Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek mikor köthetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mikor köthetnek házasságot Magyarországon a melegek?

Figyelt kérdés

2016. dec. 20. 16:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/134 anonim ***** válasza:
63%
Nem hiszem, hogy mostanában, noha nem igazán van akadálya most sem, csak a neve más: úgy hívják, hogy bejegyzett élettársi kapcsolat. Nekem nincs bajom az egyneműekkel és nincs bajom azzal sem ha gyereket nevelnek. Azt felejtik el a legtöbben, hogy nem keresztény klasszikus családmodell szerint vett családokból rángatják ki a gyerekeket akiket nevelni fognak hanem olyan helyekről, aminél lényegében bármi jobb ahogy feljebb írták. Az viszont nem szimpi, hogy hisztiznek a házasságért, csak azért mert nekik az is kell, holott ugye adott csak másképp hívják. A pride meg alapjában véve egy vicc és nem veszik észre, hogy azt kellene megmutatni a társadalomnak, hogy ŐK miben hasonlóak a heteroszexuális társaikhoz. Azt kellene megmutatniuk, hogy ugyanúgy dolgoznak, adót fizetnek, hasznos részei a társadalomnak és képesek ugyanúgy felnevelni egy gyereket mint egy különböző nemű pár. Amíg az a cél, hogy kimenjenek és a feltűnési viszketegségtől túlfűtve tangában rázzák a seggüket és polgárpukkasszanak, nem is nagyon lesz itt elfogadás.
2016. dec. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/134 anonim ***** válasza:
68%
Talán 20-30 év. Ha felnő a mostani tizenéves generáció.
2016. dec. 21. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/134 anonim ***** válasza:
62%
Itt még az anonym petesejt donáció es a beranyasag is tilos. Ki tudja, miért.... Ez egy sötét ország... Kérdezi, ne várd, szinte kilátástalan a helyzet. En tuti külföldre költöznék, ahol elfogadott. Sot ha igy lenne, en beranyaval oldanám meg a gyerek kérdést es szeretetben felnevelnem a párommal... Szerencsére van par ilyen ország.
2016. dec. 21. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/134 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem úgy 10-12 év múlva, mikor már az Euban mindenhol lehet olyet.

Engem őszinén szólva nem izgat az esküvő, nem vagyok vallásos. Max a polgári. De megértem, ez milyen jelentésértek (egyenrangúság a szexualitások között) hordoz, ezért remélem, egyszer elérjük azt a szintet.

2016. dec. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/134 anonim válasza:
66%

Ez elég gáz, hogy mennyi sötét ember van. Miért fáj valakinek, ha nekem nem elég, hogy élettársak lehetünk a barátnőmmel, hanem igenis a feleségemnek akarom tudni és ugyan olyan naaagy esküvőt szeretnék, mint a "normális" hetero nők? Nekünk miért nem jár ki, hogy életem legszebb napja legyen, mikor az ember akibe szerelmes vagyok kimondja azt a bizonyos "Igent", ami majd onnantól összeköt minket? Szerintem itt a kis hazánkban sose lesz engedélyezve, max. akkor, ha az Unio kötelezi majd rá a kormányt, hogy bánjon egyenlően az LMBT emberekkel és adja meg nekünk ezt a jogot, hogy házasodhassunk.

Én igenis szeretnék gyereket is... és kedves fentebb megszólalók: Ha valakinek azonos neműek a szülei, akkor 2 apa vagy 2 anya lesz, egyik sem lesz az anyja. Mennyire buták vagytok istenem. Pont ez a homoszexualitás lényege, hogy az azonos nemet szeretjük és házasság után ha pl. Katalin vagyok, akkor nem akarom, hogy a gyerek apának hívjon, hanem mondjuk engem anyának, a feleségem pedig anyucinak. Nem tudom, hogy ez miért elképzelhetetlen.


20/l/l

2016. dec. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/134 anonim ***** válasza:
41%

#16: A bejegyzett élettársi kapcsolat mellé ugyanúgy rendezhetsz esküvőt (tehetsz esküt, senki sem tiltja meg, most sem) és ugyanúgy lehet az életed legszebb napja és bejegyzett élettársként ugyanazok a jogok illetnek meg tudtommal mint valakinek a házastársaként. Ráadásul mivel eleve sokan csinálják azt, hogy a polgári szertartást két tanú jelenlétében hivatali időben az illetékes polgármesteri hivatalban bonyolítják le (részben azért mert ez ingyenes, részben mert az anyakönyvvezetők többsége úgy beszél a szerelemről mint egy mexikói ércbányász egy duplaműszak után), aztán a nagy napon már csak szimbolikus szertartást tartanak szertartásvezetővel, ezt pedig Te is megteheted.

Viszont egyházi házasságot nem köthettek se most, se máskor se soha és ez nem is fog változni és ez jól is van így. Hogy miért?! Azért mert az egyház egyik alaptézise, hogy a házasság férfi és nő kapcsolatát szentesíti. Miért vágynál arra, hogy egy olyan egyház elismerje a kapcsolatodat ami alapból bűnnek bélyegzi azt amit nap mint nap csinálsz? Na, látod.


A gyereknevelés meg szerintem teljesen rendben van, elég sokat olvastam a témában mire kialakult a mostani véleményem és az összes cikk illetve a témában végzett kutatás egyöntetűen azt mondta, hogy semmiféle hátránya nincs annak a gyerek fejlődésére nézve ha két anyukája vagy két apukája van és nem lesz ettől az egynemű párok által nevelt gyerekekből sem leszbikus sem homoszexuális. Hogy miért?! A nagy erkölccsőszök tegyék a kezükre a szívüket. HA egy ilyen családban nőttek volna fel, akkor most Ők is melegek lennének? Na, ugye?!

2016. dec. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/134 anonim ***** válasza:
15%
*szívükre a kezüket
2016. dec. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/134 anonim ***** válasza:
22%
A homoszexualitás nemcsak bűn minden vallás tanításában, de genetikai betegség is, ezt pedig maga az orvos-genetikus Czeizel mondta ki.
2016. dec. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/134 anonim ***** válasza:
69%

Genetikai elvaltozas pont mint a kek szem

Tudom uldozzuk a kekszemueket

2016. dec. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/134 anonim ***** válasza:
69%
#19: Czeizel Endre legfeljebb azt állította, hogy genetikai okai vannak, nem azt, hogy betegség. Ne ferdítsünk már...
2016. dec. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!