Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek mikor köthetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mikor köthetnek házasságot Magyarországon a melegek?

Figyelt kérdés

2016. dec. 20. 16:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/134 anonim ***** válasza:
97%

#34: Rossz érv, olvass utána, a homoszexualitás létező dolog az állatvilágban is.


Amelyik meg abban éli ki a frusztrációit, hogy privátokat írogat minősíthetetlen stílusban, annak üzenem, hogy heteroszexuális, házas ember vagyok. :)

2016. dec. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/134 anonim ***** válasza:
82%

#32: Azt hiszed nem lépnek fel? Soha nem voltam Prideon, nem éreztem szükségét rá (Jé, egy leszbikus nő, aki még sosem volt ilyen felvonuláson de őt is el kell ítélni egy olyan felvonulás miatt, amihez semmi köze), de ismerek pár szervezőt onnan.

Viszont ők is emberek, nem tudnak mindenkit kiráncigálni a sorból. Igaz, ők is azt mondták, hogy pl idén nem is láttak olyat, amit nem kellett volna. Parádézó fickókat, akik egy szál rózsaszín fecskében járnak és megbotránkoztatnák az embereket.


Bezzeg még is hajtogatják az emberek, hogy így meg úgy kirívóan viselkedik ott mindenki, közben sosem mentek el egyre sem... És igen, nyilván azért a maroknyi emberért kell elítélni az egész felvonulást. Ez egyértelmű.

2016. dec. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/134 anonim ***** válasza:
3%
#35: Azt a maroknyi embert kellene kivetnie magából a közösségnek, mert az Ő elfogadásuknak ártanak és azt megmutatni, hogy mik a hasonlóságok, nem pedig azt, hogy miben különböznek a többiektől.
2016. dec. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/134 anonim ***** válasza:
76%
Mindig ezt a felvonulást hozzák föl, de ez egyszerűen nem érv. Ez évi egyetlenegy nap, és erre sem kötelező elmenni.
2016. dec. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/134 anonim ***** válasza:
20%
Így, hogy : "házasság" - remélem soha!!! Másként kell nevezni, mert a "házasság" szó már foglalt. Ha még nincs levédetve a vegyespárok számára, kérem hogy valaki okos és hozzáértő ember indítson egy levédetést ezügyben.
2016. dec. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/134 anonim ***** válasza:
21%
#35: De felvonulni sem az. Nem a felvonulással van a baj, hanem a mikéntjével és azzal, hogy többet ártanak az elfogadásnak amiért állítólag küzdenek vele, mint amennyit használnak. Ha ezt az eddigi hozzászólásaimból nem sikerült megérteni akkor tökfelesleges tovább beszélgetni erről.
2016. dec. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/134 anonim ***** válasza:
1%
A homoszex sehogy sem normális, hiába létezik (a gyilkosság is létezik) - minimum betegség (génhiba, ilyenek). Én sajnálom a homokosokat, de ne erőlködjenek, mert saját maguk alatt vágják a fát. Csak megutáltatják magukat (még jobban). Sok homokos esetében a sexuális másság egyfajta viszketegséggel párosul, és nem veszik észre magukat, hogy ezekkel a vonulgatásokkal előbb-utóbb nagyon megszívják. Nem kéne a 19 -re lapot húzni...
2016. dec. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/134 anonim ***** válasza:
78%

#38-nak ismét mondom:

Én, mint olyan személy, aki sosem volt kint a Prideon, sőt még nem is látta tv-ben sem, mit ártottam a világnak? :)

2016. dec. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/134 anonim ***** válasza:
17%

#38: Amit írsz az tele van tartalmi tévedésekkel és érvelési hibákkal. Nagy részét tudományosan cáfolták és szerencsére nem abba az irányba megyünk ahol valakit a szexuális orientációja miatt buzerálni lehet (bakker ez mekkora ige ebben az értelmezésben). Egyébként meg a legtöbb embernek van olyan szexuális vágya/perverziója/fétise hívjuk akárhogy, ami a másiknak furcsa, vagy szokatlan. Tényleg ez az elsődleges ami meghatároz egy embert? Ahelyett, hogy mérnök vagy művész, vagy testvér, vagy bringás, vagy hobbiszakács, vagy blogger, vagy metálrajongó, vagy küzdősportoló, vagy autómániás (és lehetne sorolni) tényleg az a legfontosabb ami meghatároz valakit, hogy kivel/kikkel/mikor és hogyan szexel?


#39: Semmit, innentől kezdve elég valószínű, hogy nem is rólad volt szó amikor a Pride-al kapcsolatosan fogalmazott meg valaki aggályokat. Amikor azt mondjuk, hogy a Pride káros, nem azt mondjuk, hogy a saját nemedhez vonzódni káros (én legalább is nem).

2016. dec. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/134 kriszpo ***** válasza:
19%

#27:


"Mert baja csak is a vegetáriánus melegeknek lehet?" - Sem ezt, sem az ellenkezőjét nem állítottam. És ezt sem: "A heteroszexuális húsevők élete csupa móka és kacagás?" Nem értem a ez miből következik. Csupán arra céloztam, hogy a homoszexualitás ugyanolyan lelki és/vagy genetikai betegség. mint a vegetarianizmus.

"azért fordul el a férfi a nőtől meg a nő a férfitól mert fél/undorodik tőle" - Pszichológia,tudatalatti és tudattalan állapot... "Egy teáskannát se akarok megdugni, de nem is undorodom tőle" - Nem szerencsés embereket tárgyakhoz hasonlítani, gondolom ezt te is belátod. Egyébként az elejében igazad van, mindenki azt csinál amit akar, egészen addig míg a többiek szabadságát nem korlátozza. - Pont ezért nem zavar, ha valaki homo vagy leszbi, de gyógyítani kell őket. Apropó gyógyítás (igaz Amerika és ott sok mindent ne szabad elhinni, de...): [link]

2016. dec. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!