Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit vártok el férjetektől/p...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit vártok el férjetektől/párotoktól, mikor hazaér a munkából? A párom viselkedik furcsán vagy az én elvárásaim túl nagyok?

Figyelt kérdés

Én még itthon vagyok a legkisebb gyerkőccel gyed-en. A szüleimnél élünk (egy telken van 2 ház), egy építkezés közepén vagyunk, a gyerekek szobáján kívül minden egy raktárra emlékeztet.

A párom irodai munkát végez, napi 8 órát dolgozik (8-16.30-ig). Miután hazaér beül a gép elé és lefekvésig ott is marad.

Elhiszem, hogy fáradt, de azért én elvárnám tőle, hogy legalább 1-2 dolgot megcsináljon, amit kell vagy legalább a gyerekekkel foglalkozzon kicsit. Szerinte neki most nem az a dolga, most csináljam én, ha már itthon vagyok és majd ő is besegít, ha visszamegyek dolgozni (még 1 év). Szerintem nincsen ez így jól, de fogalmam sincs mivel győzzem meg.


2013. nov. 28. 14:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Az régen rossz ha győzködni kell. Lehet hogy nm érzi ott otthon magát. ha igy van akkor hiába győzködöd bármivel is.
2013. nov. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Például azzal, hogy egy év múlva már alig fognak ráismerni egymásra a gyerekekkel. Gyorsan nőnek, és a kihagyott idő elvesztegetett idő, amit nem lehet bepótolni.
2013. nov. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Mondd meg hogy pakolja ki a dobozokat, meg csinálja meg a házat. De ő is benne lakik, gondolom neki is van rá igénye.
2013. nov. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Itt leginkább csak azzal van gond, hogy leül játszani, én nem feltétlen várnám el, hogy munka után csináljon ezt azt, DE aki csinált egy gyereket, az igenis foglalkozzon vele, illetve a párjával is. Meggyőzni szerintem nem lehet. Ha egy férfi magától nem foglalkozik a családjával, ott gondok vannak.
2013. nov. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
39%
# 2 hozzászóló írta le jól.
2013. nov. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
98%
- Kedvesem nem tudnál holnap 3 órával késöbb hazajönni? Valami net cafézóban netezz addig, kifizetem. A gyerekeket anyádra biztam, mert a szeretőmet várom ugyanis aki rendesen kielégit. Neked meg ugyis mindegy hol netezel.
2013. nov. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
13%
nem kellet volna szülni és házasodni,akkor most nem menne a rinya
2013. nov. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
49%

6-os nagyon tetszett!

De, ha én ezt írnám a páromnak tuti besértődne, de kicsit átírva nem olyan sértő.

- Kedvesem nem tudnál holnap 3 órával késöbb hazajönni? Valami net cafézóban netezz addig, kifizetem. A gyerekeket anyádra biztam, mert pszichológust várom ugyanis Ő legalább meghallgat, és megért! Neked meg ugyis mindegy hol netezel.

2013. nov. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%

6-os:

Ez piszok jó duma!!

2013. nov. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
97%
A gyerek születése előtt is ilyen volt? Mert ha igen, akkor te is benézted az 'én képes vagyok megváltoztatni' típusú szarvashibát.
2013. nov. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!