Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért csinálja ezt a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a férjem?

Figyelt kérdés
Kicsi babánk van, én otthon vagyok a gyerekkel, a férjem dolgozik természetesen. Én itthon is csinosan öltözködöm, sminkelek és minden beképzeltség nélkül elmondhatom, hogy eléggé dekoratív vagyok. De mindig is ilyen voltam. Néha persze én is veszek fel szabadidő ruhát, de nem vagyok az a kimondott otthon ülő, gyerekhányásos, mackóruhás, túlsúlyos, kócos anyuka:DDDD Itthon vezetem a háztartást, nevelem a gyereket. Akinek van családja, tudja, hogy ez napi 24 órás elfoglaltság, sokszor így sem jut idő sok mindenre, többek között a barátnőimmel sem tudok kiruccanni, max 3 havonta egyszer egy délutánra, a gyereket akkor is vinnem kell magammal. A férjem viszont újabban munkahelyi partykra jár, és miután hazajön ecsetelgeti nekem, hogy a csajokkal összetapadva táncolt, meg, hogy milyen jó csajok a kolléganők, miattuk érdemes buliba járni, stb. és milyen jól érzi magát, máskor is menni fog.... de engem többször felhív, otthon vagyok-e... kivel vagyok.... ha sminkelek, minek sminkeltem? Ki volt itt? Én hol voltam? Felhív, hogy mindjárt itthon van, hogy el tudjam tüntetni a pasimat címszóval... van, hogy küld egy sms-t, hogy egy óra múlva érkezik és rá 10 percre betoppan. Nekem nincs senkim, nem is lenne rá időm, meg egyáltalán hol? Mikor? A szomszédok mindent látnának.... Meg a gyerekkel? Indokot sem adok a gyanakvásra. Nem értem... Mikor mesélget a kolléganőivel folytatott erotikus táncolásról stb. persze nekem a gyomrom egy görcsben. Bár gyanítom, hogy ebből semmi nem igaz, de akkor is fáj. Miért bánt? Mit tegyek?
2014. okt. 6. 10:03
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
98%
Gyanús, hogy már rácuppant valakire, akkor szoktak ennyire féltékenyen ellenőrizgetni.
2014. okt. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
De ha rácuppant valakire, akkor minek féltékeny rám? Az nem azt jelentené, hogy én nem érdeklem?
2014. okt. 6. 10:10
 3/46 anonim ***** válasza:
5%

"A férjem viszont újabban munkahelyi partykra jár, és miután hazajön ecsetelgeti nekem, hogy a csajokkal összetapadva táncolt, meg, hogy milyen jó csajok a kolléganők, miattuk érdemes buliba járni, stb. és milyen jól érzi magát, máskor is menni fog"


ecsetelgeti neked, hogy a csajokkal összetapadva táncol -persze, mert a férfiak mér csak olyan ecsetelgetősek, ha ilyet csinálnak

Nekem meg GYANÚS, hogy kitaláltad ezt az egészet,te unatkozó 3,14csa.

2014. okt. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as kívánom neked, hogy te is ilyen szituációba kerülj! Akkor majd unatkozhatsz....
2014. okt. 6. 10:11
 5/46 anonim ***** válasza:
12%

:D nem mondod, hogy ecsetelgeti hogy "összetapadva táncolt"- már megbocsáss, de nem hihető!

Mondtad volna, hogy ezt kinyomoztad, vagy hogy ezt álmodtad.

2014. okt. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
77%

Az én párom mostanában belép a lakásba, megérzi a parfümszagot és megkérdezi, hogy kinek fújtam le magam és hol voltam amíg ő nem volt itthon.

Viszont sose mondana nekem olyat hogy ez milyen jó csaj meg azzal milyen jót bulizott, nélkülem nem is megy el bulizni. Szóval neked rosszabb a helyzeted...

Arra kellett rádöbbennem, hogy a munkám és a háztartás elszívta minden energiámat, bár gyerekünk nincsen, de azért egy új munkahely eléggé sok energiát követel meg.

Nem foglalkoztam a lelki világával, sajnos elhanyagoltam őt. Ő nem keresett hálistennek más elfoglaltságot, de nagyon sokat veszekedett velem, azt hitte megcsalom, sokszor depis volt.

Szóval mostmár odafigyelek és törődök vele, nem csak magammal.

Be kell neki bizonyítanod, hogy magadon és a gyereken kívül neked ő is fontos, ugyanúgy szereted és hiányzik neked ha nimcs otthon. Ha magadat nem hanyagoltad el ennyi teendő mellett akkor őt sem kéne.

Hogy miért mondogat neked ilyeneket azt nem tudom, de nem szép dolog tőle. Mondjuk nem biztos hogy tényleg igaz, lehet hogy csak így akarja kivívni a figyelmedet.

2014. okt. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem feltekeny, aggodik, h otthon vagy, szerinte raernel pasizni, es ezzel vag vissza, igy bizonyitja neked, h o vojzo pasi. Sztem hulyeseg, de igy vezeti le a flusztraciojat!
2014. okt. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez így van, akkor a férjed "szóbeli bántalmazó" és meg akar alázni a megjegyzéseivel. Beszéltél már vele nagyon komolyan arról, hogy miért csinálja/mondja?
2014. okt. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Azért nem értem ezt az egészet, mert én őt nem hanyagolom el. SŐT! Mindig írok neki, hogy szeretem, hiányzik... csempészek meglepetéseket a táskájába, el van látva, stb. Tudom sajnálni, aki nem hiszi el, hogy ilyeneket mond nekem, de akkor is mondja!!!! Ezért nem értem, hogy miért bánt. Én mondom neki, hogy hiányzik, hogy szeretem... Ő sosem mondja, sosem viszonozza az érzelmeimet újabban.... csak bosszant ezekkel a kijelentéseivel, hogy ő milyen jól elszórakozik....
2014. okt. 6. 10:24
 10/46 anonim ***** válasza:
100%

nem tudhatom mi lehet a hatterben, de valoban megeshet a amit fentebb irtak, es mar becsajozott, a feltekenyseggel probalja terelni a gyanut magarol.


Emelett meg lehet oka pl. hogy nem erzi magat biztosan a kapcsolatban, es igy akar feltekennye tenni, biztositani magat arrol hogy kell neked (barom egy logika az ilyen mondjuk), lehet h "szerinte" nem foglalkozol vele eleget, (mert ki tudhatja hogy miket muvelsz amig nem lat, az is lehet hogy tudat alatt a gyerekre feltekeny, amit persze soha nem vallana be (bar, ki tudja)).


mindenkeppen atbeszelnem vele a dolgot mert ez igy nem allapot. a szememben az ilyen az valook lenne.


A gyerek elott is ilyen volt?

2014. okt. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!