Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egyedül szeretnék menni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül szeretnék menni a szülőszobára, és a férjem nagyon megharagudott, hogy ő nem lehet ott. Szerintetek igaza van? Nem azt kellene nézni, hogy mi jó a kismamának?

Figyelt kérdés

A terhességem előtt is beszéltünk róla, én már akkor is mondtam, hogy nem szeretném, ha bejönne, ő akkor még egyet is értett, azt mondta nem gond, neki sem olyan fontos, és ha nekem így jó akkor így lesz. Most a 6. hónapban járok, és a férjem köti az ebet a karóhoz, hogy márpedig ő be fog jönni a szülésre.. Mondtam neki, hogy addig jöjjön, amíg csak vajúdok, akkor nem fog zavarni, mert érzéstelenítést szeretnék, de a vizsgálatokra illetve a kitolásra szeretném, ha kimenne. Teljesen kiakadt rajta, hogy én ki akarom őt zárni ebből a pillanatból és nincs ehhez semmi jogom. De szerintem meg egyrészt megbeszéltük, másrészt én leszek kiszolgáltatott helyzetben és nekem fog fájni, belőlem fog kibújni egy gyerek, miért nem lehet úgy, ahogy én szeretném? Tudom, hogy ez önző, de azzal segítene a legtöbbet, ha nem téblábolna ott a fejem körül, meg nem azzal kellene foglalkoznom, hogy mikor ájul el (nem bírja a vért) ráadásul elég esetlen dolgokat tud mondani, és nem akarok esetleg gorombán szólni hozzá, mert képes a lelkére venni..

Nem tudom mit tegyek, tényleg nem szeretném, ha ott lenne, mert úgy érzem, hogy csak nehezítené a dolgomat (és kérlek ne kezdjétek el analizálni a kapcsolatunkat, tudok rá számítani, partnerek vagyunk, és biztos vannak olyan férfiak, akiknek jót tett, hogy ott voltak, de szerintem az ez sem nekem, sem a férjemnek nem lenne jó). Komolyan nekem kellene engednem?


2014. febr. 15. 10:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/89 anonim ***** válasza:
28%

Off:

Tok jo, hogy mindenki az osanya szoveggel probalja a tobbiek allaspontjat nevetsegesnek beallitani!

Vagy talan a sajat "idiotizmusuk" alol probalnak ezzel kibuvot talalni sikertelenul? Nem tudnak megmagyarazni vagy atelni egy erzest egy helyzetet es rogton cimgezgetnek osanya szavakkal!

Nekem jol esik! Van aki Anya es van aki csak probalkozik... En leszek osanya! Legalabb tudom, hogy ebben is felulteljesitettem a cimkezoket :)

2014. febr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/89 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem itt páran nem értik, hogy miről van szó.


Pont nem ősanyaság, amit csinál, mert nem valami nyálas mamababa indoka van, hanem ő ilyen ember. Nem szereti kevésbé a férjét, mint azok, akik akkor is fogják egymást kezét, ha kakilnak.

2014. febr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/89 anonim ***** válasza:
67%

Off:

Nem a kerdezore irtak hogy osanya... Hanem mindenkire aki a ferjnek is igazat adott... :)

2014. febr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/89 anonim ***** válasza:
55%

Amivel nem lenne semmi baj, de így megfoszt egy embert attól amit szeretne, indokként olyan dolgokat felhozva ami lehet megfog történni, de LEHET NEM. (Hogy lábatlankodna, nem bírná a vért stb.)


Azért a párja felnőtt ember, nem egy kotnyeles kölyök, és szerintem joga van látnia a gyermeke megszületését.


Ha ezt az élményt is elveszi tőle a kérdező, akkor mit hisztizik itt némely nő, hogy "jajjj miért nem neveli az apa a gyermeket, mikor az övé is".


Ha a gyereknevelésben és a pénzhozásban ugyanúgy részt kell vennie mint az anyának, akkor azt a pillanatot is megoszthatná vele az édesanya, hogy felsír a SZERELMÜK GYÜMÖLCSE.

2014. febr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/89 anonim ***** válasza:
73%
vele= tőle az utolsó mondatban.
2014. febr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/89 anonim ***** válasza:
53%
Akkor ugye éjszaka sem kell kelnie a gyerekhez, nem kell pelenkáznia sőt ha kedve sincs hozzá foglalkoznia később tanulnia sem kell vele. Sőt a gyerekre még költenie sem kell hisz belőled bújt ki a tiéd a te dolgod lesz minden később is?
2014. febr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/89 anonim ***** válasza:
65%

E most nekem szól vagy a kérdezőnek?


Mert ha nekem akkor nem értem :) én pont azt írtam feljebb, hogy ne hagyja ki a gyermeke életéből a párját, kezdve a megszületésével.

2014. febr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/89 anonim ***** válasza:
47%
Kérdezőnek nyilván ha szüléskor az övé a gyerek akkor az utánakövetkező 18 évben is minden felelősséggel, anyagi teherrel, feladattal együtt is.
2014. febr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/89 anonim ***** válasza:
77%

aha...

Arra miért nem reagál senki, hogy ha bezzeg a ffi nem akarna bemenni, de a Kérdező szeretné, akkor nem lenne joga kérni, hogy de igenis menjen be?

Tehát ez a férfi nem fog kötődni a gyerekéhez, nem látja a megszületést, nem hallja az első felsírást, de ezzel semmi baj, hiszen szegénykém nem bírja a vért, nem akarja a látványt, fél, hogy nem néz az asszonyra többet férfi szemmel.

De ha a Kérdező nőként tart ezektől, nem akarja magát kitenni annak, hogy a férje így lássa, akkor ő önző.

Gondolkozzatok már!

Érezze magát rosszul a nő, ha zavarja, hogy a férje ilyen állapotban látja, de a férfi ne érezze magát szarul, ha nem megy be a szülésre, hiszen kímélni kell a kis lelkivilágát..

Érthető.


Tudod mit mondok neked Kérdező? Szerintem meg ebben a kérdésben nem a férjednek kell dönteni, nem ő fog a nemi szervénél szétszakadni, nem ő fog esetleg kiabálni a fájdalomtól.

Megnézném amúgy azt a pasit, aki éppen a korona ékszerit érintő dologba olyan szívesen beavatják a nőt. Még dokihoz sem járnak el vele sokan, ha gond van a cerkával, de a nő ne legyen eltelve rossz érzéssel, ha ezt meg kell osztania a férfival.

2014. febr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/89 anonim ***** válasza:
65%

"Arra miért nem reagál senki, hogy ha bezzeg a ffi nem akarna bemenni, de a Kérdező szeretné, akkor nem lenne joga kérni, hogy de igenis menjen be? "


Mert felnőtt ,ember önmaga eltudja dönteni mire képes. Ebben szerintem a férfinak kell dönteni mit bír, így ha tudja, hogy nem bírná akkor egyértelmű pont ugyan úgy a kérése mint fordítva.

2014. febr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!