Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagyon maradi vagyok, ha ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon maradi vagyok, ha ezek a dolgok nekem furcsák? A menyem viselkedéséről van szó.

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy ma átjönnek ebédelni, de csak a fiam meg az unokám jött. Azt mondta a fiam, hogy a menyem bulizott az este, hajnalban ért haza és most fáradt meg másnapos is.

Nem mondom, hogy egy anya ne szórakozzon. De diszkóban részegen hajnalig? Az azért elég furcsa, nem?


Emellett mesélte a fiam, hogy a nyáron megy a menyem egy fesztiválra 3 napra a munkatársaival. Elvileg munka, de gyakorlatilag inkább szórakozás.


Semmi bajom a menyemmel, átlagos a kapcsolatunk, de úgy gondolom, ilyet azért mégsem illik egy családanyának, mindegy milyen modern világban élünk.


Mi a véleményetek?


2014. jún. 7. 13:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:
75%

9:56 Amiről te beszélsz az már már alkoholizmus. Amit a kérdező menye csinált az meg szórakozás.


Egyetemista vagyok, jó párszor voltam már részeg. Boldog kapcsolatban élek, az ég világom semmi lelki problémám, bajom nincsen, csupán elmentünk barátokkal koktélozni, aztán egyszer csak beütött. Nem szoktam botrányos lenni, nem hányok, ettől még részeg voltam.


Szóval ne hasonlítsd a zugivásodat, alkoholizmusodat egy ártatlan kis szórakozáshoz.


Mi bőven toleráltuk, mikor a szüleink osztálytalálkozóra mentek..nyilván bepálinkáztak, egyébként is mi mentünk értük, mi voltunk a taxisofőrök. Viccesek voltak. :D


Te nem tudsz bulizni, szórakozni, akkor ne tedd.


Egyébként nem csak a diszkó létezik. Be szoktunk ülni egy egy hangulatosabb kocsmába is sörözni. Ettől még nem leszünk alkoholisták, lelki sérültek.

2014. jún. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező.



1. Nincs jogod megkérdezni, és számon kérni sem a menyedet, mert nem tartozik rád az életének ezen része.


2. Ha a fiadnak mint családapának, és a menyednek, mint családanyának megfelel ez a helyzet: mennyit, mikor, és hogyan szórakoznak, akkor te se köss bele.


3. Ha ennyire unatkozol, keress elfoglaltságot azon kívül, hogy a hibákat keresed a menyedben.


4. Nem, nincsen semmi rossz abban, hogy néha eljár szórakozni, mert amellett, hogy feleség és családanya, fiatal nő is, akinek szüksége van kikapcsolódásra.


5. Kérdezd meg magadtól őszintén, miért fáj neked a menyed szórakozása, ha a fiad szórakozása nem zavar, és rá nem mondod, hogy nem illik....

2014. jún. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 anonim ***** válasza:
53%
egy kis kikapcsolódás, szórakozás mindenkinek jár.!!!!!!!!!!!
2014. jún. 9. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 anonim ***** válasza:
44%
Én is elmentem céges bulikra, vagy barátnőmmel beültünk 1 italra, de nem hajnalban mentem haza, és discoba nem mentem egyedül a férjem nélkül./ mielött férjhez mentem jártam discoba /
2014. jún. 9. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 anonim ***** válasza:
55%

Mert ügyes vagy.

Attól, hogy neked ez a preferenciád, lehet, hogy másoknak más. Mindehhez csak annak van köze és beleszólása, akivel élsz.

2014. jún. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 anonim ***** válasza:
68%

A kérdező gondolatmenetének következő állomása lesz az 'egy anyának mit illik hordania', ill. egy anyának, 'mit kell főznie' és a 'kivel illik barátkoznia'.


A kérdésben nem egy notórius bulihajhást, félalkesz, beleszarós anya, hanem egy 28 éves lány, aki elment a barátnőivel szórakozni, és hajnalban ment haza. Ill., akinek egy fesztiválon kell majd dolgoznia a munkahelye színeiben.

Fertő!

A kedves mamához én józanon sem mennék, és mivel irtó kicsi ez az ország, remélem, valami ismerős folytán eljut ez a kérdés a menyhez. Nagyon remélem.

2014. jún. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 anonim ***** válasza:
15%

'egy anyának mit illik hordania

Hát igen, nem hordhat akármit. Kíváncsi vagyok buliba hogyan öltözött fel.

"28 éves lány" - Milyen lány? Asszony esetleg. Ha meg lánynak érzi magát akkor a fszért ment férjhez.


Még jó hogy foglalkozik az anyós a menyével, mégis csak a legjobbat akarja a fiának. Persze ehhez nem kell mindenbe beleszólni, de az anyós nem is tette, tehát ha az anyátok nem foglalkozott veletek, helyette mindent megengedett (meg is látszik), akkor azt ne a kérdezőn vezessétek le.

A kettős mérce is teljesen érthető. Általában egy anya a fiát szereti jobban és nem a menyét. Jó reggelt kívánok!

Lehet nem bízok a menyében, de miért is kéne benne bíznia ?


Ebben az egész szituációban az a furcsa, hogy a férjez nem zavarja neje bohém élete. Miért nem együtt mennek szórakozni ? A kérdésből is kitűnik, hogy az anyósnak több esze van, mint a fiának, mert ő legalább gyanakszik a feleségre. Ha egy fiatal nő "barátnőkkel" elmegy bulizni, majd hajnalban bebszva jön haza, akkor szerintetek ott csak táncikálás történt? 95% hogy félrekrt, de érdekes módon ez a feltételezés nem szerepelt a rengeteg felesleges komment között. Ez a 3 napos fesztivál (minden bizonnyal Balaton Sound) is elég érdekes. Lehet melózni ment ki eredetileg (vagy csak ezt mondja), de gondolom a bulizást sem fogja kihagyni.

Nem az anyósnak kell neki ugrani, ha a fiával elfogultabb lenne (még szép, hogy az lenne), magatokkal foglalkozzatok inkább, mert ha a kérdésben az szerepelt volna, hogy: "a vejem egész éjjel bulizott, berugott, meg 3 napos fesztiválra megy" akkor jött volna a szokásos: fúúúúj mit képzel ez magáról, szar családapa, hűtlen, iszákos, alkoholista, részeg disznó, minek neki család stb.

2014. aug. 26. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 anonim ***** válasza:
29%
*bízik
2014. aug. 26. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 anonim ***** válasza:
20%

,,és mivel irtó kicsi ez az ország, remélem, valami ismerős folytán eljut ez a kérdés a menyhez. Nagyon remélem."


Hogy jutna el egy névtelen oldalon íródott kérdés te retardált? Miért reméled? Mi közöd van hozzá? És mi lenne akkor, ha eljutna hozzá? Olyan kérdést tesz föl a menyéről (név nélkül) amilyet akar. Azzal foglalkozz inkább, hogy a te ismerőseid közül hányan nem mennek át hozzád józanul.

2014. aug. 26. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 anonim ***** válasza:
56%

Ó, volt már példa egy párszor, hogy egyszer csak megjelent a kipletykált fél, itt a gyakorin.

A stílus maga az ember, olvasgass néha, keményfedeleseket is (nem, nem tablet).

2014. aug. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!