Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek mikor köthetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mikor köthetnek házasságot Magyarországon a melegek?

Figyelt kérdés

2016. dec. 20. 16:57
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/134 anonim ***** válasza:
2%
valami mégsincs rendben körülötted, ha ilyeneket gondolsz-írsz, hogy azért, mert hozzászólok egy ilyen témához, azért már latens homo bennem van. aztán meg a homók elitéléséről mondasz , pedig nem is arról volt szó - hanem közülük is csak azokról, akiket a homok többsége is elítél. na meg persze arról, hogy maga a homoság az egy nem szükséges, de természetellenes állapot
2016. dec. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/134 anonim ***** válasza:
100%
Na, ennek azért fuss neki még egyszer mert ezt bizony most nem értem. :)
2016. dec. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/134 anonim ***** válasza:
3%

nem értjük, vagy csak úgy teszünk.

egyébként is bukta van,mert aki úgy gondolkodik, hogy csak az ír ide, aki érintett, az - logikus, hogy ő maga is érintett....bukta...bukta..ezek után ne is írj semmit

2016. dec. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/134 anonim ***** válasza:
97%
Tehát mind érintettek vagyunk akik ide írtunk, tehát Te is? :D
2016. dec. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/134 anonim ***** válasza:
2%

ezt nem én mondtam (én ilyet nem is gondoltam)

nemcsak homi vagy, de szellemi árvizkárosult is

2016. dec. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/134 anonim ***** válasza:
97%

Nem vagyok érintett, mert nem szeretnék házasságot kötni férfival, pedig biszexuális vagyok. Véleményem szerint semmi ellenérv nincs ellene, viszont elnézve az itteni helyzetet, nem ma fog ez megtörténni hazánkban, hogy engedélyezik.


A kommentelők nagy része meg groteszk mód szánalmas, minden tiszteletem azon felé, akik megpróbáltak velük értelmesen vitatkozni.

2016. dec. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/134 anonim ***** válasza:
2%
Az ilyen vitákat könnyen rövidre lehet zárni. A házasság szó, mint fogalom, foglalt.
2016. dec. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/134 anonim válasza:
2%
Remélem soha
2016. dec. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/134 anonim válasza:
86%
Valószínű nem mostanában, pedig joguk lenne. Egy párkapcsolat, szerelem két emberről szokott szólni. Most az hogy azonos neműek vagy sem az lényegében mindegy, szeretik egymást és kész. Sok hülye hozzászólás volt itt a magamutogatásról. Csak egy példa, ha egy hetero pár csókolózik akkor milyen aranyosak, amennyiben egy meleg pár már egyből mocskos m elegek. Miért kéne nekik elbújni a világ elől, mi okból nem vállalhatják ők is a kapcsolatukat. Tökéletesen működik az oszd meg és uralkodj elv. Mindig lesznek olyan emberek akik szeretnek utálkodni, most ép a melegeket, holnap a zsidókat majd a cigányokat esetleg ép a migránsokat, bár sokan még csak nem is láttak de utálják őket. Abba bele se tudnak gondolni, mi lenne ők lennének kirekesztett helyzetben, csupán születésük, vallásuk, vagy ép szexuális beállítottságuk miatt. Valószínű megtagadnák saját magukat csupán azért, hogy megfeleljenek a többségi elvárásnak, de ezzel nem csak magukat, hanem a magukhoz hasonlókat is elárulnák és egy életre megaláztatottan boldogtalanul élnének. Le lehet melegezni az írásomért, nem vagyok az, de ha az lennék vállalnám nyíltan. Az szégyellje magát aki képtelen tovább látni a belenevelt vagy mások által sugallt korlátoltságon.
2016. dec. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/134 anonim ***** válasza:
1%
Heterók számára undorító 2 ffi smárolása. Ezzel nem lehet mit tenni, azon kívül, hogy tudomásul veszed. A hetero sem tud mást tenni a homik létezésével, mint tudomásul veszi. Homokozzatok a 4 fal között - mert a jóérzésű embereket ha irritáljátok a nyivános buzerációval, öngólt lőtök - a saját további életeteket fogjátok megnehezíteni. Mert úgy biztosan ki lesztek közösítve.
2016. dec. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!