Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egyedül szeretnék menni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül szeretnék menni a szülőszobára, és a férjem nagyon megharagudott, hogy ő nem lehet ott. Szerintetek igaza van? Nem azt kellene nézni, hogy mi jó a kismamának?

Figyelt kérdés

A terhességem előtt is beszéltünk róla, én már akkor is mondtam, hogy nem szeretném, ha bejönne, ő akkor még egyet is értett, azt mondta nem gond, neki sem olyan fontos, és ha nekem így jó akkor így lesz. Most a 6. hónapban járok, és a férjem köti az ebet a karóhoz, hogy márpedig ő be fog jönni a szülésre.. Mondtam neki, hogy addig jöjjön, amíg csak vajúdok, akkor nem fog zavarni, mert érzéstelenítést szeretnék, de a vizsgálatokra illetve a kitolásra szeretném, ha kimenne. Teljesen kiakadt rajta, hogy én ki akarom őt zárni ebből a pillanatból és nincs ehhez semmi jogom. De szerintem meg egyrészt megbeszéltük, másrészt én leszek kiszolgáltatott helyzetben és nekem fog fájni, belőlem fog kibújni egy gyerek, miért nem lehet úgy, ahogy én szeretném? Tudom, hogy ez önző, de azzal segítene a legtöbbet, ha nem téblábolna ott a fejem körül, meg nem azzal kellene foglalkoznom, hogy mikor ájul el (nem bírja a vért) ráadásul elég esetlen dolgokat tud mondani, és nem akarok esetleg gorombán szólni hozzá, mert képes a lelkére venni..

Nem tudom mit tegyek, tényleg nem szeretném, ha ott lenne, mert úgy érzem, hogy csak nehezítené a dolgomat (és kérlek ne kezdjétek el analizálni a kapcsolatunkat, tudok rá számítani, partnerek vagyunk, és biztos vannak olyan férfiak, akiknek jót tett, hogy ott voltak, de szerintem az ez sem nekem, sem a férjemnek nem lenne jó). Komolyan nekem kellene engednem?


2014. febr. 15. 10:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/89 anonim ***** válasza:
47%
és mi van akkor ha a baba mellé még "más" is érkezik??..nem is értem... ö a férjed, tán meglepödne? :DD hogy jé jujj vérr és még széklet is....pf. ismerös vizben szült, a férje végig bent volt vele a vizben... jo kis burokban élhettek ti.
2014. febr. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/89 anonim ***** válasza:
59%
az apám fiatalon lebetegedett, anyám pelenkázta, és kezelte a felfekvését...te milyen kiszolgáltatott helyzetröl beszélsz egy szülés kapcsán?? és mit csinálsz majd, ha te vagy a párod kerül olyan helyzetbe, ahol a másikat kell pelenkázni??? egy szülés l.fas. az élet többi dolgához képest, ilyen marhaságon hisztizni, hogy nehogy meglássa, h vér is van..meg ürülék is..és még közben nyögsz. oh jajj!
2014. febr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/89 anonim ***** válasza:
60%

A kerdezo nem szeretne, hogy a ferje bent legyen, ehhez kert tanacsot, nem lehurrogast es szulestorteneteket.

Kerdezo, szerintem a vajudas elejen hadd legyen bent, es amikor komolyra fordul, akkor donts, hogy menjen vagy maradjon. Lehet, hogy meggondolod magad. Ha viszont nem, akkor nyugodtan kuldd ki. A szules noi dolog, te eled at, a te komfortod fontosabb, mint az apuka jelenlete, ha neked nem esik jol. Nem mindenki szeretne apas szulest, de ebben azert semmi rossz nincs.

2014. febr. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/89 anonim ***** válasza:
77%
Nézd #33, a dolgot úgyse az fogja eldönteni, hogy mi itt mit mesélünk, meg mit "szavazunk meg", hanem csakis az, hogy a Kérdező férje hogyan fogja lereagálni az adott helyzetet. Mi itt max azzal tudunk segíteni, ha példákat mutatunk, hogy mi leHET... kristálygömbje egyikünknek sincs, hogy meglássuk, hogy a férj akkor el se megy a kórházba és másnap beadja a válást, vagy később hálás lesz a feleségének, hogy így döntött, vagy közte bármi...
2014. febr. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/89 anonim ***** válasza:
100%
A kérdezõ ismeri a férjét, hogy milyen természete van.Van valami,ami miatt nem akarja, hogy a férje bent legyen.
2014. febr. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/89 anonim ***** válasza:
62%
34, a kerdezo mem peldakat kert, hanem elmondta, hogy o nem szeretne a ferjet bent. Ez nem valook szerintem.
2014. febr. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/89 anonim ***** válasza:
83%
#36 "Ez nem valook szerintem." OK. És a Kérdező férje szerint?
2014. febr. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/89 anonim ***** válasza:
44%
Ha a kerdezo ferje tiszteletben tartja a feleseg kereset, akkor intelligens. Ha emiatt elvalik, akkor idiota.
2014. febr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/89 anonim ***** válasza:
87%

#38, jó, Te ezt gondolnád róla.... ÉS?

(mellesleg nem kizárt, de nem is valószínű, hogy valaki csak ezért beadná a válást... de nagyon könnyen elindíthat egy 2-3 éven belül váláshoz vezető folyamatot...)

2014. febr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/89 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem ebben nem a nőnek hanem a férfinak kellene dönteni. A férfi had döntse el, hogy látni akarja a gyereke születését elvágva a köldökzsinórt vagy nem.

Szóval igen neked, felnőtt ember csak tudja mit akar.

2014. febr. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!