Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért csinálja ezt a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a férjem?

Figyelt kérdés
Kicsi babánk van, én otthon vagyok a gyerekkel, a férjem dolgozik természetesen. Én itthon is csinosan öltözködöm, sminkelek és minden beképzeltség nélkül elmondhatom, hogy eléggé dekoratív vagyok. De mindig is ilyen voltam. Néha persze én is veszek fel szabadidő ruhát, de nem vagyok az a kimondott otthon ülő, gyerekhányásos, mackóruhás, túlsúlyos, kócos anyuka:DDDD Itthon vezetem a háztartást, nevelem a gyereket. Akinek van családja, tudja, hogy ez napi 24 órás elfoglaltság, sokszor így sem jut idő sok mindenre, többek között a barátnőimmel sem tudok kiruccanni, max 3 havonta egyszer egy délutánra, a gyereket akkor is vinnem kell magammal. A férjem viszont újabban munkahelyi partykra jár, és miután hazajön ecsetelgeti nekem, hogy a csajokkal összetapadva táncolt, meg, hogy milyen jó csajok a kolléganők, miattuk érdemes buliba járni, stb. és milyen jól érzi magát, máskor is menni fog.... de engem többször felhív, otthon vagyok-e... kivel vagyok.... ha sminkelek, minek sminkeltem? Ki volt itt? Én hol voltam? Felhív, hogy mindjárt itthon van, hogy el tudjam tüntetni a pasimat címszóval... van, hogy küld egy sms-t, hogy egy óra múlva érkezik és rá 10 percre betoppan. Nekem nincs senkim, nem is lenne rá időm, meg egyáltalán hol? Mikor? A szomszédok mindent látnának.... Meg a gyerekkel? Indokot sem adok a gyanakvásra. Nem értem... Mikor mesélget a kolléganőivel folytatott erotikus táncolásról stb. persze nekem a gyomrom egy görcsben. Bár gyanítom, hogy ebből semmi nem igaz, de akkor is fáj. Miért bánt? Mit tegyek?
2014. okt. 6. 10:03
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
71%
Az a baja, hogy féltékeny! Amikor ecseteli a lányokat a partyról...azzal is az a célja, hogy féltékeny legyél te is! Hogy érezze, csak ő kell neked és nem más férfi!
2014. okt. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
100%

vagy csak szimplan megbanta a gyereket es valahogy szabadulni akar. kivalo urugy lenne ha teged hutlenkedesen kapna, vagy addig szekirozna amig te hagynad el ot.


szanalom, peklapattal paskolgatnam az ilyet

2014. okt. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak, akik segíteni próbálnak és érdemben válaszolnak:) Én is erre gondoltam, hogy féltékenyé akar tenni, mert olyan egyértelműnek tűnik. Ha megcsalna nyilván nem mesélne róla és hazudozna... Miért nem érzi magát bebiztosítva? Mint írtam, én mondom, hogy szeretem, írok neki e-mailt, sms-t... keresem a testi kontaktust, bújok hozzá... Ő viszont nem mondja, hogy szeret:( Kikerüli... a gyerek előtt nem volt ilyen, de nem gondolnám, hogy a gyerek ennek a kiváltója. Rajongásig szereti a babát én pedig nem csak a gyerekkel törődöm, hanem a férjemmel is, mert igenis kell a közös program CSAK VELE! és mindig éreztetem, hogy csak ő van az életemben... De amit ő művel az nekem borzasztóan fáj, még akkor is, ha tudom, hogy nem igaz egy szó sem abból, amit mesél. Komolyan nem értem. Megbeszélni vele meg nem sikerült... ha mondjuk rákérdezek, hogy van-e valakije, akkor visszatámad, hogy biztos azért gyanúsítom meg, mert nálam van titkolni való... Reménytelen...
2014. okt. 6. 10:39
 14/46 anonim ***** válasza:
100%

Én is arra gondoltam, amire a 12. válaszoló.

