Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért csinálja ezt a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a férjem?

Figyelt kérdés
Kicsi babánk van, én otthon vagyok a gyerekkel, a férjem dolgozik természetesen. Én itthon is csinosan öltözködöm, sminkelek és minden beképzeltség nélkül elmondhatom, hogy eléggé dekoratív vagyok. De mindig is ilyen voltam. Néha persze én is veszek fel szabadidő ruhát, de nem vagyok az a kimondott otthon ülő, gyerekhányásos, mackóruhás, túlsúlyos, kócos anyuka:DDDD Itthon vezetem a háztartást, nevelem a gyereket. Akinek van családja, tudja, hogy ez napi 24 órás elfoglaltság, sokszor így sem jut idő sok mindenre, többek között a barátnőimmel sem tudok kiruccanni, max 3 havonta egyszer egy délutánra, a gyereket akkor is vinnem kell magammal. A férjem viszont újabban munkahelyi partykra jár, és miután hazajön ecsetelgeti nekem, hogy a csajokkal összetapadva táncolt, meg, hogy milyen jó csajok a kolléganők, miattuk érdemes buliba járni, stb. és milyen jól érzi magát, máskor is menni fog.... de engem többször felhív, otthon vagyok-e... kivel vagyok.... ha sminkelek, minek sminkeltem? Ki volt itt? Én hol voltam? Felhív, hogy mindjárt itthon van, hogy el tudjam tüntetni a pasimat címszóval... van, hogy küld egy sms-t, hogy egy óra múlva érkezik és rá 10 percre betoppan. Nekem nincs senkim, nem is lenne rá időm, meg egyáltalán hol? Mikor? A szomszédok mindent látnának.... Meg a gyerekkel? Indokot sem adok a gyanakvásra. Nem értem... Mikor mesélget a kolléganőivel folytatott erotikus táncolásról stb. persze nekem a gyomrom egy görcsben. Bár gyanítom, hogy ebből semmi nem igaz, de akkor is fáj. Miért bánt? Mit tegyek?
2014. okt. 6. 10:03
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:
Nem fizetett le senkit. Ennyire ne gondolkodj bonyolultan:)
2014. okt. 6. 15:21
 42/46 anonim ***** válasza:
100%

#26-os vagyok ismet


hogy egy ferfi miert csal meg egy not annak biza sok oka lehet, sajnos nem latok innen a fejecsked fejebe mert kulfoldon vagyok ;)


-irtad az operaciot, lehet hogy mar akkor "letett" rolad,

-lehet hogy tenyleg a terhesseg tudata es latvanya abranditotta ki.

-lehet szimplan csak megunt


Igazabol a tema szempontjabol teljesen lenyegtelen. Az hogy sirva bizonygatja artatlansagat, en kb. 6 eves voltam amikor anyamat atvagtam ugyanigy, es ez a "kepesseg" azota sem veszett el (az egy dolog hogy Istennek hala nem kell hasznalni). Az hogy neha eswzebejut hogy kedveskedjen--> az optimista velemenyem szerint dolgozik benne a buntudat, a pesszimista velemenyem szerint meg ez is jatszmazas: O egy arany ember aki a segged is kinyalja te meg itt vadaskodsz. Es hidd el ezt masnak is igy talalja.


Hogy megbocsatana a megcsalast reszedrol de azt hogy megvadoltad azt nem--> azt hitte hogy mekkora kiraly meg milyen okos, de kitudodott, verciki, es serti a buszkeseget, kb. mintha rajtakaptad volna letolt gatyaval.


Egy dolgot szerintem nem artana tudatositanod magamban, es ahogy kivettem a valaszolok tobbsege egyetert velem: ez nam arrol szol hogy allitolag a multban egyszer talan megcsalt vagy sem. Ez arrol szol hogy megcsal teged, nem egyszer, nem a multban, hanem valoszinuleg azota is folyamatosan.


Es persze hogy nem hagy el, stabil hatter, ott agyerek, melletted megtehet mindent, mosol fozol takaritasz, es ha epp nem er ra a szeretoje, vagy epp nem talalt ujat akkor meg mindig radmaszhat, te meg meg orulsz is neki.


En elhiszem hogy szereted, te mi oromod van egy olyan kapcsolatban ahol csak te adsz?


O megmondta, hogy nem szeret.


Idot ker - persze lebukott ugyhogy at kell szervezni a logisztikat--> hogy mennyi idot adj neki? semmit? ha azonnal nem tudja hogy az asszony meg a gyerek kell neki vagy a kobor suncik akkor szerintem nem is erdemes gondolkodni...


Mennyi idosek vagytok, mikor jottetek ossze?

Elotted hany noje lehetett??

Azert kerdezem , mert kozben az is eszembe jutott, hogy a fentieken kivul esetleg attol ijedt be, hogy itt a gyerek, itt az asszony is, ugyanazt a lukat kell betomni innetol kezdve forever. elkotelezodes es promoszkuitasi problemak?


Mondjuk az sem lenne rossz ha nem o menne el agyalni mert igy ergo o van donteshelyzetben, neked kellene hazakoltozni anyuhoz par napra, a gyereket otthangyni neki. ne mar hogy te kepesszel, neki kellene.



Ja, szerintem sokak neveben kerlek, ird mar le vegre, hogy mi volt az a "marhasag". Szulok bevonasa anyagi csod , de aztan megsem, kicsit zavaros...meg amugyis, kivancsi vagyok

2014. okt. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:

Hűűűűűűű köszönöm 26-os :DDD De tényleg.

Én nem fogok innen elmenni, mert az ÉN házamban lakunk. A marhaság, amit elkövetett mindegy, hogy mi. A következménye az lett, hogy kirúgták és nem tudtuk fizetni a lakáshitelemet, és anyósomék házán is jelzálog volt, amit a férjem vett fel, ergo az én házam és a mamáék háza is ment volna a banknak, mi meg a híd alá.

Egyébként 35 éves vagyok. 4 éve vagyunk együtt. 3 éve is volt egy ügye, mikor egy tök ismeretlen pasi megkeresett engem, hogy az ő fiatal (20 év körüli) csajával van viszonya a férjemnek és jobb, ha én is tudok róla. Leveleket mutatott nekem, aztán azt mondta, hogy igazából csak kitalálta az egészet, meg sem történt, csak a barátnője hamisította a leveleket, hogy féltékennyé tegye őt. Akkor is állt a bál, akkor nagyon kiakadtam, de kimagyarázta és főleg, hogy a pasi visszavonta a vádat.... Szóval nem tudom.

2014. okt. 6. 19:13
 44/46 A kérdező kommentje:
ja előttem kb. 20 nője volt, több alkalmi is...
2014. okt. 6. 19:13
 45/46 anonim ***** válasza:
54%

hiába tartod magad jó nőnek meg stb.

őt véded minden sorral,

tudod kinek kéne egy ilyen férj? senkinek. hiába feszes a segged, önbecsülésed nincsen

2014. okt. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

ismet 26os, illetve 42es.


sajna mond valamit az elottem szolo, amig ilyen szinten megalazod magad o van nyero helyzetben.....

2014. okt. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!