Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagyon maradi vagyok, ha ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon maradi vagyok, ha ezek a dolgok nekem furcsák? A menyem viselkedéséről van szó.

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy ma átjönnek ebédelni, de csak a fiam meg az unokám jött. Azt mondta a fiam, hogy a menyem bulizott az este, hajnalban ért haza és most fáradt meg másnapos is.

Nem mondom, hogy egy anya ne szórakozzon. De diszkóban részegen hajnalig? Az azért elég furcsa, nem?


Emellett mesélte a fiam, hogy a nyáron megy a menyem egy fesztiválra 3 napra a munkatársaival. Elvileg munka, de gyakorlatilag inkább szórakozás.


Semmi bajom a menyemmel, átlagos a kapcsolatunk, de úgy gondolom, ilyet azért mégsem illik egy családanyának, mindegy milyen modern világban élünk.


Mi a véleményetek?


2014. jún. 7. 13:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
81%
Az én anyum is szokott ilyen helyekre járni a barátnőivel, táncolnak, mojitóznak, jól érzik magukat, és igen hajnalban szokott hazaérni. Én most vagyok tizenkilenc, és van egy hat éves öcsém. Anya valószínűleg körberöhögné a kedves anyóst, ha ezt szóvá tenné neki, aztán eligazítaná, hogy mihez van köze az ő életében, és mihez nincsen. Amúgy meg, ha a fiad tenné ugyanezt, azzal semmi gond nem lenne, igaz? Gyereket szült, nem zárdába vonult, hagyd békén.
2014. jún. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy "mojitoznak"?


Nem volt igazán ebédmeghívás, semmi alkalom nincs, csak úgy átugrottak volna.


És mi van a fesztivállal? Az is normális?

2014. jún. 7. 13:34
 13/74 anonim ***** válasza:
81%

Miért ne lenne normális, hogy elmegy fesztiválozni?

Különben sincs semmi közöd hozzá, hogy mit csinálnak.

2014. jún. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 anonim ***** válasza:
64%
Gondolom ha a fiad tenné ugyanezt az rendben lenne...
2014. jún. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 anonim ***** válasza:
37%
Nagyon le lettem pontozva, mert furcsának tartom, hogy egy családanya lerészegedik. Kedves kérdező, veled együtt vagyok maradi :-). Persze középiskolai tanárként látom, hogy ma tényleg ez a természetes. Anyukáknak is, és persze a tinédzsereknek is. De mitől is lennének mások a gyerekek, ha otthon ez volt a természetes...
2014. jún. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 anonim ***** válasza:
73%

33 éves vagyok, 2 éves fiam van és jövő szombaton a barátainkkal diszkóba megyünk. A fiunkra apuék fognak vigyázni és másnap délelőtt is valószínűleg velük lesz. Valamikor éjjel fogunk hazajönni, inni is fogunk és mivel egyébként nem igazán iszunk, max. egy pohár bort vagy a férjem sört, így bizony előfordulhat, hogy másnaposak leszünk. És nem, nem atomrészegre fogjuk magunkat inni, de biztos fogunk rövidet is inni. Nagy eset. Tudod mit mondanak erre a szüleim? Hogy mehetnénk gyakrabban is.

A fesztiválozással sincs semmi gond, ráadásul mint írtad az tulajdonképpen munka. Kérdésedre válaszolva, igen maradi vagy.

2014. jún. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 anonim ***** válasza:
84%

A mojito egy koktél.

És a fesztiválozással sincs semmi baj.


Ha a fiadat nem zavarja, téged miért?

2014. jún. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 anonim ***** válasza:
82%
A mojito egy koktél, lime-mal, cukorsziruppal és rummal. Jót tenne neked egy-két kör, akkor legalább kicsit lelazulnál, és a saját dolgoddal foglalkoznál. És igen, a fesztivál is rendben van. Mit vársz te ettől a nőtől, úgy őszintén? Minden hét minden egyes napján legyen otthon, a négy fal között maximum játszótérre járva nevelje az unokádat, és este pedig tegye a meleg vacsorát a fiad elé, utána pedig takarítson, és ezt folyton, akár egy örök körforgás? Mond csak, melyik évszázadból szabadultál? Férjhez ment, és gyermeket szült, nem meghalt, hogy véget érjen az élete...
2014. jún. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 anonim ***** válasza:
74%

Ha a menyednek ez jó kikapcsolódás és a fiadnak sincs 'ellenvetése', akkor miért baj? 28 éves. Fiatal.

Gyanítom, a fiad is el szokott menni, és iszogatnak a haverokkal, csak max.te nem tudod, hogy mikor mennyit & milyen mértékkel. Én félévente 2x elmegyek, férjem támogatja, hogy nekem is ki kell kapcsolódnom, és anyósom nem megszól, hanem küld egy kis levest, ha gyenge a gyomrom. Mondjuk ő normális anyós..

2014. jún. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 anonim ***** válasza:
65%

13: Szinte biztos voltam benne, hogy pedagógus vagy... Ráadásul Te mindjárt 40 éves leszel, a kérdező szerencsétlen menye, aki elment bulizni, meg 30 sincsen. Valószínűleg teljesen más típusok vagytok. "Egy családanya ne részegedjen le". Ha nem árt vele senkinek, jól esik neki és/vagy szüksége van rá, hadd igyon hajnalig.

Értem én, hogy szeretnél 28 éves lenni, akinek vannak még barátai és bulizhatnékja, de mindezt ne a fiatalabbakon éld ki.

34N

2014. jún. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!