jönnek be, de nekem nem. Akkor most látens vékonyszőröslányokat kedvelő vagyok?
2016. dec. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/134 anonim ***** válasza:
0%
Ha ide bekommenteltél akkor van hajlamod rá, máskülönben nem nyitottad volna ki a posztot.
2016. dec. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/134 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján mondjuk Neked is. :)
2016. dec. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!