Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért csinálja ezt a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a férjem?

Figyelt kérdés
Kicsi babánk van, én otthon vagyok a gyerekkel, a férjem dolgozik természetesen. Én itthon is csinosan öltözködöm, sminkelek és minden beképzeltség nélkül elmondhatom, hogy eléggé dekoratív vagyok. De mindig is ilyen voltam. Néha persze én is veszek fel szabadidő ruhát, de nem vagyok az a kimondott otthon ülő, gyerekhányásos, mackóruhás, túlsúlyos, kócos anyuka:DDDD Itthon vezetem a háztartást, nevelem a gyereket. Akinek van családja, tudja, hogy ez napi 24 órás elfoglaltság, sokszor így sem jut idő sok mindenre, többek között a barátnőimmel sem tudok kiruccanni, max 3 havonta egyszer egy délutánra, a gyereket akkor is vinnem kell magammal. A férjem viszont újabban munkahelyi partykra jár, és miután hazajön ecsetelgeti nekem, hogy a csajokkal összetapadva táncolt, meg, hogy milyen jó csajok a kolléganők, miattuk érdemes buliba járni, stb. és milyen jól érzi magát, máskor is menni fog.... de engem többször felhív, otthon vagyok-e... kivel vagyok.... ha sminkelek, minek sminkeltem? Ki volt itt? Én hol voltam? Felhív, hogy mindjárt itthon van, hogy el tudjam tüntetni a pasimat címszóval... van, hogy küld egy sms-t, hogy egy óra múlva érkezik és rá 10 percre betoppan. Nekem nincs senkim, nem is lenne rá időm, meg egyáltalán hol? Mikor? A szomszédok mindent látnának.... Meg a gyerekkel? Indokot sem adok a gyanakvásra. Nem értem... Mikor mesélget a kolléganőivel folytatott erotikus táncolásról stb. persze nekem a gyomrom egy görcsben. Bár gyanítom, hogy ebből semmi nem igaz, de akkor is fáj. Miért bánt? Mit tegyek?
2014. okt. 6. 10:03
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%

#26 vagyok


szerintem az utolso 2 hozzaszolasod utan 99% egyertelmu a dolog....


Felrekurt amikor terhes voltal, es valoszinuleg azota is felrekur.


Hogy miert? Azt fentebb leirtuk a tobbiekkel.

2014. okt. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:
Kedves 26-os! Most lehet, hogy nagyon hüle vagyok, de nem tudom, hogy miért csalt meg. Leírnád a véleményed? Mert komolyan nem értem. Amit még nem írtam le: terhességem előtt rákkal operáltak. Úgy lettem terhes, hogy elméletileg nem is tudtam volna teherbe esni, de a babát akartuk, az orvos is áldását adta a próbálkozásra. Terhességem alatt én nagyon kívántam a sexet, ő meg arra hivatkozott, hogy "apa" üzemmódban van és ő neki nem kell annyi. Aztán meg a fejemhez vágta, mikor a balhé kirobbant, hogy keveset sexeltünk, de ennek ellenére ő nem csalt meg. Egyébként testi kapcsolatunk folyamatosan van, de szeretkezésnek nem mondanám, inkább csak sex egy idegennel.... Szóval nem értem továbbra sem.
2014. okt. 6. 14:12
 33/46 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ez nevetséges, ha te mindezek után még kételkedsz abban, hogy mi történt.

1. Nem találnak ki ilyen súlyos pletykát arról, aki nem ad rá okot.

2. Kolléga használta a mobilt.. aha, persze.

3. Hazudott neked, ártott a családodnak.

4. Nyíltan a szemedbe mondta, hogy nem szeret.

5. Te lógsz rajta, mint a karácsonyfadísz, ő pedig minél durvább sztorikkal és megalázó gyanúsítgatással próbál eltávolítani magától.

