Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek mikor köthetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mikor köthetnek házasságot Magyarországon a melegek?

Figyelt kérdés

2016. dec. 20. 16:57
 101/134 anonim ***** válasza:
84%
Sötétebb van itt mint gondoltam. Szomorú.
2016. dec. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/134 anonim ***** válasza:
97%

A világban több száz millió ember tartja normálisnak, ha egy férfinek több felesége van.... Ennyit a normalisrol és természetesről...

45N hetero

2016. dec. 30. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/134 anonim ***** válasza:
100%
#91 "a tudomány ma már sokra képes"- igen, pl 2 nőnek már lehet gyereke, ugyanolyan/hasonló beültetéssel/lombikkal, mint hetero párok esetén. :)
2016. dec. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/134 anonim ***** válasza:
3%
nőnek persze, hogy lehet gyereke - de egy másik nőtől azért nem. hivatkozol a többnejűségre. az lehet, hogy valahol normális és természetes, de mi itt élünk ahol, és itt nagyon nem. van ahol a homizást halállal büntetik.
2016. dec. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/134 anonim ***** válasza:
100%
Van ahol meg kutyát esznek, sőt olyan is ahol a szimpla házasságtörésért is halálra köveznek. Én is tudok példákat hozni a nagy világból ami szerintem nem helyes.
2016. dec. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/134 anonim ***** válasza:
0%

Azért annyira ne érezzétek magatokat nyeregbe ti homik,azért mert kevés normális heteró írogat ide!

A legtöbb inkább hozzá sem szól mert annyira le...r titeket,hogy ügybe sem vesz,görget tovább,nem pazarolja az idejét ilyen nyomikra,hanem a családjával,a TERMÉSZETES úton (feleségétől/élettársától) született gyermekeivel tölti a szabad időt....Szóval akárhogy erőlködtök,mióta világ a világ utód (az állatvilágban is) csak úgy született,hogy a hím és a női egyed egyesült.Ez soha nem is fog változni.Az is igaz,hogy b...k is voltak mindig,de ezek biológiai selejtek.Az evolúció tévedése.Ezért is nem tudnak szaporodni... :)

Tehát ne szidjátok a heterókat,mert tőlük származtok!Örüljetek,hogy megtűrnek titeket,ti genetikai hulladékok!Ha mindenki b..i lenne,már rég kihalt volna az emberiség.Felőlem éjjel-nappal dughatjátok egymást s...be-szájba,rohadtul nem érdekel.Csak ne az utcán csináljátok repedtse..űek! :)Készüljetek arra,hogy a sok hátsókijáratos szex után pelenkával tudtok csak közlekedni!:) Hiányzik nektek,hogy állandón befossatok,mert nem bírja megtartani a se..izom a cuccot??? :)

Azt ajánlom felejtsétek el ezt a házasság témát meg a gyermeket.Nem nektek "találták" ki!Hanem egy férfi egy nő párosnak!Hiába veritek a nyálatok,mi heterók mindig is többen leszünk.Akik nem fogják soha normálisnak tartani amit csináltok.Most még csak 2 éves a fiam,de ahogy megérti el fogom neki mesélni az álláspontomat rólatok,kedves homokosok.Akármilyen liberális világ lesz,az ő értékrendjét nem hagyom elrontani.

2016. dec. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/134 anonim ***** válasza:
0%

Én ha b..i lennék,örülnék,hogy lyuk van a s.ggemen.

Nem akarnék se házasságot,se gyereket!Felfognám,hogy selejtnek születtem és elbújnék a föld alá szégyenemben.De előbb keresnék egy hasonló selejtet, azzal bujkálnék és élném a félresikerült kis szaros életemet... :) Fogalmazhatnék "szebben" is,de már meguntam,hogy ennél a témánál állandóan fennakadok a trágárságszűrőn! :) :) :)

2016. dec. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/134 Someone Alone ***** válasza:
97%

13:01 - Először is, sajnálom a fiadat.

Másodszor, az emberek nem csak evolúció fenntartás céljából szexelnek, és ezzel nincsenek egyedül a fajok között.

Harmadszor, ahogy te is írtad, a homoszexualitás mindig jelen volt. Az állatvilágban, és az emberek között is. Hát ez így is fog maradni. Jelen volt, van, és lesz. Jobb lesz, ha beletörődsz, mert ezzel csak magadnak okozol problémát.

Akik melegek, azok nem tehetnek róla. Te viszont mégis őket hibáztatod. Ezért jár a taps.

Remélem a fiadnak később majd érettebb, normálisabb felfogása lesz, mint neked, és nem sikerül elrontani.

2016. dec. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/134 Someone Alone ***** válasza:
96%
Egyébként én biszexuális vagyok, és nem fogom ilyen beszűkült látókörű, éretlen emberek miatt selejtnek gondolni magam, akárhogy is probálják bemagyarazni, csak azért, mert a homo/biszexualitás, kisebb/nagyobb mértékben torzítja az amúgy is torz világképüket.
2016. dec. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/134 anonim ***** válasza:
2%
mint már írtam is - logikus gondolatmenettel fogalmazva semmi perc alatt megbuktok az indokaitokkal, homik. Azt is írtam már, hogy nincs értelme veletek vitázni - mert vagy nem értitek, vagy nem akarjátok érteni. Tehát folyamatosan csúsztattok és mellébeszéltek. Én azt is átlátom, hogy rosszul érzitek magatokat a homiság tudatában, és próbáljátok magatokat "szalonképessé tenni" a külvilág előtt. Én alapállásban sajnállak benneteket, de amikor a szükségetekből erényt akartok kovácsolni, akkor az indulat jellemez veletek szemben.
2016. dec. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!