Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért viselkedik így a menyass...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a menyasszonyom?

Figyelt kérdés

Menyasszonyom szerint mindenhova együtt kell menni, mert a szerelmes párok mindent együtt csinálnak. Oké.

Otthon ülős típus vagyok. De legalábbis nincs akkora mehetnékem, mint neki.

De ha valahova elmegyünk, mindig társasággal akar menni. Látom rajta, hogy jobban érzi magát, ha többen vagyunk, mintha kettesben lennénk. Azt tudom róla, hogy iszonyat társasági ember, de akkor sem értem.

Ha valamin összeveszünk, vagy nem úgy csinálom, ahogy ő gondolja, akkor mindig azt mondja, hogy les.zarom őt, nem is akarok vele lenni. Ilyenkor mindig mondom neki, hogy te vagy az, aki el akar menni mindig ide-oda ezzel meg azzal. Én vagyok az, aki szeret veled kettesben lenni, te akarsz menni mindig, ráadásul társasággal.

De hiába, nem fogja fel. MIndig csak azt hajtogatja, hogy ő imád velem lenni. Ehhez képest mindig hívna valakit magunk mellé, meg elmondja, hogy kár, hogy nem hívtuk el ezt meg azt, ha kimozdulunk valahova mondjuk.

MOst is távol voltunk egymástól 1 hétig meló miatt, simán kimentünk haverokhoz, ahelyett, hogy kettesben lettünk volna. Ez nem is baj, de fordított helyzetben, ha én akartam volna kimenni, elhordott volna mindennek, hogy nekem a haverok fontosabbak nála.

Miért lehet ez?


2014. jan. 9. 11:33
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
63%
Bocsi, hogy ezt írom, de nagyon papucs vagy ezzel a lánnyal szemben és csak homokba dugod a fejed, csak azért, hogy ne legyen még több veszekedés, ahelyett, hogy végre a sarkadra állnál és lépnél valamit. Kérlek, ne hagyd már magad!Nem elég, hogy a barátnőd önző, uralkodik is rajtad és még ennek a tetejében hazug is. Akkor miről beszélünk? Miért vagy még vele, ha ilyen? Komolyan vele tervezed leélni az életedet ezek után is? Ezt most komolyan kérdezem...
2014. jan. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
74%
Tudod kérdező én azt látom, hogy te már most tudod, hogy ebből se boldog jövő, se jó házasság nem lesz. Érzed, hisz nem vagy boldog emelett a nő mellett, ami nem is csoda, mert a te igényeidre az az ember, aki állitólag szeret téged nem kiváncsi. Szerintem pont hogy ő sz@r le téged. Te kezedben van a sorsod. Dehogy álltál a sarkadra, ha a sarkadra állnál férfiasan akkor látná, hogy tényleg képes vagy felbontani az eljegyzést és TALÁN felfogná, hogy mi a probléma. Ha már most elégedetlen vagy mi lesz ha házasok lesztek? Gondolkodj már kicsit és légy férfi, mert ez hosszútávon halott ügy, bárhogy is ragozzuk...
2014. jan. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza van teljes mértékben, hogy Te is tudod, hogy ez nem jó, ahogy van, de mégsem keményítesz be a barátnődnél. Szerintem úgy gondolja bármit megtehet veled.

Amúgy ha Te is érzed, hogy ennyire nem működik ez a kapcsolat és több dolog is sántít benne, akkor egyáltalán miért jegyezted el? Vagy ezt Ő erőszakolta ki?

2014. jan. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 A kérdező kommentje:

Igazatok van na.

Azért a tényszerűség kedvéért annyit leírnék, hogy azért sokszor elmegyünk kettesben is, de tény és való, ha megemlíteném, hogy jöjjön ez meg az, örülne neki. Meg valahogy jobban érzi magát, ha többnyire van még velünk valaki. Szóval azért vagyunk kettesben is, de látom rajta, hogy jobban élvezné, ha többen lennénk. Valamikor utólag megjegyzi, valamikor csak érzem.

A nélküle elmenetel meg olyan, ahogy leírtam, mindig balhé van belőle.

2014. jan. 9. 14:36
 45/68 anonim ***** válasza:
Akkor sem tettél semmit, mikor megtudtad, hogy 2 évig pótlék voltál. Most is csak pótlék vagy. Nem a társaság kell pótléknak, mikor elmentek valahová, hanem te vagy a társaság pótléka. 2 év után jött a hirtelen felismerés, hogy szeret téged? Ugyan már, ezt te sem hiheted el. Te nagyon szereted ezt a lányt, látszik, ahogy írsz róla, de ne legyél VAK!
2014. jan. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
A Kérdező már látja, hogy milyen a barátnője, csak nem akar lépni, mert túlságosan szereti és inkább eltűri, hogy a lány így viselkedjen vele. Csak ezt meddig lehet tűrni? Mert a végtelenségig biztos, hogy nem.
2014. jan. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 A kérdező kommentje:
Olvasd át mégegyszer, az exét csalta 2 évig érzelmileg.
2014. jan. 9. 14:47
 48/68 anonim ***** válasza:

Kérdező, most mit fogsz tenni?

Szerintem ülj le vele és tényleg keményen beszélgess el vele erről. Amit írtam már előzőleg is, ha nem hagyja ezt abba felbontod az eljegyzést és elhagyod vagy valami ilyesmit kellene mondanod neki. Én ezt tenném a helyedben, aztán majd kiderül hogy reagál. Jobb, mintha itt őrlődsz magadban , ezzel nem jut a dolog előbbre.

2014. jan. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
81%

Nem fogalmazol világosan, de nem is ez a lényeg, most is csak véded és nem akarsz látni:)

Együtt fogtok maradni, mert mindig is egy elnéző, mindent megbocsátó papucs maradsz, ez a szomorú igazság. Ő nem fog otthagyni, mert egy biztos pont vagy neki, de semmi több, nem te jelented neki a világot.

2014. jan. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy úgy jön le, hogy védem, pedig csak azért írtam le így, hogy tisztán lásson mindenki.

De azt is tudom, hogy nem jó így valóban, a következő ilyen esetnél bekeményítek.

Mondjuk nem lesz könnyű, volt már úgy, hogy azt mondtam vége, akkor öngyilkossággal fenyegetőzött. Mondjuk az nem ilyen dolgok miatt volt. Még a kapcsolatunk elején, a hazugságai miatt.

2014. jan. 9. 15:19
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!