6. Persze, hogy veled marad, hiszen megcsalni eddig is meg tudott, és így valaki gondoskodik róla, plusz a gyerek is mellett van. Melletted bármit megtehet, mert még így is lesed minden kívánságát. Még birtokolni is próbál, vagyis te nehogy bármit el tudj titkolni előle, és ne próbálj tetszeni senki másnak, mert a jól felépített férfiúi egóját bántaná, ha hülyére vennéd.

7. Azért bánt, hogy megund, és elhagyd. Ő lesz a szegény áldozat, akit majd vigasztal a család és a nők, pedig ő bezzeg úgy is melletted maradt, hogy már nem tudott szeretni a "szörnyű bizalmatlanságod" miatt..

Ne haragudj, de vagy nagyon vak vagy, vagy nagyon buta. Fogadd el, hogy félreismerted, mikor hozzámentél, az az ember nem létezik. A kicsi gyerekben még nem maradnak emlékek ebből az időszakból, most kell lépned, hogy minél kevesebb sérüléssel megússzátok.

2014. okt. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
Az apa üzemmód könnyen jelentheti, hogy rád nem tud nőként nézni, másra pedig igen. Az, hogy azt mondta, nem csalt meg.. az csak az ő szava, szemben minden bizonyítékkal. Persze, eleve tagadni valamit - amit nem is kérdezett - senki, lehet őszinteség vagy lehet tervezett elterelés. Ha meg nyíltan rákérdeztél, hogy megcsalt-e, akkor jó, hogy tagad.
2014. okt. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményed. Nem vagyok buta, persze nem vettem sértésnek, és nagyon köszönöm a véleményed. :) Közölte velem, hogy nem csak a gyerek miatt van velem, mert ő csak a gyerek miatt nem fog velem maradni, inkább fizeti a tartást, de mégis itt maradt. Tervezget velünk, építkezünk éppen, azt is csinálgatja. Az a baj, hogy bármit is csinálok, abból sosem jövök ki jól. Annyit agyalok és nem tudom mit kellene tennem. Ha megcsalom, én leszek a rossz, ha elküldöm, én leszek a rossz. Ha itt tartom... az van, mint most. A marhasága legnagyobb bűne, hogy a következmény az lett, hogy anyagilag teljesen tönkre vágott engem is és a szüleit is. Mit tegyek? Mert ebbe beleőrülök lassan...
2014. okt. 6. 14:19
 36/46 anonim ***** válasza:
Nem is bántásból írtam, és valószínűbb is, hogy aki szerelmes, az nem úgy látja a dolgokat, mint a kívülállók. Nekem úgy tűnik a férjed teljesen kettős életet él, annyira ellentétesek egymással a mondatai és cselekedetei. Ha nem is csalt meg, az egyik fele akkor is menne, a másik pedig maradna, és ez a konfliktus csapódik mindig rajtad.
2014. okt. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező,


Ez itt nem a reklám helye de olvasd el dr. Csernus Imre "A nő" című könyvét, sokat fog segíteni. A válaszadók többségének sajnos úgy néz ki igaza van. Itt nagy bajok vannak és jó eséllyel hülyére vagy véve. De ahogy írod fiatal vagy és dekoratív. Van élet a férjed után is. Én a helyedben leülnék vele szép nyugodtan, közölném vele, hogy úgy érzem nem vagyok boldog, sértő, bántó a viselkedése, gyanús stb. Ha x hónapon belül ugyanígy érzem akkor fölállok a gyerekkel elválok és keresek egy olyan férfit aki értékel PONT. Ennek pedig következetes betartása a lényeg!

2014. okt. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:

Számomra valami nem egyértelmű!

Azt írod, hogy szerinted és a pletyka szerint megcsalt. Te elkezdtél utána nyomozni, és ő akkor, hogy leplezze a csalást anyagi csődbe sodorta a családot és a szüleit is!

Mi volt ez a tett? Lefizette a pletykálkodókat, vagy a nőt?

Olyan sok pénzzel? Mert mást nem tudok elképzelni. Ez elég hihetetlen.

