Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságpártiak és házasságell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságpártiak és házasságellenesek: Mit jelent nektek a házasság?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok mindenféle véleményre, hogy számotorkra mit jelent a házasság, és miért gondoljátok így/mi alapján alakult ki a véleményetek?

2014. jún. 24. 15:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
90%
A házasság azt jelenti számomra, hogy nem csak élünk bele a világba, hanem abszolút elköteleződünk a másik mellett. Nem várunk szebbre, jobbra, hanem kimutatjuk, hogy a másikkal akarjuk leélni az életünket.
2014. jún. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
56%

Egyszeruen semmit, engem nem izgat a hazassag, manapsag mar fontosnak sem tartom. Az idosebb generacio meg hit benne es tett erte, hogy jo legyen. Mig a maiak ....

Fiatalkent ugy velem nincs ertelme, sok a rossz pelda elottem.

2014. jún. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
60%
26 év után elváltam. Soha többé nem megyek férjhez, bár van párom. Számomra most már a meghittség, a bizalom, a szeretet és hasonló "elcsépelt" fogalmak számítanak, nem érdekel a papír.
2014. jún. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
67%

Számomra az égvilágon semmit nem jelent. Nem vagyok ellenes, de nem is vagyok párti, semlegesek az érzelmeim a házasság iránt.

Jegyben járok a Zurammal (igen, direkt így van leírva), viszont nekem annyira természetes az, hogy együtt vagyunk és hogy szeretjük egymást (neki is), hogy fölöslegesnek érzem a házasságot. Ha mégis Hozzámennék, két tanús esküvőnk lenne, felhajtást, lakodalmat, feltűnősködést sosem akartam, lehet azért, mert eléggé magamnak való, aszociális lyányka vagyok.

Csak egy papírral több lenne a kupac.

2014. jún. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
98%
A két tábor sose fogja megérteni egymást, szóval teljesen felesleges pontozgatni.
2014. jún. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
39%
Én azért vagyok házasságellenes, mert jogi kereteket ad a másik ember kisemmizéséhez. Főleg férfiak járják meg, hogy a szeretett feleségük mindent magának követel, irreális gyermektartásdíjat, lakáshasználatot, ő meg mehet az utcára vagy örülhet, hogy befizetheti az elmaradt számlákat.
2014. jún. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
61%

felesleges pénzkidobás

Nem kell papír ahhoz hogy bizonyítsa a szerelmét

2014. jún. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
79%
Számomra egy ígéret, melyet mindenképpen betartok, egy őszinte vallomás, összetertozás.
2014. jún. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
74%

Én házasság párti vagyok. Nem a papír miatt, és nem azért mert "jogai" vannak az embernek.


Egyszerűen a házasság szerintem a másik 100%-os felvállalása, elköteleződés, biztonság.

Persze ki lehet lépni belőle bármikor, de lelkileg más egy válás mint egy szakítás. Az ember 8* meggondolja. Valahol ott belül jelent valamit.

2014. jún. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 anonim ***** válasza:
83%

Nekem az együttélés sem megy senkivel, úgyhogy abszolút nem vagyok házasságpárti.

De ellenes sem, azaz, akik körülöttem házasságot kötnek és boldogok, az ő örömüknek örülök.

Kinek mi jön be.

2014. jún. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!