Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek mikor köthetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mikor köthetnek házasságot Magyarországon a melegek?

Figyelt kérdés

2016. dec. 20. 16:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/134 anonim ***** válasza:
0%

#41: Aki vegetáriánus, nem annak születik, ő csupán eldönti (vagy belenevelik), hogy nem eszik többet húst és vagy tejterméket is. Ellenben ugye a melegekkel.


Addig meg szerintem ne akarja megmondani senki a tutit, amíg még a tudósok sem jönnek rá ennek az okára. Van vagy tíz hipotézis és még EGYIK SINCS IGAZOLTAN BIZONYÍTVA. Innentől ez olyan, mint a vallás: higgyen mindenki abban, amiben akar, ugyan úgy nincs bizonyítva semmi.

2016. dec. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/134 anonim ***** válasza:
100%
"Pont ezért nem zavar, ha valaki homo vagy leszbi, de gyógyítani kell őket." - Nincs is több kérdésem. :D
2016. dec. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/134 anonim ***** válasza:
7%
Pedig, hidd el. a saját nemedhez vonzódni káros.
2016. dec. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/134 anonim ***** válasza:
97%
Miért? Én ugyan nem vonzódom a saját nememhez de nem igazán értem, hogy miért lenne ez káros, vagy kiben tesz kárt.
2016. dec. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/134 anonim ***** válasza:
2%
Hát, például azért, mert a melegek (a férfiak) egymásba oly módon hatolnak, ami nem természetes. Volt nekem is egy meleg kollégám (férfi) - aki ráadásul egy fiúkollégiumban dolgozott (ezt hogyan engedhették - van róla elképzelésem - a rendszer embere volt) - szóval elhunyt végbélrákban...
2016. dec. 24. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/134 anonim ***** válasza:
2%
Remélem soha!
2016. dec. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/134 kriszpo ***** válasza:
2%

#42:


Nem teljesen. Nézzük meg azokat az embereket, akik heteroból homo/leszbi vagy homo/leszbiből heterová váltak. Még mindig azt állítom:

1. Genetikai mellett lelki betegség is és lehet gyógyítani, de ha valakinek ez a jó, akkor:

2. Miattam azt csinál amit akarnak


A véleményem az enyém és nem változtatom meg senki kedvéért. Elfogadni nem kötelező, de MEGÉRTENI miről írok igen.

2016. dec. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/134 anonim ***** válasza:
91%

#46: Meglepetés: Az anális szex természetes. Csinálják heteroszexuálisok is (én pl. rajongok érte, bár kizárólag nővel csinálom) és nem egy újkori hóbort. Mindig is létezett.


Az pedig totális érvelési hiba, hogy valaki a szexuális orientációja miatt ne dolgozhasson itt vagy ott. Te mindenkit meg akarsz dugni aki ellenkező nemű mint Te? Na, képzeld el, hogy a melegek/leszbikusok sem ugranak rá mindenkire aki azonos nemű velük és nem is erőszakolják meg Őket.


#48: Értelmetlen amit írsz és azért nem értjük meg mert egyik mondatod üti a másikat. "Miattam azt csinálnak amit akarnak de gyógyítani KELL Őket mert nem normális." DAFUQ?!

De akkor újra: a homoszexualitás nem betegség, nem lehet gyógyítani és nem káros.

2016. dec. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/134 anonim ***** válasza:
2%

(legalább) 2 külön személy írta az általad hivatkozottakat - az ellentmondás részre célzok (nem 1 emberrel folytatsz párbeszédet).A hetero análsexszel én is nagyon egyetértek, csináltam is, ha mód volt rá - de (szerintem) a nők tágulósabbak azon a testtájon - ez genetikailag lehet így. Persze, nekik sem tesz jót, ha gyakran csináljuk úgy velük - csak nagynéha és nagyon fokozatosan tágítva.

Másfelől -ismét írod, hogy már az ősidőkben is volt, vagyis természetes. Gyilkosság is volt, mióta ember az ember....

2016. dec. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/134 anonim ***** válasza:
97%

#50: Totális marhaságokat írsz már bocsánat. Miért lenne egy nő tágulósabb, pláne milyen genetikai okai lehetnek? Linkelj már kérlek valamit ami erre bármilyen formában akár csak utal, mert ez hülyeség. Sőt ha már itt tartunk egy férfi könnyebben élvezi az anális behatolást mert van prosztatája ami egy nőnek nincs, noha én sosem próbáltam. Látom, hogy próbálsz érveket keresni, de ne csináld, mert nincsenek. Amúgy tök jó, hogy folyton ezzel a "gyilkosság is volt régen is..." dumával jössz, de nem igazán látom benne a rációt. Egyáltalán mi számít természetesnek? Amúgy az állatvilágban is van homoszexualitás, sőt még funkciója is van. Akkor csinálják az adott faj egyedei amikor pl. a falka túlnépesedett és már nincs szükség utódokra/nem tudnák etetni őket.


Amúgy miért gondolod, hogy ami nem természetes az csak rossz lehet és miért, hogy ami természetes az csak jó? A kígyóméreg természetes, de baromi ártalmas (ne próbáld ki) és vannak szintetikus anyagok amik eléggé jót tesznek (azért gyártják Őket). Szóval egyelőre nem győztél meg.

2016. dec. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!