Azzal kiegészíteném, hogy előfordulhat, hogy megcsalt, de valahogy téged akar beletaszítani a megcsalásba és téged akar rajtakapni, mert vagy bűntudata van hogy megcsalt, de így kvittek lennétek, vagy ez ürügy lenne (leginkább a barátok és család szemébe) hogy elhagyjon, és a te hibád legyen.


Én leülnék vele megbeszélni, és ha nem sikerül 2-3 alkalom után se a javulás, vagy a beszélgetés, akkor felhoznám a válást.

2014. okt. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
79%
Nem elég, ha csak csomagolsz neki. Foglalkozol a gondjaival, beszélgetsz vele, vagy csak a gyerekkel töltesz minden időt?
2014. okt. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:

Kedves 12 és 14!

Ez is megfordult a fejemben. Nagyon sokat beszélgettünk már korábban, túl is beszéltük a dolgokat. Csinált egy hatalmas baromságot néhány hónapja, amivel bajba sodorta volna a mi családunkat is és a szüleit is. Ezzel kapcsolatban felmerült, hogy van valakije. Amikor felelősségre vontam,hogy megcsalt, akkor még ő sértődött meg és közölte, hogy elhagy az önérzete miatt, nem egy nő miatt. Akkor is megvádolt, hogy biztos én csalom meg csak azzal takarózom, hogy őt gyanúsítom. Na de ha elhagyna, akkor kiderülne, hogy mekkora marhaságot csinált. Hogy mi volt ez, az most lényegtelen. Ha én csalnám meg és rajtakapna, nyilván az egy ürügy lehetne, de akkor is kiderülne a marhasága.... szóval nem tudom...

2014. okt. 6. 11:01
 17/46 A kérdező kommentje:
Kedves 15! Persze, hogy foglalkozom vele. Sokat beszélgetünk, a gondokról is.
2014. okt. 6. 11:02
 18/46 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem is az jutott először eszembe, hogy megcsal.

Lehet így akar terelni, de még az is lehet, hogy komolyan féltékeny... amit szabad jupiternek, ugyebár...

főlega kiegészítésed után, hajmeresztően egyezik a helyzet a korábbi, szintén megcsalás-gyanús esettel.

Hogy miért áradozik ennyit a kolléganőiről? Lehet ez is szimpla terelés.

Gyakorlatilag ezzel akarja jelezni, hogy ő milyen rendes, mert micsoda nők veszik körül, és ő mégis hozzád jön haza.

Valóban idióta logika, kissé túlzásba viszi.

Persze, lehet elhanyagoltság is, de normális férfi olyankor nem kőbunkóba megy át.

2014. okt. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:
Mióta megcsinálta a marhaságot és én meggyanúsítottam, közölte, hogy nem tud már szívből szeretni... érez valamit, de az már nem a régi... Még neki áll feljebb...holott olyan bizonyítékokat találtam akkor.... az a baj, hogy nem volt egyértelmű lebukás, csak infó morzsák, amiket összeraktam... mindenesetre egy pletykába keveredett, hogy viszonya van valakivel és mindent elkövetett, hogy ez ne jusson el hozzám. Így csinálta a baromságot. Nagyon megsértődött, mikor nyomoztam utána és közölte, hogy megrendült benne az irántam érzett bizalom.... azóta szeretettelenül élem a mindennapokat... mert én nagyon szeretem,de tőle ezt nem kapom vissza... mert nem tud szeretni, azért amit ééééén tettem....
2014. okt. 6. 11:14
 20/46 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy kérdés... nem bántásból, csak már nagyon piszkálja a csőrömet.

Hogy a francba lehet, hogy nőként van legalább 5 jó férfi barátom, akik egészen jól néznek ki, rendesek, egyetemre járnak vagy már épp tanárok, és a fél karjukat odaadnák ha lenne barátnőjük, de sorban kapják az elutasítást... az ilyen bunkóknak meg család jut?

2014. okt. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!