Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjem beteg es en nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem beteg es en nem birom igy tovabb (? )

Figyelt kérdés

A ferjem beteg volt, megmutottek. Most jol van, de a mutet utan nagyon megvaltozott. Agyverzese volt ez miatt operaltak.

Elfelejt dolgokat pl. elmegy vasarolni mondjuk cukrot mert elfogyott fel ora mulva haza jon, persze cukor nelkul es boldogan mondja hogy 4 lottot vasarolt ... ez meg ugye a legenyhebb. De van ugy fontos dolgokat felejt el, az edesapja a repteren varta o meg a nyugati pu-ra ment ki (a szulei videken elnek es vonattal szoktak jonni, de most nyaralasbol jottek repulovel o meg ezt elfelejtette.)

De ami a legboszantobb, hogy meghazuttol. Nem ismeri be hogy beteg inkabb engem hibaztatt mert en nem mondtam..... es o azert nem csinalta meg.

Fiatalok vagyunk en 29 o 32, 10 eve ismerjuk egymast es 7 eve vagyunk hazasok. Nagyon szeretem es nem akarom elhagyni, de igy gyereket sem merek valalni.

Nem tudom mit tegyek mert igy en is megbolondulok.


2014. okt. 2. 13:01
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
97%
Hát ez nehéz kérdés.. Nyilván neki is nagyon nehéz ez az időszak, ő is érzi hogy nem stimmel minden. Az orvosok mit mondanak? Javulhat az állapota?
2014. okt. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Az orvosa, azt mondta javulni nem fog (o nem is ismeri be hogy beteg), de idosebb korara meg romolhat is.
2014. okt. 2. 13:08
 3/37 anonim ***** válasza:

orvosok mit mondanak? változik, vagy így marad?

tudja, hogy meghazudtol vagy ez is kiesik neki?

2014. okt. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
92%
nos akkor neked kell eldönteni, hogy akarod e ezt egész életedre, lemondva gyerekről, mindenről vagy továbblépsz
2014. okt. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
38%
Jóban-rosszban, egészségben-betegségben, amig a halál el nem választ. Így szól valahogy, nem? Biztos vagyok abban, hogy létezik olyan terápia, ami lényegesen javítana az állapotán. Orvossal kéne konzultálni!
2014. okt. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
89%

Az a helyzet, hogy erről szól az a bizonyos "jóba-rosszban, egészségben-betegségben"

Legyél kicsit türelmesebb, nem hibáztathatod a betegségéért.

Tudom, nehéz elviselni, de nem tehet róla.

Egyenlőre szerintem is várj a gyerekvállalással. Üéj ée veée erről eébeszélgetni, és mondd meg neki, fogadja el, hogy még nem épült fel, és ne téged hazudtoljon meg azért, mert az ő áééapotában nem emlékszik dolgokra.

Mondjuk szerintem, mivel tudod te ezt jól, jobban oda kellene figyelned rá, és többször emlékeztetni dolgokra.

Persze minden akkor sem kerülhető el. Orvos mit mond, milyen esélyei vannak a teljes gyógyulásra?

2014. okt. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
67%
az egy dolog hogy tagadja hogy beteg lenne. de te sem látod be hogy vannak dolgok amikre nem képes.Légy türelmes, és olyan feladatod adj neki amit eltud végezni. gondolom beszéltél az orvossal, ne várj csodákra vannak akik nem fognak felépülni, van akinek csak idő kell. addig is nézz magadba.
2014. okt. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem meg lehet, hogy èpp egy gyerek tehetne jòt az àllapotànak. Persze amìg kicsi addig mèg sok nehèzsèg lenne, de aztàn a gyerek ha nagyobbacska mèg tudna is segìteni az otthoni dolgokban. Hogyhogy ilyen règòta együtt vagytok ès mèg nincs gyerek?
2014. okt. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
55%
hat amit megigertel a hazassagban a fogadalom tetelkor azt tartsd be. ha forditva lenne a helyzet??akkor a ferjed mit dontene?!
2014. okt. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
78%

ja hogy szüljön gyereket?

és ő dolgozzon, gyerekkel legyen és mindent csináljon, mert a másik egy kg cukrot nem tud hozni?

meg majd azért szül, hogy legyen ki ápolja az apukát???? KÉRLEK!!!!!

2014. okt. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!