A másik dolog, ami okozhatja a gondjaitokat, a betegséged.

Ha rákos voltál, akkor kell utókezelésre járnod, és bármikor kiújulhat a betegséged. Legalább 5 év kell, hogy valakit gyógyultnak nyilvánítsanak, de még ez sem garancia. Talán ez is közrejátszik a férjed viselkedéséhez.

Remélem, hogy meggyógyulsz véglegesen, már csak a kicsi miatt is. De ez megnehezíti, hogy elválj és új kapcsolatot találj.

2014. okt. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:

hazajön, kezébe a gyerek, te meg szpen kiöltzöve elmész, pasikal összetaqpardva táncolni

ha beszól,l akkor mehet a táncolós ribikhez, majd azok mosnak, főznek rá. tudod ki tűrne, hogy hazaérva ezeket ecsetelje? pakolnám a cuccait és pá-pá.

2014. okt. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az eszem mást mond, mint a szívem. Nagyon szerelmes vagyok. És hiába telt el pár év, ugyan olyan rajongással szeretem a férjem, mint amikor megismerkedtünk. Olyan szerelem volt a miénk, amilyet az életben soha nem éreztem. Úgy érzem, az akkori éne mintha meghalt volna és ő most már más. A baj az, hogy minden, ami bizonyíték simán kimagyarázható és folyamatos kétségek között vagyok tartva, hogy megtörtént-e vagy sem. Egyszer sírva közölte velem, hogy higyjem el, hogy nem történt semmi, de nagyon fáj neki, hogy megvádoltam. Meg az, hogy kutattam utána... szerinte ez megbocsáthatatlan bűn, de az, hogy ő kutat, az más kérdés. Azóta, hogy megtudta, hogy láttam a netes előzményeit, lekódolta a telefonját, a laptopját, mindent. Ha nem szeretném, könnyű lenne. De mivel szeretem, próbálok hinni benne. DE természetesen nem tűröm el a megaláztatást, ezért is kértem itt véleményt, segítséget. Tudom magamról, hogy tényleg igazán jó csaj vagyok, még szülés után is!! SŐT! Tehát nincsenek kisebbrendűségi érzéseim. Ha megcsalt akkor sem érzem magam benne hibásnak, nem gondolom úgy, hogy az a kis senki jobb vagy szebb lenne nálam. Mert ezekben velem kicsit nehéz vetekedni. A munkámban is sikeres vagyok (bár most ugye babázom), de udvarlók nálam is akadnak (természetesen én nem megyek bele játszmákba). Bár a férjecském még azt is mondta, hogy még azt is könnyebben megbocsátaná, ha megcsaltam volna, de azt, hogy én így megvádoltam őőőőőt. Hát azt kikéri magának és ő mekkorát csalódott bennem. Csak nem tudom ő fordított helyzetben mit csinált volna. Vagy ha én jönnék úgy haza, hogy kollégákkal összetapadva lambadáztam... Nem akarok lesüllyedni alávaló szintre, próbálnám intelligensen megoldani, de nagyon nehéz. Ha kidobom és kiderül, hogy mindvégig ártatlan volt, mivel őrülten szeretem, sosem tudnám megbocsátani magamnak. DE! POnt ez a probléma, hogy nem tudom történt-e vagy sem? Készült-e rá vagy sem? De azt sem tudom, ezt hogyan deríthetném ki. Mert ha biztosra tudnám, akkor megkönnyítené a döntésem, de így??? Tőle hiába kérdezem... tagad. Ha nem történt meg, azért, gondolom, ha megtörtént azért. És ami a legfurcsább, hogy annak ellenére, hogy így viselkedik, ágyba hozza a reggelit, segít, egyre többször igyekszik haza, közös programokat szervez, elvisz csak úgy cukrászdába... Érdekli, hogy vagyok... Na erre varrjatok gombot....
2014. okt. 6. 15:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!