Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egyedül szeretnék menni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül szeretnék menni a szülőszobára, és a férjem nagyon megharagudott, hogy ő nem lehet ott. Szerintetek igaza van? Nem azt kellene nézni, hogy mi jó a kismamának?

Figyelt kérdés

A terhességem előtt is beszéltünk róla, én már akkor is mondtam, hogy nem szeretném, ha bejönne, ő akkor még egyet is értett, azt mondta nem gond, neki sem olyan fontos, és ha nekem így jó akkor így lesz. Most a 6. hónapban járok, és a férjem köti az ebet a karóhoz, hogy márpedig ő be fog jönni a szülésre.. Mondtam neki, hogy addig jöjjön, amíg csak vajúdok, akkor nem fog zavarni, mert érzéstelenítést szeretnék, de a vizsgálatokra illetve a kitolásra szeretném, ha kimenne. Teljesen kiakadt rajta, hogy én ki akarom őt zárni ebből a pillanatból és nincs ehhez semmi jogom. De szerintem meg egyrészt megbeszéltük, másrészt én leszek kiszolgáltatott helyzetben és nekem fog fájni, belőlem fog kibújni egy gyerek, miért nem lehet úgy, ahogy én szeretném? Tudom, hogy ez önző, de azzal segítene a legtöbbet, ha nem téblábolna ott a fejem körül, meg nem azzal kellene foglalkoznom, hogy mikor ájul el (nem bírja a vért) ráadásul elég esetlen dolgokat tud mondani, és nem akarok esetleg gorombán szólni hozzá, mert képes a lelkére venni..

Nem tudom mit tegyek, tényleg nem szeretném, ha ott lenne, mert úgy érzem, hogy csak nehezítené a dolgomat (és kérlek ne kezdjétek el analizálni a kapcsolatunkat, tudok rá számítani, partnerek vagyunk, és biztos vannak olyan férfiak, akiknek jót tett, hogy ott voltak, de szerintem az ez sem nekem, sem a férjemnek nem lenne jó). Komolyan nekem kellene engednem?


2014. febr. 15. 10:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/89 A kérdező kommentje:
7-es, ne haragudj meg, de ez tipikusan az az érzelmi zsarolás lenne, amivel a nőket olyan gyakran megvádolják. Te képes lennél azzal előállni a feleséged elé, hogy rendben, ha nem akarod nem megyek be, de akkor nem fogom úgy szeretni/kivenni a részem a közös gyerekünk életéből, mint ha beengednél? Képes lennél egy amúgy is kellemetlen szituációt még tovább rontani a feleségednek azért, hogy valami úgy történjen, ahogy te szeretnéd? Komolyan ilyen nagy kérés az, hogy legyen a férfiban annyi, hogy ha már a nő ad életet a gyereküknek nem kis szenvedés árán, akkor megpróbál a kedvére tenni, és a lehetőségekhez mérten úgy alakítani a dolgokat, ahogy az a feleségének a legjobb?
2014. febr. 15. 11:09
 12/89 anonim ***** válasza:
72%
Ha nagyon bent akar lenni, akkor tényleg ne foszd meg ettõl az örömtõl.Viszont kérd meg, hogy azonkivül,hogy a kezeidet fogja, semmibe ne avatkozzon bele.Kiváncsi,hogyan zajlik az ilyesmi.Ha mégsem akarod,hogy ott legyen,akkor mondd el neki õszintén,hogy miért nem akarod.
2014. febr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/89 anonim ***** válasza:
46%

ha azt akarod hogy tonkremenjen a hazassagod akkor jo uton haladsz. zard ki a gyerek apjat a szulesbol sot a gyereknevelesbol is.Legyel osanya aki egyedul megold mindent egesszen addig amig egyedul maradsz es elvalt szulok majomszeretete osztod majd a gyereknek csungve rajta.


Aki igy gondolkodik mint te nem kapcsolatba valo.

A gyerek nem a tied kozos az apja es anya mindket szuloje ugyanolyan fontos neki es ez a szulessel kezdodik.

