Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagyon maradi vagyok, ha ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon maradi vagyok, ha ezek a dolgok nekem furcsák? A menyem viselkedéséről van szó.

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy ma átjönnek ebédelni, de csak a fiam meg az unokám jött. Azt mondta a fiam, hogy a menyem bulizott az este, hajnalban ért haza és most fáradt meg másnapos is.

Nem mondom, hogy egy anya ne szórakozzon. De diszkóban részegen hajnalig? Az azért elég furcsa, nem?


Emellett mesélte a fiam, hogy a nyáron megy a menyem egy fesztiválra 3 napra a munkatársaival. Elvileg munka, de gyakorlatilag inkább szórakozás.


Semmi bajom a menyemmel, átlagos a kapcsolatunk, de úgy gondolom, ilyet azért mégsem illik egy családanyának, mindegy milyen modern világban élünk.


Mi a véleményetek?


2014. jún. 7. 13:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
80%
A másnapossághoz egyáltalán nem kell lerészegedni...
2014. jún. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem itt néhány válaszoló a rosszindulatú, nem az anyós. Csak egy kérdést tett fel, teljesen kulturált hangnemben, nem fröcsögött, nem szidta a menyét, sőt leírta, hogy normális a viszonyuk. Ti meg egyből ráugrotok, hogy rosszindulatú, irigy mindenlében kanál...Ez ám a színvonal!


Kérdező, szerintem sincs gond azzal, ha az anyuka néha elmegy szórakozni és iszik is kicsit. Nem feltétlenül itta le magát a sárgaföldig, volt már velem is, hogy még becsiccsentve se voltam, mégis nyúzott lettem másnap. Ne aggódj, néha belefér ez.

2014. jún. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:
81%

Nem kell lerészegedni ahhoz, hogy valaki másnapos legyen.


De az is lehet, hogy csak szivesebben maradt otthon egyedül. Velem is előfordul, hogy inkább maradok otthon egyedül, minthogy anyósomhoz menjek ebédelni, mert én nem igazán érzem jól magam az ilyen családi ebédeken. De azért nem tartom vissza sem a páromat, sem a gyerekeket. És elég sokszor elmegyek én is.


Pedig az én anyósom nem foglalkozik azzal, hogy melyikünk hol és hogyan szórakozik. Ha ennyire bele akarna avatkozni az életünkbe, alighanem még ritkábban mennék.

2014. jún. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 anonim ***** válasza:
61%
Nálam, a rosszindulat egyik fokmérője, ha nem a szemembe mondja valaki a velem kapcsolatos problémáját, hanem (kultúrált és visszafogott hangnemben) egy anonim fórumon beszéli ki a hátam mögött.
2014. jún. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 A kérdező kommentje:

Vele is megbeszélném, ha itt lenne. Meg is fogom kérdezni, persze nem számonkérve. Ha nem válaszol, hát nem válaszol.


A fesztivál pedig... hát nem tudom. 3 napra magára hagyni egy ilyen pici gyereket szerintem igenis rossz ötlet.

Nyilván a fiam is el tudja látni, de azért az anya mégis más.

Egy fesztiválra mennek, ott nem a munka lesz előtérben, ez tuti.

2014. jún. 7. 14:13
 26/74 anonim ***** válasza:
69%
Mennyi idős az a gyerek, hogy akkora tragédia, ha apukának kell 3 napig ellátnia? Mellesleg én anno a fogyasztóvédelemnél dolgoztam és voltam ilyen rendezvényeken ellenőrizni. Alig éltem a nap végére, köze nem volt a szórakozáshoz. Miből gondolod, hogy a menyed szórakozni fog, ha egyszer munka miatt megy oda? Kezdesz tényleg rosszindulatú, kotnyeles néninek tűnni, ne haragudj.
2014. jún. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 anonim ***** válasza:
85%
Az tekinthető normálisnak, ami a fiadnak is és a menyednek is megfelel. Ha számukra ez belefér és természetes, akkor nincs miért aggódni, nyilván tudják kezelni a helyzetet. Ha mondjuk a fiadnak ez nem tetszene, na akkor már lenne miért aggódni, mert úgy már nem lenne korrekt a dolog. Embere válogatja az ilyesmit. A férjem nélkül biztos hogy nem mennék el bulizni egy éjszakára se nemhogy három napra pedig a menyeddel vagyok egyidős. Jobb szeretem ha mindketten ott vagyunk.
2014. jún. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 anonim ***** válasza:
67%

Kezdem azt érezni, hogy nem a másnaposság miatt marad otthon a menyed.

Ez az anya mégis más duma jól mutatja mennyire kettős mércével méred a fiad és a menyed.

2014. jún. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 anonim ***** válasza:
86%

"Nyilván a fiam is el tudja látni, de azért az anya mégis más."


Nem. A szoptatáson kívül az apa is ugyanolyan jól el tudja látni a gyereket, mint az anyja.

2014. jún. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 anonim ***** válasza:
78%

Hát én biztosan nem díjaznám, ha az anyósom meg akarná beszélni velem, hogy miért járok el szórakozni.


Aztán meg mi az, hogy magára hagyja a gyerekét? Nem magára hagyja, az apjára bízza! Az én férjem pont úgy el tudja látni a csöppet, mint én. A fiadban sem bízol?


Rossz lehet neked.

2014. jún. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!