Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagyon maradi vagyok, ha ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon maradi vagyok, ha ezek a dolgok nekem furcsák? A menyem viselkedéséről van szó.

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy ma átjönnek ebédelni, de csak a fiam meg az unokám jött. Azt mondta a fiam, hogy a menyem bulizott az este, hajnalban ért haza és most fáradt meg másnapos is.

Nem mondom, hogy egy anya ne szórakozzon. De diszkóban részegen hajnalig? Az azért elég furcsa, nem?


Emellett mesélte a fiam, hogy a nyáron megy a menyem egy fesztiválra 3 napra a munkatársaival. Elvileg munka, de gyakorlatilag inkább szórakozás.


Semmi bajom a menyemmel, átlagos a kapcsolatunk, de úgy gondolom, ilyet azért mégsem illik egy családanyának, mindegy milyen modern világban élünk.


Mi a véleményetek?


2014. jún. 7. 13:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 A kérdező kommentje:

De igen, bízom a fiamban.

2,5 éves a kislány.


Egy bankban dolgozik, lesz ott sátruk. Pontosan nem tudom, mit fog csinálni.

2014. jún. 7. 14:31
 32/74 anonim ***** válasza:
76%
2,5 éves gyereket bőven az apjára lehet bízni. Azt hittem kisebb a gyerek ezért problémázol.
2014. jún. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 anonim ***** válasza:
75%

Hát ha banki sátra lesz gondolom a helyszínen lehet majd intézkedni, illetve főleg reklám miatt lesznek ott. Az azt jelenti, hogy ott fog egész nap ücsörögni, és ha odatéved valaki akkor információval látják el.

Ha meg nemet mond a dologra akkor gondolom rövid úton búcsút vesznek tőle. Szóval ez kétélű kard...

nekem nem furcsa ha egy nő elmegy, ugyanolyan mintha egy férfi menne el, mert egyenlőség van (annak kellene elvileg lennie). Szóval az én szememben ez olyan mintha egy férfi lenne ott.

Másrészt ez kettejükre tartozik, nem másra. De ezeket nem rosszindulatúan mondom, csak én így látom.

2014. jún. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 anonim ***** válasza:
68%

Akkor mi a gondod?


A menyedben nem bízol?

2014. jún. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim ***** válasza:
73%

" de úgy gondolom, ilyet azért mégsem illik egy családanyának, mindegy milyen modern világban élünk. "


Bezzeg egy családapának illene, mi? :)


Annyira utálom ezt a férj-feleség-gyerekek össze vannak nőve, ezt lehet ezt meg nem "gondolkodást". Azt lehet, ami a kettejük kapcsolatába és a kis családjuk felfogásába belefér. Ha a férjed szerint a felesége megérdemel ennyi kikapcsolódást, és ő addig szívesen vigyáz a gyerekekre, akkor az égvilágon semmi közöd hozzá.


Minket szerintem élből keresztre feszítenél a férjemmel, mert nálunk meg a nagymama vigyáz a kicsikre néha, és van pofánk mindkettőnknek közösen buliba menni és igen, alkoholt is fogyasztani, jajjmostmilesz...

2014. jún. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:
59%
*férje
2014. jún. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim ***** válasza:
52%

Hallod, te ritka rosszindulatú anyós vagy. Féltékeny vagy a menyedre, mert elvette tőled az egy szem fiacskádat?

Komolyan: Mi közöd ezekhez a dolgokhoz? Ha nekik ez rendben van, akkor igazán semmi jogod ebbe beleszövegelni.

2014. jún. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim ***** válasza:
39%
Utolsó. A 16-os vagyok, én is ezt írtam, és szépen le is lettem pontozva. Tényleg botrányos, ha egy fiatal szülő (nem érzem magam matuzsálemnek 33 évesen) néha szórakozik egy kicsit.
2014. jún. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 anonim ***** válasza:
48%
35-ös válaszolónak szólt, amit írtam, bocsi.
2014. jún. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 anonim ***** válasza:
38%

Jól nekiugrottatok a kérdezőnek.


1. Nem beleszólt a kapcsolatba, pusztán megkérdezte más emberek véleményét. Annyi mindenről kérdezik egymást az emberek, ez semmivel sem jobb/rosszabb kérdés. De amikor kiderül, hogy a férj édesanyja kérdezi, azonnal kivont karddal esik neki a GYK közönsége.


2. Honnan tudjuk, hogy a férjnek megfelel? Nem derült ki a kérdező által megadott információkból. Az is lehet, hogy egy órát veszekedett a feleséggel, amiért részegen jött haza. Nem tudhatjuk.


3. A kérdés az volt, hogy hajnalig lerészegedve diszkózás normális-e egy családanyánál, vagy nem. Erre pedig nagyon kevesen tudtak válaszolni eddig.


Az én véleményem az, hogy nincs egy részeg nőnél undorítóbb látvány. Azzal nem értek egyet, hogy gond a hajnalig bulizás, hisz egy családanyának is kijár a szórakozás néha, viszont én szakítottam már meg barátnővel kapcsolatot azért, mert gusztustalan volt részegen, és én éreztem magam kényelmetlenül, amikor a közelében kellett lennem. Egy nőnek is tudni kéne, hogy hol a határ az alkohol fogyasztását illetően. Ez az én véleménye.


A fesztiválozás pedig pénzkereset, szerintem nem probléma.

2014. jún. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!