Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Barátnőm megharagudott rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm megharagudott rám mert kapcsolatfüggőnek tituláltam és a férjének adtam igazat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

nem bántottam,de véleményt kért és én elmondtam,őszintén.


a story: 1 éve mentek külön. gyerek is van-ovis-. 1 év alatt az 5. pasit fogyasztja. a mostanival nagyon komolynak tűnik a dolog, oda akar költözni hozzá,terveziok a közös gyereket,esküvőt. a probléma: az exe annyit mondott neki,h talán kissé korai 2 hónap ismeretség után a kisgyereket átköltöztetni a pasihoz,főleg h nem akar,nem szimpi neki a pasi gyereke,nem szeret velük lenni. az új gyerekre is annyit kért h legyen belátó,várjon kicsit, először segitsék a ygereket megbarátkozni a helyzettel,mert még a válást sem dolgozta fel. a pasinak is van kapcsolat pár hónapja,de ő nem akarja még összeismertetni a gyerekkel,korainak érzi.



szóval:én azt mondtam neki,h sztem kapcsolatfüggő,túl hamar ugrál egyik kapcsolatból a másikba,rángatja a gyereket,és az exnek igaza van, a gyerek érdekeit kéne első sorban néznie,épp elég nehéz ez igy neki alapból is.


erre megharagudott h én szövetkeztem az exével,és azóta nem beszél velem..


mit tegyek?


2012. máj. 3. 09:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
23%

mit tegyek?


NE SZÓLJÁL BELE!

Ezt tegyed!Semmi közös se exnek se neked hogy hogyan éli az étetét!!

2012. máj. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
köze
2012. máj. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

nekem is van gyerekem,én el sem váltam volna a helyében,mert semmi komoly probléma nem volt-férje iakadt h neki soha semmi nem jó,folyton elégedetlen pedig ki van nyalva a ... is./drága utazások,csokimasszázs,iskolák,moddelfotók,ház,kocsi,nyaraló/

szóval igazából már ott nem egyezettt a véleményünk,mert sztem a család szent.

2012. máj. 3. 09:21
 4/18 A kérdező kommentje:
nem beleszóltam,hanem válaszoltam neki azokra amiket kérdezett. mivel gyereke is van,nem csak magáért felelős.
2012. máj. 3. 09:23
 5/18 anonim ***** válasza:
51%

ma 09:21


Én értelek téged!De akkor sincs semmi közöd hozzá,ez az ő élete,lehet hogy rájött hogy neki pont nem a csoki masszázs a ház és hasonló dolgok kellenek hanem valódi szeretet...mert az lehet hogy az hiányzott neki,te sem tudsz mindent,és lehet hogy ezeket megkapta de a férje nem tudhatod hogy valójában hogy bánt vele,ezek csak látszat dolgok,de valami még is hiányzott neki..vajon az igazi szeretet?ezen gondolkodjál el..a túl sok jóból is meg árt a sok.

2012. máj. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%

Te csak őszinte voltál és elmondtad a véleményed.

Ha emiatt megsértődött, akkor így járt.


Nekem ilyen barátokra nem lenne szükségem, aki azért haragszik meg rám, mert őszinte vagyok vele. Hiszen a barátság is őszinteségen alapul.

Ja hogy azt kellett volna mondanom, amit ő hallani akar?!

2012. máj. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
21%
Ha engem ilyenről kérdeznek akkor nem szólok bele,csak annyit mondok hogy a te életed,neked kell eldőnteni hogy hogyan akarsz élni.Tőlem is kérdeztek már ilyet,de én csak ennyit mondtam,nem ítélkezhetek felette még ha kérdez akkor sem.
2012. máj. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Tök igazad van szerintem, ráadásul, ha kérdezte, akkor ezek szerint hazugságot várt, vagy mi? Hiszen, válaszolni, úgy tűnik, nem szabad...

Vagy neki csak az a jó, aki egyetért vele? Akkor egy papagájjal beszélgessen inkább, az biztos, csak azt fogja visszamondani, amit hallani akar... Minden más, gondolkodó lénynek lehet eltérő véleménye, és ő KÉRDEZTE.

Ha nem kérdezte volna, azt mondanám, hogy te ne szólj bele, de hát így...

2012. máj. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

erről csak annyit,h addig nem akarta feladni a függetlenségét,amig az új párja el nem vitte a 10 szobás villájába,meg nem mutatta neki a 8 személyes autóját-a 3ból-meg a házvezetőnőt és a babyszittert,és nem közölte vele h holnaptól no munka,csak neki legyen szép és friss és lássa el a ygerekeket.


nem itélem el,csak nem értek egyet mert úgy érzem nem foglalkozik a gyerek lelki világával. a férje is megtett érte mindent,nem csak anyagilag,ha elsóhajtotta magát,akkor megkapta bármit is akart. volt magánéletük is,sokat foglalkozott vele,pedig rengeteget dolgozott. naponta szexeltek mert a lány szexfüggő is.


tény,nem én éltem a sráccal,de most nem is róla van szó.


más az értékrendünk ezzel kapcsolatban, és most nehéz h ennyire megsértődött rám. a férjével is összeveszett h nem szólhat bele h mit csinál,holott beleszólhat,hisz közös a felügyelet.


szóval szeretnék békülni vele,de az elveimet nem tudom feladni.


ezért nem tudom h mit tegyek,mert alapból azért nem kéne h véget érjen egy barátság mert 2 ember nem ért egyet?

2012. máj. 3. 09:31
 10/18 A kérdező kommentje:

egy barátságom már tönkrement amiatt h nem tudtam-és nem is akartam-papagáj lenni. a lány véleményt kért,én elmondtam,erre ő kiabálni kezdett,h ha ő panaszkodik,akoor én csak adjak neki igazat,a többire nem kiváncsi,az neki falra háynt borsó. én mondtam neki h ne haragudjon de nem vagyok bólogató jános. erre közölte h akkor soha többet ne beszéljünk.


nem akarom h most is ez legyen,de mit tegyek tényleg? már irtam neki h nem bántani akartam,csak nem értünk egyet,de nem is válaszolt. hagyjam a fenébe? 10 éves barátság,végigasszisztáltunk esküvőt,gyerekszülést,mindent egymásnak

2012. máj. 3. 09:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!