2014. febr. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/89 anonim ***** válasza:
64%

Én legszívesebben még anyukámat is vinném szülésre, nagyon sokat jelentene, ha támaszt nyújtana a jelenléte. A párom, nem bírja a vért, rosszul van mikor tőlem vért vesznek,és meg is beszéltük,hogy szülésnél csak a fejemnél lehet. Miután megvan a pici, úgyműködik itt, hogy mehet a nővérekkel fürdetni a picit stb. (Nemtudom, hogy otthon hogy működik)


26 hkm

2014. febr. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/89 A kérdező kommentje:
Ráadásul néztünk videókat szülésekről, és a férjem lesápadt meg fintorgott a véren és a magzatmázas gyereken.. Mert ahogy mondtam, nem bírja a vért, pedig az lesz bőven. Arról nem is beszélve, ha esetleg nem tisztít ki rendesen a beöntés, és egyéb dolog is érkezik a baba mellé. Egyszerűen nem fér a fejembe miért akar bejönni, hiszen az én szülésem sem lesz különb. Én egy kicsit úgy érzem, hogy már dacból is akarja, amiért én nem szeretném. Őszintén szólva ha megtehetném én sem lennék ott a saját szülésemen, én nem vagyok egy ősanya típus, akinek a szülés egy csodálatos élmény lesz és szeretné mindenkivel megosztani. Ha valaki azt mondaná, hogy hagyjam ott a méhem, majd ők lerendezik és menjek vissza egy óra múlva, hát nagyon boldog lennék.. A férjemet pedig ismerem annyira, hogy tudjam, hogy pont ugyanúgy fog fintorogni a mi magzatmázas gyerekünkön is, mint a videókon szereplőkön.
2014. febr. 15. 11:15
 16/89 anonim ***** válasza:
65%

Igazad van, hogy Te szenvedsz a terhessegel szulessel stb! De a kovetkezo 3 evetekben O fog szenvedni kuzdeni ertetek, hogy hianytalanul megadhassa amire szuksegetek van... Nem?

Nem tudsz ebben a temaban ugy ervelni, hogy ne legyen ellenerv ra...

Te tudod, hogy dontesz! Az sors meg majd elvegzi! Te nem hoztal aldozatot vele, hogy bizonyos idore beengeded, de a lenyegbol kizarod! Elvegre is gondolom az osszes uh-n es vizsgalaton bennt lehetett veled eddig is!


Kicsit inkabb hisztisnek tunik a hozzaallas, de lehet tevedek! Igy ezzel a masodik hozzaszolassal olyannak tunsz, mint aki elvarja hogy szentkent kezeljek es az osszes ohajat mosolyogva foogadjak, mert Te fogsz szulni!

Az elet kompromisszumokrol szol ezt biztos Te is tudod, foleg mivel jol mukodik a kapcsolatod azt irtad!

Tedd egy kicsit felre ezt a "miert en engedjek?" hozzaallast es gondold at a Ferjed erveit is!

Elvegre is kettotok gyereke szuletik meg! Jogos a kerese! Ez egy olyan helyzet, hogy engedni fog valaki! De mit teszel ha orok tuske marad benne hogy a.legszebb dologbol onzo modon kizartad?

En se akartam csak a dokit bennt! Tudod hanyan voltunk a vegere? 14en! Szerinted erdekelt kik latjak a seggem? :) szedjek ki a Fiam egyben egeszsegesen es sirjon fel! Ez volt a lenyeg!

2014. febr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/89 anonim ***** válasza:
75%
N em biztos, hogy fintorogni fog, hiszen az az õ gyereke.Még van egy kicsi idõtök,addig el lehet dönteni, hogyan legyen.
2014. febr. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/89 anonim ***** válasza:
49%
Ja es rolam sincs se kep se video es ez a legnagyobb marhasag volt amit elkovettem magam ellen! 4 ev tavlatabol igy gondolom!
2014. febr. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/89 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező (#11) "7-es, ne haragudj meg, de ez tipikusan az az érzelmi zsarolás lenne, amivel a nőket olyan gyakran megvádolják." - nem, ennek semmi köze a zsaroláshoz, egyszerűen egy tényt közöltem. A nő eldönti, hogy a vele egyenjogú és egyenrangú apát vagy az "óvó-védő-támogató" nevelőapát látja az illető férfiban, a férfi meg tudomásul veszi a nőnek a cselekvésben kimutatott döntését, akaratát, és a továbbiakban így áll hozzá a dologhoz.... Ennyi. A döntés a nőé.
2014. febr. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/89 anonim válasza:
61%
Az én párom nagyon ellene volt hogy bent legyen,de én sem voltam oda az ötletért. A helyzet hozta hogy végig velem maradt. Párom elsirta magát mikor végre megszületett a pici fiunk. Ő nekem azt mondta,hogy azt volt rossz nézni ahogy szenvedek,mert nem kértünk semmi fájdalom csillapitást. Szerintem beszéljétek át még, vagy majd az akkori körülmények eldöntik.
2014. febr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!