Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek mikor köthetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mikor köthetnek házasságot Magyarországon a melegek?

Figyelt kérdés

2016. dec. 20. 16:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/134 anonim ***** válasza:
63%

Sajnos nem egyenlő az élettársi kapcsolat a házassággal, szinte semmilyen jogot nem biztosit, amit a házasság igen: Orokbefogadni nem parkent tudnak pl, hanem csak egyedülállókent, ami tudjuk na Mo-on szinte lehetetlen, főleg csecsemőt, vagy hitelfelvetelnel nem illetik meg őket ugyanazok a jogok, stb, stb. Ma Mo-on nemcsak az egyház, hanem a kormány is deklarálta, házasság csak ferfi es no kozott.

Szerintem még 50-100 ev tuti kell, hogy elfogadjak....

2016. dec. 22. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/134 Béla211 ***** válasza:
67%

Amúgy szerintem annak örüljünk ,hogy a bejegyzett életársí kapcsoltatott nem szüntette meg ez a kormány. Nem ,hogy engedélyezze a házasságot egy neműek között...

Szerintem amúgy Magyarországon nem lesz bevezetve soha. Most legalábbis így érzem.

2016. dec. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/134 anonim ***** válasza:
77%

Nem kellene reagálni más hozzászólókra, de a #8-as írta és nehéz megállnom: "Az még a kisebbik baj. A nagyobbik az, hogy gyereket fogadnak örökbe. A lelki fejlődésbe most nem mennék bele, de nyilván halálra szekálják a suliban a nyomorultat, hogy az anyja Géza, az apja meg Béla. Vicc komolyan."


Akik azt a gyereket "halálra szekálnák" az iskolában, azok pont az olyanok lennének, mint az idézett hozzászóló. Lehet csűrni-csavarni, de gyakorlatilag azért tiltaná, mert ő képtelen az empátiára, képtelen elfogadni, hogy az emberek egyenlőek, és hasonló viselkedést vár embertársaitól.


Válaszolva a kérdésre, szerintem akkor lesz lehetőség házasságkötésre melegek számára, amikor:

1) hazáankban jelentős mértékben megnő az iskolázottság

2) az értelmesebb emberek nagyobb számban vesznek részt a közízlés, közgondolkozás kialakításában

3) elválik az egyház és az állam, a politika

4) a kultúrában, az újságírásban végre nem teszik nevetség tárgyává azokat, akik nem ugyanolyanok mint a többség

5) mikor egy baráti társaságban, munkahelyi közösségben rá mernek szólni arra, aki kirekesztő és gúnyos stílusban beszél kisebbségekről


Lehetne hosszabb is a lista, de nincs értelme tovább nyújtani. Változásra van szükség a politikában ahhoz, hogy a melegek házasságot köthessenek. Erre a jelenlegi szomorú gazdasági helyzetben nem nagyon van igény.

2016. dec. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/134 zimonyi attila ***** válasza:
24%

Sajnos mindenki az ellenzők empátiájának a hiányát, az alacsony iskolázottságot, a közép-európai, balkáni állapotokat, a sötét magyarokat mantrázza folyamatosan!!

Egy pillanatig nem foglalkoznak azzal, hogy a melegek elutasítása, a nagy részben botrányos, kihívó, magamutogató, gusztustalan stílusuk miatt erősödött ennyire fel!! Ezt a kedvesen író lányt, amennyiben nem az Andrássy úton vonuló felcicomázott teherautókon nyalja a barátnőját, szimbólikusan értve, akkor soha a büdös életben nem bántanám meg egy szóval sem. Amennyiben csendben, szépen eléldegélnek, ki a fenét zavar?? Csak egy baj van, hogy a nagy többségük nem ilyen! Az Andrássyn lakom és amikor jönnek a melegek, szívem szerint lerugdosnám őket az autókról, menjenek haza az anyjukba mutogatni, ahogy seggbenyomják a köcsögök és ahogy nyalogatják a lányok egymást!! Én sem megyek ki és egyetlen egy heteró sem megy ki bemutatni, hogy mit csinálunk otthon az ágyban!! Ja és még egy fontos dolgot nem mondtam...........a lányom 10 évvel ezelőtt felszaladt egy nagyon szép kis nővel hozzánk és röviden csak annyit mondott,........ Apu bemutatom az élettársamat!! Csak annyit mondtam alapjában véve megértelek, én is a nőket szeretem......... azóta 2 kisráccal, a lány előző házasságából, kiválóan élnek és nekem eszembe sem jut leköcsögözni őket. De ha a melegfelvonuláson meglátnám fenn a busz tetején, lepofoznám onnan.............Ennyi!!!

2016. dec. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/134 kriszpo ***** válasza:
19%

1. Személy szerint engem nem érdekel, úgyis a nagy liberalizmusban mindenki azt csinál, amit akar. Igaz? Igaz!

2. Miattam gyereket is nevelhetnek, de vállalják a felelősséget és ne rinyáljanak, ha valami nem működik.

3. Ha valaki meleg, az éppen olyan "betegség" genetikai vagy lelki, mint a vegetáriánus életmód. Miért? Mert a meleg azért meleg, mert a genetikailag úgy van kódolva és mellette lelki vonzata is van: azért fordul a férfi el a nőtől, a nő a férfitól, mert taszítja, undort kelt benne, "fél" tőle tudat alatt. A vegetáriánus meg sajnálja az állatokat, azt hiszi egészségesebb lesz, ráadásul "beleverték" az okos buksijába a "szakemberek", hogy a hústól rákos lesz és meghal.

