Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem neheztel rám, amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem neheztel rám, amiért beteg vagyok? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

8 éve vagyunk együtt, most először vagyok beteg. Itthon vagyok táppénzen.


Egész héten úgy jött haza, hogy hol a kaja, mit csináltam egész nap (feküdtem vagy aludtam) és hogy fogunk kijönni a pénzből így, hogy én táppénzt fogok kapni.


Nagyon rosszul élem meg a dolgot, úgy érzem haragszik rám.


Jogosan várnék kicsit több megértést vagy neki van igaza és rosszul kéne éreznem magam amiért beteg vagyok?


2014. jan. 10. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A férjed tapló.

Mért kéne neked még pluszban rosszul érezni magad, amiért beteg merészeltél lenni?

Mi van akkor, ha ő beteg?

2014. jan. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A férjed egy bunkó!!
2014. jan. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ha a bunkó férjed lenne beteg akkor elvárná a legnagyobb figyelmet, kaját minden kiszolgálást. Bajban ismerkszik meg az ember társa, ez itt is látszik. Sajnálom hogy ilyen rossz férjet fogtál ki :(
2014. jan. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

ő sosem volt beteg?


Mit csinálna, ha hònapokig munkanèlküli lennèl?

2014. jan. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Nem vagyok válás párti, de ennek a kapcsolatnak szerintem nincs nagy jövöje.
2014. jan. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Bunkó!

Nekem ezek után senki sem tudná megmagyarázni, hogy szeret.

Még egy idegent is sajnálok, ha beteg, nem ám a saját páromat!

2014. jan. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sutyerák a férjed,sajnálom ,hogy ilyen érzéketlen!!!

Nem sokat tehetsz,csak annyit elmondod neki mennyire rosszul esik,hogy ilyen...én sem vagyok az a "válj el azonnal" véleményű nő...de ebben az esetben nagyon elgondolkodnék,hogy kivel is élek...persze nem ismerjük a részleteket,van e gyerek stb...vagy csak rossz passzban volt!Ezt neked kell mérlegelned!


Mielőbbi gyógyulást kivánok!


Egy újabb bizonyíték arra,hogy milyen szerencsés vagyok a férjemmel!

De nem akarlak elkeseriteni még jobban!!!

2014. jan. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ilyenkor mindig elgondolkozok azon hogy mit tenne/mondana egy ilyen jellemű férj ha a kedves feleség munkanélküli lenne vagy születne kisbabája és GYES-re kéne mennie.

Nagyon elkeserítő tud lenni, nem is tudnék megmaradni ilyen kapcsolatban.

2014. jan. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ááááá ez egy paraszt. mikor én vagyok beteg ágyba kaját, teát, neo citránt kapok, és azt nézünk a tévében, amit én akarok :)


Persze nálunk fordítva is így van, de szerintem ez a normális azért...

2014. jan. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A férjed egy bunkó.


Szerintem egy ilyen kapcsolatnak nincs nagy jövője, nem bántásból, de ha a párom beteg, nemhogy nem b***tatom ilyen beugatásokkal, hanem megkérdezem, jobban van-e, ilyesmi...


28N

2014. jan. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!