Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagyon maradi vagyok, ha ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon maradi vagyok, ha ezek a dolgok nekem furcsák? A menyem viselkedéséről van szó.

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy ma átjönnek ebédelni, de csak a fiam meg az unokám jött. Azt mondta a fiam, hogy a menyem bulizott az este, hajnalban ért haza és most fáradt meg másnapos is.

Nem mondom, hogy egy anya ne szórakozzon. De diszkóban részegen hajnalig? Az azért elég furcsa, nem?


Emellett mesélte a fiam, hogy a nyáron megy a menyem egy fesztiválra 3 napra a munkatársaival. Elvileg munka, de gyakorlatilag inkább szórakozás.


Semmi bajom a menyemmel, átlagos a kapcsolatunk, de úgy gondolom, ilyet azért mégsem illik egy családanyának, mindegy milyen modern világban élünk.


Mi a véleményetek?


2014. jún. 7. 13:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
81%
Ha a fiad menne az rendben lenne? Egyébként nem biztos, hogy padlóig itta magát, nem hiszem, hogy gond lenne. Neki is ki kell kapcsolódnia, azért ma már nem olyan nagy érdekesség a tea délután.
2014. jún. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
79%
Nem sok közöd van hozzá. Ha a házaspár számára ez nem probléma, akkor az anyósnak se legyen az. Gondolom, fiatal az anyuka, vannak barátai, hadd menjen el párszor évente kikapcsolódni, és ha ez neki a hajnalozós dajdajjal jár, akkor egészségére!
2014. jún. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
15%
Sztem se kéne ilyeneket csinálnia. De am hány éves?
2014. jún. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
85%
Biztos diszkoban bulizottt? Legalabbis nalam a buliztam a csajokkal szofordulat azt is jelenti hogy a baratnoimmel osszeulunk vmelyikonknel es dumalunk, iszogatunk kozben. Es a masnapossag is lehet anelkul hogy reszeg lennek.. En csak azert nem megyek csaladnyakent fesztivalra mert szinglikent, gyerek nelkul se jartam.de nem latok benne semmi elitelendot, foleg ha mar nem csecsemo az a gyerek.
2014. jún. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 A kérdező kommentje:

Nem biztos, hogy disco, valami belvárosi táncos szórakozóhely.


28 éves.

2014. jún. 7. 13:25
 6/74 anonim ***** válasza:
73%

Mennél inkább te is szórakozni. Ahelyett, hogy azt ócsárolod, akinek van élete.

Igenis járjon el bulizni. Mindenkire ráfér.

Nem csalja meg a fiad, az anyai kötelességeit ellátja, akkor meg miért ne mehetne?

2014. jún. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
90%
Ha a fiadnak nincs kifogása ellene, akkor neked sem lehet.
2014. jún. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
73%
28 éves! Szegény lány! Hadd élvezze már ki a fiatalságát! Ilyen rosszindulatú anyóstól óvjon az Ég!
2014. jún. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
18%
Én meny vagyok, 39 éves, két gyerekkel. Nekem az a furcsa, hogy tudja, hogy másnap ebéd meghívása van és nem képes annyira összeszedni magát, hogy elmenjen. Persze az is furcsa, hogy anyaként lerészegedik. Az, hogy hajnalig szórakozik, szerintem egyszer - egyszer elmegy, de olyan szintig inni, hogy másnapos legyen, az igénytelen.
2014. jún. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
72%
Ezt a fiadnak és a menyednek együtt kell rendezni, megbeszélni. Ha ők megegyeztek abban, hogy elmegy, nincs benne semmi kivetni való. Ha pedig nem, akkor ők biztosan tudják, miért tette, ill. teszi.
2014. jún. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!