Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagyon maradi vagyok, ha ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon maradi vagyok, ha ezek a dolgok nekem furcsák? A menyem viselkedéséről van szó.

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy ma átjönnek ebédelni, de csak a fiam meg az unokám jött. Azt mondta a fiam, hogy a menyem bulizott az este, hajnalban ért haza és most fáradt meg másnapos is.

Nem mondom, hogy egy anya ne szórakozzon. De diszkóban részegen hajnalig? Az azért elég furcsa, nem?


Emellett mesélte a fiam, hogy a nyáron megy a menyem egy fesztiválra 3 napra a munkatársaival. Elvileg munka, de gyakorlatilag inkább szórakozás.


Semmi bajom a menyemmel, átlagos a kapcsolatunk, de úgy gondolom, ilyet azért mégsem illik egy családanyának, mindegy milyen modern világban élünk.


Mi a véleményetek?


2014. jún. 7. 13:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 anonim ***** válasza:
22%
Ha ilyen okos vagy, akkor tudhatnád, hogy gyakorin nem minden igaz. Mint ahogy más internetes oldalakon sem. Ha a menye magára ismer, akkor az az ő baja. Egyáltalán nem valószínű, hogy gyakorizik, úgyhogy talán nem fog itt megjelenni.
2014. aug. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/74 anonim ***** válasza:
42%

Engem,ha valaki 28 évesen asszonynak hívnának vagy bácsinak biztos kiosztanám az illetőt:D


Ez amúgy sem kor kérdése.Attól,hogy valaki anya lesz még nem kell asszonynak lennie.Meg belehúznia a cicijét a nadrágba:D

(Ez elég durva kép azért).


Felvilágosult ember amúgy sem használ ilyen szavakat,hogy asszony.Elég primitív kifejezés egy nőre.

Másik kedvencem mikor a férfit "ember"-nek hívják:d

2014. aug. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/74 anonim ***** válasza:
43%

Senkit nem érdekel. Nem kel így hívni, de akkor férjnél van az asszony? Ki mondta, hogy be kell húznia a mellét a nadrágba? Nem mintha bárki csinálna ilyet.

Már ez is sértő? Mitől primitív? Eddig a ku.rva volt a megalázó. A férfi nem ember ?

2014. aug. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/74 anonim ***** válasza:
56%
Nem az ember az egy faj.És a nő is ember.
2014. aug. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!