Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért csinálja ezt a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a férjem?

Figyelt kérdés
Kicsi babánk van, én otthon vagyok a gyerekkel, a férjem dolgozik természetesen. Én itthon is csinosan öltözködöm, sminkelek és minden beképzeltség nélkül elmondhatom, hogy eléggé dekoratív vagyok. De mindig is ilyen voltam. Néha persze én is veszek fel szabadidő ruhát, de nem vagyok az a kimondott otthon ülő, gyerekhányásos, mackóruhás, túlsúlyos, kócos anyuka:DDDD Itthon vezetem a háztartást, nevelem a gyereket. Akinek van családja, tudja, hogy ez napi 24 órás elfoglaltság, sokszor így sem jut idő sok mindenre, többek között a barátnőimmel sem tudok kiruccanni, max 3 havonta egyszer egy délutánra, a gyereket akkor is vinnem kell magammal. A férjem viszont újabban munkahelyi partykra jár, és miután hazajön ecsetelgeti nekem, hogy a csajokkal összetapadva táncolt, meg, hogy milyen jó csajok a kolléganők, miattuk érdemes buliba járni, stb. és milyen jól érzi magát, máskor is menni fog.... de engem többször felhív, otthon vagyok-e... kivel vagyok.... ha sminkelek, minek sminkeltem? Ki volt itt? Én hol voltam? Felhív, hogy mindjárt itthon van, hogy el tudjam tüntetni a pasimat címszóval... van, hogy küld egy sms-t, hogy egy óra múlva érkezik és rá 10 percre betoppan. Nekem nincs senkim, nem is lenne rá időm, meg egyáltalán hol? Mikor? A szomszédok mindent látnának.... Meg a gyerekkel? Indokot sem adok a gyanakvásra. Nem értem... Mikor mesélget a kolléganőivel folytatott erotikus táncolásról stb. persze nekem a gyomrom egy görcsben. Bár gyanítom, hogy ebből semmi nem igaz, de akkor is fáj. Miért bánt? Mit tegyek?
2014. okt. 6. 10:03
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:

Kedves 20!

Az élet kiszámíthatatlan. Én sem erre "fizettem" be, mikor boldogan férjhez mentem és kihordtam egy nehéz terhességet...örömmel vártam a babát, mikor a férjemről a szóbeszéd már el kezdett keringeni, de kellett pár hónap... már a baba is megvolt, mire hozzám is elért... én sem erre számítottam... meg arra főként nem, hogy én leszek a legalávalóbb ebben a szituációban...

2014. okt. 6. 11:40
 22/46 anonim ***** válasza:
Miert nem lepsz ki akkor ebbol a hazassagbol?
2014. okt. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:

Kedves 22!

Nagyon szeretem a férjem... ami meg körüllengte ... sok gyanús körülmény... de egyértelműen nem tudom bizonyítani, hogy megcsalt, neki meg mindenre van magyarázata... akár lehet ártatlan is, de akár nem 50-50 százalék sajnos... Nem tudom mitévő legyek. Néha úgy érzem, hogy dühös vagyok magamra, amiért megvádoltam, de ugyanakkor már majd egy éve sztrájkol itt nekem, hogy nem érez irántam őszintén...

2014. okt. 6. 11:51
 24/46 anonim ***** válasza:

És jó érzés egy érzelmileg egyértelműen viszonzatlan kapcsolatban lenni? Megéri?

Vagy beéred az egyoldalú "én szeretem"-mel? Akkor is, ha ő téged már nem szeret?

2014. okt. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem érem be. Mikor közölte,hogy mégsem hagy el, akkor azt mondta, nem akarja megbánni, hogy elhagyott minket, most pedig arra vár, hogy visszajöjjön neki az érzés, de nem tudja garantálni, hogy ez meg is történik. Időt kért, de ő sem tudja mennyi idő kell neki. Mégis meddig várjak?
2014. okt. 6. 11:59
 26/46 anonim ***** válasza:
100%

12. vagyok.

bocs, de szerintem te abba az emberbe vagy szerelmes akinek gyereket szultel. a mostani ferjed mar nem az az ember...

igy hogy adtal meg infokat, egyre egyertelmubbnek tunik hogy:

1 - mar megccsalt (lehet hogy azota is folyamatosan)

2 - kenyelmetlen neki ez az egesz dolog

3 - emberi tartasa nulla, ha lenne akkor odallna eled hogy szivem, szorri ez nem jon be nekem, leptem, a gyerektartast fizetem.


