Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjem beteg es en nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem beteg es en nem birom igy tovabb (? )

Figyelt kérdés

A ferjem beteg volt, megmutottek. Most jol van, de a mutet utan nagyon megvaltozott. Agyverzese volt ez miatt operaltak.

Elfelejt dolgokat pl. elmegy vasarolni mondjuk cukrot mert elfogyott fel ora mulva haza jon, persze cukor nelkul es boldogan mondja hogy 4 lottot vasarolt ... ez meg ugye a legenyhebb. De van ugy fontos dolgokat felejt el, az edesapja a repteren varta o meg a nyugati pu-ra ment ki (a szulei videken elnek es vonattal szoktak jonni, de most nyaralasbol jottek repulovel o meg ezt elfelejtette.)

De ami a legboszantobb, hogy meghazuttol. Nem ismeri be hogy beteg inkabb engem hibaztatt mert en nem mondtam..... es o azert nem csinalta meg.

Fiatalok vagyunk en 29 o 32, 10 eve ismerjuk egymast es 7 eve vagyunk hazasok. Nagyon szeretem es nem akarom elhagyni, de igy gyereket sem merek valalni.

Nem tudom mit tegyek mert igy en is megbolondulok.


2014. okt. 2. 13:01
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

"Nem zarja el a gazt, nem zarja be az ajtot, elhagyja a lakas kulcsot...."


Ez már jóval túlmegy azokon a dolgokon, amire elnézően lehet mosolyogni. A férjednek fel kell ismernie, hogy beteg, és segítségre van szüksége.

Ha nem hajlandó szakemberhez fordulni, én nem ítélnélek el, akárhogy is döntesz. Mindenkinek egy élete van, és joga van azt az életet boldogan leélnie.

2014. okt. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Szerintem szembesítsd vele, hogy miket felejtett el adott héten (kulcs, gáz, szülők a reptéren stb...), ülj le, sorod el neki, majd kérd a tanácsát, hogy szerinte hogyan lehet ezt megoldani. Persze, hogy nem érzi magát betegnek, hiszen nem érzi, hogy nem fér hozzá az agya egyes "fiókjaihoz". Neki olyan, mintha minden kerek lenne. De kérdd meg, hogy bízzon benned, segíteni akarsz, nem cikizni. Ezt muszáj elfogadnia néhány ilyen szembesítés után, meg kell értenie, hogy ez így nem mehet tovább. Írjatok pontos jegyzetet a teendőkről, stb, nem tudom, mivel próbálkoztatok már, de muszáj valamit kitalálnod, abszolút megértem, hogy nem bírod, de biztosan fejleszthető, csak megfelelő szakembert kel megtalálnod. Esetleg azt is megpróbálhatod, hogy te mész a szakemberhez, hogyan lehet úgy fejleszteni a párodat, hogy "ne vegye észre", vagy hogyan lehet rávezetni az együttműködésre. Sok erőt és kitartást kívánok!
2014. okt. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Most 29 vagy hiába van férjed, ő most nincsen abban az állapotban aki egyenrangú társad lehetne. Nem képes a munkavégzésre, csak gondot okoz mindenkinek.

Viszont nagyon is a mában él tudatában van, hogy agyvérzése volt, annak is tudatában van, hogy milyen maradandó károsodást szenvedhetett.

Normális esetben zavarná, hogy mindent elfelejt, megijedne saját magától és önként menne rehabilitációra. Ne ő valamiért nem akar erről tudomást venni, inkább téged hibáztat. Ha korábban nem volt ilyen makacs lehet, hogy ez a viselkedészavar az agyvérzés következménye?

Ha tiszta pillanatában lesz beszélj, vele.

Beszélgessetek a közös jövőtökről. Egy idő után te maga fogod eldönteni, hogy vele akarod -e folytatni az életed. Ugyanis ha továbbra sem fog együttműködni veled, ki fogsz szeretni belőle rövidesen.

2014. okt. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
0%

nagyon szép h a sok mártír-így kívülről-ócsárolja a feleséget,akit teljesen meg lehet egyébként érteni,hiszen szereti a férjét és a tehetetlenségbe belebolondul..


kérdező: nem vagy köteles így élni.. fiatal vagy,családra vágysz és ez így nem élet! sajnos a férjed nagyon önző,hisz nem látja be h veled szúr ki.. sztem épp elég ideig voltál türelmes. kérd meg a szüleit,h gondoskodjanak róla, az orvosát h lépjen valamit hátha.. de: aki nem akarja azon akkor sem tudsz segíteni ha a fejed tetejére állsz.. ne mártírkodj,ez az egy életed van! ő úgy tűnik nagyon jól elvan így is.


bár tudom h ez más,de kicsit emlékeztet a szituáció a sokkol függőségek c. műsorra. azok a betegek is sajnáltatják magukat,mindenki hülye csak ők nem,és elvárják h minden ember az ő feneküket nyalja mert ők az áldozatok. ott 1 dolog szokott segíteni: a család közli az illetővel,h vagy megy és megpróbál megváltozni,vagy onnantól kezdve őket nem látja többet,nem lakhat velük,nem adnak pénzt stb.


legyél kemény,mond meg neki h szereted de eleged van kapja össze magát kap 6 hónapot! és ezt azzal az elánnal tedd ahogy érzed,a tutyimutyiságnak a világon semmi értelme! fel kell ráznod! engedd kia dühöd, a fájdalmad a hangod!

2014. okt. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Mivel jelenleg te tartod, nagyon is együtt KELL működnie veled. Olyan a világon nincs, hogy egy munkaképtelen beteg feledékeny ember nem vesz rész a saját érdekében rehabilitációban. Valamit nagyon elszúrtatok.

Ez olyan mint egy autóbalesetet szenvedett gerincsérült, aki nem akar megpróbálni lábra állni.

Korábban milyen munkaerővel bírt?

2014. okt. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Mi újság veletek kérdező????
2015. máj. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta ?
2020. jan. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!