Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért viselkedik így a menyass...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a menyasszonyom?

Figyelt kérdés

Menyasszonyom szerint mindenhova együtt kell menni, mert a szerelmes párok mindent együtt csinálnak. Oké.

Otthon ülős típus vagyok. De legalábbis nincs akkora mehetnékem, mint neki.

De ha valahova elmegyünk, mindig társasággal akar menni. Látom rajta, hogy jobban érzi magát, ha többen vagyunk, mintha kettesben lennénk. Azt tudom róla, hogy iszonyat társasági ember, de akkor sem értem.

Ha valamin összeveszünk, vagy nem úgy csinálom, ahogy ő gondolja, akkor mindig azt mondja, hogy les.zarom őt, nem is akarok vele lenni. Ilyenkor mindig mondom neki, hogy te vagy az, aki el akar menni mindig ide-oda ezzel meg azzal. Én vagyok az, aki szeret veled kettesben lenni, te akarsz menni mindig, ráadásul társasággal.

De hiába, nem fogja fel. MIndig csak azt hajtogatja, hogy ő imád velem lenni. Ehhez képest mindig hívna valakit magunk mellé, meg elmondja, hogy kár, hogy nem hívtuk el ezt meg azt, ha kimozdulunk valahova mondjuk.

MOst is távol voltunk egymástól 1 hétig meló miatt, simán kimentünk haverokhoz, ahelyett, hogy kettesben lettünk volna. Ez nem is baj, de fordított helyzetben, ha én akartam volna kimenni, elhordott volna mindennek, hogy nekem a haverok fontosabbak nála.

Miért lehet ez?


2014. jan. 9. 11:33
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező leirásából az derül ki,hogy kedves menyecske nem szeret kettesben lenni a párjával,azt szereti,ha valaki más vagy mások is vannak ott. Ha szeretne igazán az a lány,akkor a legjobban kettesben szeretne veled lenni! ÉS nem vágyna arra,hogy minél több haver is legyen ott.
2014. jan. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
Ez a csaj téged tönkre fog tenni, és még meg sem tudsz tõle szabadulni, mert fenyeget téged az öngyilkossággal.Ha szakemberhez viszed jobban teszed, mert igy te fogsz kikészülni mellette!
2014. jan. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 A kérdező kommentje:

Az az érdekes, hogy gondolom úgy jön le, un engem vagy valami ilyesmi, pedig nem, tök jól érezzük magunkat, elég vicces figura vagyok, nincs üresjárat.

De mégis, valahogy akkor tud kiteljesedni, akkor érzi igazán jól magát, ha társaságban van. Szerintem bárki lehetne a párja, akkor is keresné a társaságot.

Szóval szerintem nem arról van szó, hogy unna engem.

2014. jan. 10. 12:18
 64/68 anonim ***** válasza:
Akkor most mit fogsz tenni? Szerintem azért mindenképpen komolyan ülj le vele erről beszélni.
2014. jan. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
Mert látszik, hogy szereted őt, de az is, hogy nagyon zavarnak téged ezek a dolgok. Az meg nem jó, hogy ezeket elnyomod magadban.
2014. jan. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 A kérdező kommentje:

Igen, valami ilyesmi.

De most mit tudok tenni, beszéltem párszor vele ezekről, vagy veszekedés van, vagy 1-2 hétig hat csak.

2014. jan. 10. 13:11
 67/68 anonim ***** válasza:
Hát... akkor el kellene gondolkodnod arról, hogy akkor így van-e értelme ennek a kapcsolatnak.
2014. jan. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
Attól még nincs megoldva a problémátok, hogy 1-2 hétig normális... utána ugyanúgy előjönnek a gondok. Ha meg már évek óta ezt csinálja annak ellenére, hogy többször megbeszéltétek, akkor ez már így marad, sajnos nem fog javulni a helyzet.
2014. jan. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!