Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Barátnőm megharagudott rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm megharagudott rám mert kapcsolatfüggőnek tituláltam és a férjének adtam igazat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

nem bántottam,de véleményt kért és én elmondtam,őszintén.


a story: 1 éve mentek külön. gyerek is van-ovis-. 1 év alatt az 5. pasit fogyasztja. a mostanival nagyon komolynak tűnik a dolog, oda akar költözni hozzá,terveziok a közös gyereket,esküvőt. a probléma: az exe annyit mondott neki,h talán kissé korai 2 hónap ismeretség után a kisgyereket átköltöztetni a pasihoz,főleg h nem akar,nem szimpi neki a pasi gyereke,nem szeret velük lenni. az új gyerekre is annyit kért h legyen belátó,várjon kicsit, először segitsék a ygereket megbarátkozni a helyzettel,mert még a válást sem dolgozta fel. a pasinak is van kapcsolat pár hónapja,de ő nem akarja még összeismertetni a gyerekkel,korainak érzi.



szóval:én azt mondtam neki,h sztem kapcsolatfüggő,túl hamar ugrál egyik kapcsolatból a másikba,rángatja a gyereket,és az exnek igaza van, a gyerek érdekeit kéne első sorban néznie,épp elég nehéz ez igy neki alapból is.


erre megharagudott h én szövetkeztem az exével,és azóta nem beszél velem..


mit tegyek?


2012. máj. 3. 09:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

Igen neked vannak elveid,de azokat nem erőszakolhatod rá másra.Ez olyan mintha ő akarná az övét a rád erőszakolni.

Az is rendben van hogy ő kérdezte a véleményed,de szerintem ebből jobb kimaradna és a háttérből valahogyan jó útra téríteni.Szerintme azzal sokkat többet el lehet érni,minthogy ítélkezzünk a másik felett még ha kérdezi akkor is.Én ezt tapasztalatból mondom,saját megának kell rájönnie hogy nem jó amit csinál,vagy ha neki ez jó,akkor éljen így megváltoztatni úgy sem tudod.

Most vagy eldöntöd hogy akarsz emagadnak ilyen barátot,vagy pedig csendessen a háttérből,megértéssel próbálod jobb belátásra bírni.

2012. máj. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

nem akarom őt megváltoztatni,és nem kértem h úg ygondolja ahogy én,én csak elmondtam h én h látom,és h az exének igaza van abban h a gyereket kéne most néznie,ráér később költözködni,házasodni..


szóval ne úgy képzeljetek el h leorditottam a fejét h márpedig ezt ne merd megtenni.


irok neki még egy levelet,aztán meglátjuk mi lesz. egyzser már összeveszett velem pár éve,mert fasirtban volt a férjével,én meg küldözgettem a karácsonyi sms-eket,csoportnak egyben,és benne volt a férje is,és kiborult h mit akarok én a férjétől,mért irok neki külön,főleg h ő rosszabn van vele,akkor én se álljak vele szóba.


szóval ha valaki akkor inkább ő az aki irányitani akar,nem én...

2012. máj. 3. 09:48
 13/18 anonim ***** válasza:
Ezért álszent ez a világ, mert mindenki azt akarja hallani amit ő gondol.Jobban megbecsülhetne, legalább őszinte vagy vele.Ezt mondanám neki.Inkább egy olyan ember, aki megmondja,hogy hülye vagyok, mint egy olyan,aki csak bólogat, miközben nem őszinte.
2012. máj. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
hát igen. én is azt szeretm ha őszinték velem,bólogatójánosokkal-jánosnékkal :)-nem tudok mit kezdeni. de van aki nem mer kilépni az álomvilágából és nem akarja meghallani a másikat. hát,meglátjuk mi lesz
2012. máj. 3. 09:53
 15/18 anonim ***** válasza:

68%-os! Ne szajkózd már a véleményed, mint egy papagáj. A te válaszaiddal van tele a kérdés.

Én teljesen egyet értek a kérdezövel. Lévén, hogy vállalta a gyereket, egy bizonyos mértékig fel kellett volna adnia a függetlenségét. Már nem csak róla szól az egész.. egy kisgyereket nem lehet csak úgy ráncigálni egyik helyröl a másikra!

2012. máj. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

lehet, hogy nincs köze hozzá, meg nem ő dönt a barátnő helyett, DE

1. a véleményét nem kéretlenül osztotta, elvileg kíváncsi volt rá

2. egy igaz barátnőnek igenis feladata, hogy figyelmeztessen, ha baromságot készülök csinálni. legalábbis én ezt hívom őszinte barátságnak...

3.mellesleg igaza van

2012. máj. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"akoor én csak adjak neki igazat,a többire nem kiváncsi"

- én mondjuk ilyen emberrel barátkozni sem akarnék, de hát te tudod...

Ennek tényleg papagáj vagy diktafon kéne.

2012. máj. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ez a sok ne szóljál bele, mert nincs közöd hozzá, szerintem szövegértési problémáik vannak az ilyen hozzászólóknak.

Egyrészt igenis a véleményedre volt kíváncsi a barátnőd, amit őszintén megmondtál neki. (Az ilyen barát kincset ér, megjegyzem!) Az egy másik lapra tartozik, hogy nem azt mondta amit hallani akartál, ha emiatt megharagudott, akkor ez a kapcsolat köztetek nem is volt barátság. Az exének is és neked is tökéletesen igazatok van, ez a nő csak saját magát nézi, alkalmatlan arra hogy egy gyereket neveljen, ha ugrál ágyról- ágyra. Elkényeztetett önző dög az ilyen , és ezt a barátságot ne sajnáld, mert nem érdemelt meg téged. Én örülök, ha a barátnőim kiosztanak, ha igazuk van és nem nyalják a fenekemet a hátam mögött meg kbeszélnek, hanem igenis felnyitják a szemem és ezért nagyon hálás vagyok. Neked volt igazad, ez a véleményem. És ha másik barátság is tönkrement ilyen szitu miatt, azt se sajnáld. A barátság igazi ajándék, és nem mindenki méltó rá.

2012. máj. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!