Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért viselkedik így a menyass...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a menyasszonyom?

Figyelt kérdés

Menyasszonyom szerint mindenhova együtt kell menni, mert a szerelmes párok mindent együtt csinálnak. Oké.

Otthon ülős típus vagyok. De legalábbis nincs akkora mehetnékem, mint neki.

De ha valahova elmegyünk, mindig társasággal akar menni. Látom rajta, hogy jobban érzi magát, ha többen vagyunk, mintha kettesben lennénk. Azt tudom róla, hogy iszonyat társasági ember, de akkor sem értem.

Ha valamin összeveszünk, vagy nem úgy csinálom, ahogy ő gondolja, akkor mindig azt mondja, hogy les.zarom őt, nem is akarok vele lenni. Ilyenkor mindig mondom neki, hogy te vagy az, aki el akar menni mindig ide-oda ezzel meg azzal. Én vagyok az, aki szeret veled kettesben lenni, te akarsz menni mindig, ráadásul társasággal.

De hiába, nem fogja fel. MIndig csak azt hajtogatja, hogy ő imád velem lenni. Ehhez képest mindig hívna valakit magunk mellé, meg elmondja, hogy kár, hogy nem hívtuk el ezt meg azt, ha kimozdulunk valahova mondjuk.

MOst is távol voltunk egymástól 1 hétig meló miatt, simán kimentünk haverokhoz, ahelyett, hogy kettesben lettünk volna. Ez nem is baj, de fordított helyzetben, ha én akartam volna kimenni, elhordott volna mindennek, hogy nekem a haverok fontosabbak nála.

Miért lehet ez?


2014. jan. 9. 11:33
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy olvasom, szerintem ez a csaj menthetetlen...nekem is volt ilyen uralkodó típusú párom. Ő is ugyanezt csinálta, hogy amikor ő beszélt a barátaival, az nem baj, azt lehet, de amikor én mentem el valahová, abból akkora hisztik voltak...én nem bírtam, úgyhogy dobbantottam. Ha egészséges lelkületű ember vagy, te is ezt teszed.
2014. jan. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 A kérdező kommentje:

Nincs konkrét ember, akit hiányolna. LÉnyeg, hogy többen legyünk. És ez zavar még, hogy szinte tök mindegy neki, milyen ember, csak legyen valaki. Még ha nem is bírja, akkor is simán elviseli és elvan vele. Én ezt nem tudom megtenni.

Nem fogom a barátaimat elhagyni, és keresni újakat. Azért na.

Mint írtam, a sarkamra álltam. Duzzogva elfogadja, de ha el akarok menni, akkor veszekedés van.

2014. jan. 9. 12:54
 33/68 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ezeket ennyi idő után is eltűröd tőle. Én a helyedben nem tűrnék. Szerintem ennek hosszú távon rossz vége lesz. Hiába beszéled meg vele, így is állandóan uralkodni akar rajtad. Az lesz majd, hogy ezt még ideig-óráig tűrni fogod, de rájössz,hogy nincs értelme, mert változni nem fog, csak ahogy már itt valaki írta, hogy csak rosszabb lesz. 29 éves vagy, még elég fiatal, de én a helyedben egy ilyen lányra nem pazarolnék még el éveket az életemből. Megértem, hogy szereted, de szerintem arra nincs sok esély, hogy javuljanak a dolgok köztetek, ha eddig sem javult.
2014. jan. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
73%

Dehogy álltál a sarkadra, hiszen engeded a veszekedést:)

Érzelmileg zsarol téged és te ezt hagyod.

Akkor állsz majd a sarkadra, amikor hazaérsz, ő éppen söpröget és veszekedni akar veled, te csak annyit kérdezel: Mi van bazzeg, repülsz valahová?

Na majd akkor a sarkadra álltál.

2014. jan. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:

Kérdező, az a baj, hogy nem álltál még mindig a sarkadra! Nem hagynám a helyedben, hogy velem akárki is így beszéljen és balhékat rendezzen, ha a barátaimmal találkozom.

Helyedben ezt tenném: ha megint balhét csap, akkor mond meg neki, hogy vagy leáll erről vagy szakítasz vele, hogy vegye már magát észre, mert felháborító, amit csinál.

2014. jan. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Ez már a kapcsolatotok kezdete óta probléma?
2014. jan. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
100%
Nem álltál a sarkadra. Amúgy ha az élet ezen területén önző, felületes és megbízhatatlan, akkor lehet, hogy más téren se számíthatsz rá, csak ez még nem tűnt fel. Az mindenesetre sokat elárul, hogy mennyire semmibe veszi az igényeidet. Azt még úgy ahogy megértem, hogy nyitott ember és kell neki a sok inger, meg a társaság, mert én is ilyen vagyok. De az azért túlzás, hogy sose akar veled kettesben lenni. Az nem fordult meg még a fejedben, hogy azért akar elrángatni téged mindenhová, mert dicsekedni akar veled?
2014. jan. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
59%
Menekülj Kérdező:-)A menyasszonyod egy nárcisztikus zsarnok.
2014. jan. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 A kérdező kommentje:

Jobban nem tudok a sarkamra állni, elég ennyi veszekedés is.

Pedig azt még le sem írtam, hogy a kapcsolatunk elején mennyit hazudozott.

Röviden annyi, hogy velem csak azért jött össze, hogy legyen valakije. Igazából abba volt szerelmes, akivel érzelmileg csalta az exét 2 évig. Csak neki volt barátnője akkor, ezért csak beszélgettek. Aztán belém szeretett, csak mikor kiderültek ezek a dolgok, nem vallotta be ezeket, hanem mindenfélét hazudozott. Meg az exével beszélte meg a hátam mögött, hogy majdnem lebukott meg ilyenek.

2014. jan. 9. 14:01
 40/68 anonim ***** válasza:
85%

Biztos akarod te ezt a nőt?


Elég zűrösnek tűnik nekem, és nem biztos, hogy ti passzolnátok egymáshoz.

2014. jan. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!