Alapbol en mindig akapcsolat, kulonosen a hazassag megmentese mellet teszem le a voksom, de mivel azt irtad hogy mar tobszor is probaltad vele ezt atbeszelni, arra sarkall hogy azt tanacsoljam; kezd ell tervezni a jovodet nelkule, es addig hagyd ott amig a leheto lekisebb serulessel meguszod a gyerekkel. Minel tobbet szenvedtek egy ilyen "apuka" miatt annal tobbet jarathatod majd pszichologushoz a gyereket mag magadat is.


Jol ertettem, hogy az a "marhasag" az kb egy felig lebukorr megcsalas volt es te falazol neki a sajat szulei elott?????

2014. okt. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve, hogy nem én voltam a hunyó, nem én keveredtem bele kétértelmű helyzetekbe... de mikor ez kiderült én nyomozni kezdtem utána és kérdőre vontam... na ez akkora bűn volt a részemről szerinte, hogy engem már nem is lehet szeretni. Az ő bizalma rendült meg. Akkor nekem mim rendült meg???
2014. okt. 6. 12:01
 28/46 A kérdező kommentje:
Kedves 12! A marhaság nem a kvázi megcsalás volt, mert az sosem derült ki, hogy megcsalt e. Csak óvintézkedéseket tett, hogy sose érjen el hozzám a szóbeszéd, ami a környezetében terjed, hogy viszonya van. Az óvintézkedés jellege volt iszonyat marhaság. Gyakorlatilag saját maga kényszerült utána nekem elmondani, hogy ezt miért tette. Hogy nehogy én megtudjam ezt a pletykát. Ekkor 9 hónapos terhes voltam, két hetem volt a szülésig, mikor a pletyka elindult és megtette a marhaságot, de a következmény 3 hónap múlva érte csak utól és meg kellett magyaráznia, miért tette amit tett, a marhaságot. Nem akarta, hogy felizgassam magam egy pletyka miatt, meg hogy a család is mit szólna, ha kiderülne mindez. A pletyka is és a marha cselekedet is. Mit gondolnának róla, milyen ember ő, merthogy állítólag a céges buliban feküdt össze valakivel a pletyka szerint, mikor én otthon voltam minden órás terhesen...
2014. okt. 6. 12:07
 29/46 anonim ***** válasza:
100%

Számodra logikus, hogy egy fals pletykát a saját családja felé nem intéz el annyival, hogy "valami marha kitalálta, nem foglalkozom vele", hanem ennyi energiát fektet az eltitkolásába?

Komolyan, kívülállóként neked mi lenne ebből a logikus következtetés?

2014. okt. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:
Én azért is kezdtem el nyomozni utána, mert hihetetlen volt, hogy iszonyat bajt hozott a fejünkre egy semmi pletyka miatt, amit bármikor el is mondhatott volna. De ő titokban akarta tartani mindenki elől (főleg előlem), nehogy felizgassam magam terhesen. Kérdeztem tőle, hogy ez most akkor miért érte meg? Most megtudtam a pletykát és még bajba is került a családunk miatta. Akkor ez most miért volt jobb? Erre azt mondta, hogy nem bánta meg a marhaságot és újból megtenné még akkor is ha tudná, mi a következménye, mert ami baj ebből lett, arra nem számított. Ez túl sok energia befektetés. Ráadásul a telefonján a böngészőben motel kereséseket találtam,meg búvóhely.hu-t és letöltött egy hotel kereső alkalmazást is. Erre azt mondta, hogy a kollégája használta a telefonját (céges mobil).
2014. okt. 6. 12:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!