Nekem mindegy, azt csináltok amit akartok, de ha baj van, ne sírjatok!

Üdvözlettel:

36/F húsevő, hetero családapa

2016. dec. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/134 anonim ***** válasza:
88%

Mert baja csak is a vegetáriánus melegeknek lehet? A heteroszexuális húsevők élete csupa móka és kacagás? Hagyjuk már...


Persze lehet ez a véleményed, de, hogy betegség meg, hogy azért fordul el a férfi a nőtől meg a nő a férfitól mert fél/undorodik tőle az nettó ökörség. Egy teáskannát se akarok megdugni, de nem is undorodom tőle. Valószínűleg a leszbikusok és a homoszexuálisok sem undorodnak az ellenkező nemtől, de mégis a sajátjukat találják szexuálisan vonzónak.

Egyébként az elejében igazad van, mindenki azt csinál amit akar, egészen addig míg a többiek szabadságát nem korlátozza.

Egy másik heteroszexuális házas férfi. :)

2016. dec. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/134 anonim válasza:
76%
Szánalmas hogy ennyien utálkoznak. De gemis nem bűn ha valaki olyat szeret akihez vonzódik.Egyetlen egy életünk vam biztosan,had csináljuk már azt amit akarunk.Nehogy már más irányítson.
2016. dec. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/134 anonim ***** válasza:
14%

#29: Ez ám az igazi elfogadást hirdető és azért küzdő hozzáállás, gratulálok hozzá! Csak az a baj vele, hogy a másság elfogadása nem csak a Te másságod elfogadásáról szól és még csak nem is az általad elfogadott másság elfogadásáról, hanem arról, hogy Te is elfogadod azt aki hozzád képest más. Az meg, hogy elfogadjuk a másságot, baromira nem arról szól, hogy a többség alkalmazkodik a kisebbséghez, de ezt gondolom hiába is magyarázom annak akinek erre ennyi a hozzáfűznivalója.


Továbbra is fenntartom: majd akkor lesz a Pride az elfogadásért küzdő rendezvény amikor a hasonlóságot hirdeti, azt, hogy a saját nemükhöz vonzódók a legtöbb tekintetben ugyanolyan emberek mint bárki más, csak épp a saját nemükhöz vonzódnak szexuálisan. Majd akkor amikor azt akarják megmutatni, hogy Ők is képesek rendesen felnevelni egy gyereket, amikor azt, hogy Ők is tesznek valamit a társadalomért, adót fizetnek és előrefelé viszik a dolgokat, mert az, hogy vallást gyaláznak, közszemlére teszik a szexualitásukat és polgárpukkasztanak senkit sem érdekel, viszont cserébe baromira ártanak csúnya szóval élve a saját fajtájuknak.


Az emberek többségének egyébként vannak olyan szexuális vágyai amit a másik nem feltétlenül ért meg, de nehogymár kizárólag az határozzon meg valakit, hogy mire/mitől lesz orgazmusa. Ennél azért talán már előrébb tartunk, nem kell ezt hirdetni.

2016. dec. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/134 anonim ***** válasza:
92%

Nézzen bárki meg egy felvonulást, és rájön, hogy mindenhol vannak idióták. megjegyezném: az EB felvonulása milliószor rosszabb volt. Embereket tiportak el, őrjöngtek, volt akit pucéran kellett elvinni onnan és hadd ne mondjam milyen szerelésekben tudtak néhányan megjelenni.


Azzal persze nem volt probléma, mi?

2016. dec. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/134 anonim ***** válasza:
11%
Igen, mindenhol vannak, de ha egy közösség/kisebbség az elfogadásáért küzd akkor ki kellene szűrni az idiótákat, ha meg Ők szervezik akkor fellépni ellenük, mert így többet ártanak a meleg közösség/kisebbség elfogadásának mint amennyit használnak. A magukat futballszurkolóként meg ultraként deklaráló huligánokat meg epic fail idekeverni egyrészt mert Ők nem az elfogadásukért csinálnak bármit, másrészt meg mert szimplán kretének. Ott is biztos van kivétel, de amíg ez a történet nem a sportról hanem a balhéról szól, addig nem fognak meggyőzni arról, hogy Ők amúgy rendben vannak, mert nincsenek. Velük kapcsolatban viszont nekem olyan elképzeléseim vannak a probléma megoldását illetően, ami a homoszexuálisok illetve leszbikusok tekintetében fel sem merül. Konkrétan mesterlövészeket küldenék a megfelelő helyekre (stadionok teteje meg hasonlók) és az elsőt amelyik agresszívan lép fel/eldob egy taknyos zsepit, először lábon, aztán vállon, majd fejbe lövetném. Lehet érte kövezni!
2016. dec. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!