Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagyon maradi vagyok, ha ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon maradi vagyok, ha ezek a dolgok nekem furcsák? A menyem viselkedéséről van szó.

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy ma átjönnek ebédelni, de csak a fiam meg az unokám jött. Azt mondta a fiam, hogy a menyem bulizott az este, hajnalban ért haza és most fáradt meg másnapos is.

Nem mondom, hogy egy anya ne szórakozzon. De diszkóban részegen hajnalig? Az azért elég furcsa, nem?


Emellett mesélte a fiam, hogy a nyáron megy a menyem egy fesztiválra 3 napra a munkatársaival. Elvileg munka, de gyakorlatilag inkább szórakozás.


Semmi bajom a menyemmel, átlagos a kapcsolatunk, de úgy gondolom, ilyet azért mégsem illik egy családanyának, mindegy milyen modern világban élünk.


Mi a véleményetek?


2014. jún. 7. 13:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 A kérdező kommentje:

A fiam azt mondja, nem zavarja. Ő is eljár, szerinte így fair.

Azt mondta, neki nem tűnt részegnek hajnalban, de ha másnapos, akkor gondolom nem egy pohár bort ivott.

2014. jún. 7. 16:22
 42/74 anonim ***** válasza:
78%

Pedig egy pohár bortól simán lehet másnapos, ha nem szokott inni. De az is lehet, hogy a fáradtság nála a "másnap".

Én nem gondolnék egyből arra, hogy részegen fetrengett a diszkó padlóján...

Ez a családanyázás meg olyan snassz. Kéretik ezentúl a válaszokban a kérdező fiát családapaként említeni. Egyenjogúság. És mint kiderül, a családapa is eljárkál. Sőt, mon dieu, lehet másnap ő is másnapos! o_O

2014. jún. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem hívd fel a menyed anyját, hogy mit szól ahhoz, hogy a veje eljár időnként szórakozni, és megesik vele, hogy másnapos.
2014. jún. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
62%

Az én anyósom is ilyen volt. Már azon kiakadt, ha este tornázni mentem, mert egyedül hagyom a fiát, meg nem illik az ilyesmi. Egyszerűen csak nem akartam elhízni, de a munka miatt csak 7-től 8-ig tudtam menni.

Ha elmentünk bulizni, mindig én voltam a rossz, akkor is, ha én voltam a sofőr, és egy kortyot sem ittam. Ha a barátnőimmel elmentem valahova, rögtön azzal jött, hogy nem illik. Pedig az utolsó busszal hazamentem.

Akkor 25 voltam.

Persze a fia szent volt, ő bárhova mehetett, bármennyit ihatott.

Meguntam az állandó morgolódását, és elküldtem a fenében.

Megmondtam neki, hogy csak azért, mert mindenki ellen áskálódik, és emiatt egy barátnője sincs, attól nekem még van, és igényem is arra, hogy néha kimozduljak otthonról, ahogy a fiának is. Lehet, hogy őt boldogá teszi a szappanoperák nézése, engem viszont nem.

Ahhoz hogy hova megyünk, mit csinálunk, mennyit iszunk és mikor megyünk haza, pedig semmi köze.


Sajnálom a menyed, hogy ilyen anyósa van. Az enyém ezután végiggondolta a mondotakat, és elkezdett ő is eljárni otthonról. És tudod, azóta már bocsánatot is kért, mert rájött, hogy ez nem is rossz dolog.

Sokkal, de sokkal jobb a viszonyunk, együtt járunk vásárolni, fodrászhoz.

És ehhez nem kellett más, csak elfogadni, hogy a másik kicsit más.

2014. jún. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
82%

1. A fiad is eljár, ez valóban így fair. Attól, hogy édesanya még ő is szórakozhat. A fiad is édesapa, ő is szórakozik. Szerencsére ő teljesen jól látja a helyzetet és nem kívánja ebben korlátozni a feleségét.


