Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez hogy esne a férjetektől?

Ez hogy esne a férjetektől?

Figyelt kérdés
Kollegájával elmentek egy ügyfélhez tárgyalni, utána leültek sörözni. Amúgy utálom ezt a Valentin napi mizériát, de készültem (volna) meglepivel. Erre az van, hogy még egy rohadt szál virág vagy doboz csoki se jutott eszébe és még meg is magyarázta, hogy mennyire bírja ezt a "vaddisznó" haverját. (Nem ez az első nekem nem tetsző húzása mostanság, nem gondolom magam egy hárpia alkatnak). A sütit majd megeszem a barátnőmmel, a kívánságdoboz meg megy a zoknisfiókom mélyére, ennyit a meglepiről :(. Mert hogy este megy dolgozni, úgyhogy ez ennyi :(.
2013. febr. 14. 16:29
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
92%
hát nem bírod a valentin napot nem? akkor miért várod el, hogy hozzanak neked virágot?
2013. febr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
100%
A fene sem tudja, hogy hogyan esne!
2013. febr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mondd el a férjednek,hogy így érzel mert ha csak magadban tartod "felemészt" tiszta ideg leszel, tüske marad benned!!
2013. febr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
81%

Ezek szerint mégsem utálod annyira ezt a "valentin napi mizériát".


Az én férjem egész nap a gép előtt csücsül, reggel kapott tőlem képeslaptól elkezdve az ajándékig mindent, tőle meg semmit nem kaptam, mégsem nyavalygok. A férfiaknak ez nem jelent annyit mint a nőknek.

2013. febr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
95%

Ha utálod a valentin napot, akkor miért esik rosszul, hogy nem kaptál virágot, vagy csokit, vagy bármi ajándékot? És miért esik rosszul, hogy elmegy sörözni egy barátjával az esti munka előtt?

Hiszen ez csak egy egyszerű hétköznap.

2013. febr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 A kérdező kommentje:
1. nem érted a lényeget. Az idióta haverjával időzik és iszik, én meg le vagyok tojva. Egy kis figyelmesség jól esett volna, ennyi. Hogy legalább a szabad idejét itthon tölti, nem iszik, és főképp nem azzal a s.ggfejjel, aki a barátaink közül sem szimpi senkinek.
2013. febr. 14. 16:40
 7/60 anonim ***** válasza:
14%
MOst nem azért, de 100%, h a kollégájával sörözött meg ügyfelezett? Nem lehet, h egy bnőjénél volt éppen és ott nem feledkezett meg a Valentinról?
2013. febr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
86%
A Valentin nap egy hülyeség. Nő létemre is annak tartom, a férfiaknak pedig csak egy nyűg.
2013. febr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 A kérdező kommentje:
úgy látom a többiek se nagyon értik...
2013. febr. 14. 16:42
 10/60 anonim ***** válasza:
93%

Egyébként még valami..szoktátok ünnepelni a valentin napot? Ha nem akkor nem értem mit csodálkozol..egyébként meg feltételezem, hogy ismered és a férjedet és tudodd, hogy áll hozzá a valentin nap és társaihoz.

Nem értem a hisztit.

2013. febr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!