2. Nem kell mocsok részegnek lenni ahhoz, hogy valaki másnapos legyen. Ezt nagyon rosszul tudod. 2 pohár bortól is érezheti rosszul magát az ember másnap.

Olyan is van aki a sárga földig issza magát, széthányja a fejét a wcn és másnap kutya baja. Nem mindenki szervezete reagál ugyanúgy.


3. Egy 2,5 éves gyerek már nem annyira pici. 3 napot megvan az anyja, vagy akár az apja nélkül.


4. Ha majd a páromnak és nekem gyerekünk lesz, és nagyobb lesz már, akkor olyan is lesz, hogy lepasszoljuk nagyszülőnek, vagy testvérnek amíg mi elmegyünk kikapcsolódni. Ez lehet, hogy egy wellness hétvége lesz, lehet, hogy egy fesztivál.


Kell a szórakozás. Ezúttal nem együtt mennek, hanem külön külön, teljesen rendben van.


5. Nem igazán értem azt a megnyilvánulásodat, hogy egy családanyának nem illik...

Kérlek mondd, hogy azzal sem értesz egyet, ha a fiad megy, mert akkor oké, elfogadom, szerinted nem helyes ha egy szülő szórakozik.

De ha szerinted az oké, viszont anyaként már sehova ne menjen el az ember, az gáz.

2014. jún. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem nincs baj azzal ha egy fiatal nő elmegy a barátaival szórakozni, ha a férje beleegyezik, de ne discóba, mert ott ismerkednek az emberek és táncolnak, és 1 feleség azért ne táncoljon idegen emberekkel. Vagy ott ül egyedül míg a többiek szórakoznak? Akkor minek a disco? Barátnőkkel összejönni 1 vacsira és elbeszélgetni az tökéletes kikapcsolódás. Ronda amikor 1 nő leissza magát és tántorog de hát" kinek a pap kinek a papné", nem vagyunk egyformák.
2014. jún. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:
0%
Ha ivott a menyed akkor hogy ment haza hajnalban? Ha kocsival ment haza akkor valószínű hogy nem ivott, csak fáradt volt átmenni hozzád.
2014. jún. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 anonim ***** válasza:
86%
Discoban nem feltétlenül ismerkedik az ember, pláne nem táncol idegenekkel. Ha elmegyek a barátnőimmel bulizni, táncolni, akkor nem az ismeretlen pasik miatt megyünk.. Mindannyiunknak van barátja, csak táncolni, szórakozni, koktélozni akarunk. Ehhez nekünk nincs szükségünk a másik nemre.
2014. jún. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:
83%

Azt csinálja ami boldoggá teszi.

A családi ebéd pedig egy nyűg,és van aki nem akar mindenkivel kedveskedni.Én sem tenném.

2014. jún. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:
15%

Egyébként most mindentől függetlenül mondom, hogy elég visszataszító ez az "anyósellenesség", meg ez a "nekem se lenne kedvem anyóssal ebédelni, mert nyűg az egész" duma. Az anyós ne szóljon bele semmibe, mert kuss a neve, ne legyen véleménye, ha van, akkor mindenlébenkanál. A gyereknevelésbe se szóljon bele, ne jöjjön el hozzánk, mert terhes a jelenléte. Ellenben, mikor szórakozni kell menni, vagy le kell passzolni a gyereket, akkor álljon vigyázzba az ajtó előtt és lesse minden kérésünket, hiszen mégiscsak az unokája, kötelessége érte mindent megtenni. Ha netalántán anyós mégis nemet merészel mondani, mert esetleg már jóval előtte szervezett magának programot, akkor ki kell ide írni egy kérdést, hogy "ugye mennyire önző és szemét az anyósom? Még ennyire sem képes az unokájáért!" (Igen, itt olvastam ezt is).

Szóval néhányan észbe kaphatnának azért.

2014. jún. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!