Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez hogy esne a férjetektől?

Ez hogy esne a férjetektől?

Figyelt kérdés
Kollegájával elmentek egy ügyfélhez tárgyalni, utána leültek sörözni. Amúgy utálom ezt a Valentin napi mizériát, de készültem (volna) meglepivel. Erre az van, hogy még egy rohadt szál virág vagy doboz csoki se jutott eszébe és még meg is magyarázta, hogy mennyire bírja ezt a "vaddisznó" haverját. (Nem ez az első nekem nem tetsző húzása mostanság, nem gondolom magam egy hárpia alkatnak). A sütit majd megeszem a barátnőmmel, a kívánságdoboz meg megy a zoknisfiókom mélyére, ennyit a meglepiről :(. Mert hogy este megy dolgozni, úgyhogy ez ennyi :(.
2013. febr. 14. 16:29
1 2 3 4 5 6
 31/60 A kérdező kommentje:
Az igen, hogy a meglepetést előre megbeszéljük... Persze itt mindenki bölcs, feddhetetlen, udvarias ès tökéletes az élete. Nyilván...
2013. febr. 14. 17:23
 32/60 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Már kérdeztem korábban. Szoktátok tartani a valentin napot? Gondolom nem 1 hete vagytok együtt, hanem hosszabb ideje. Szoktátok ünnepelni ezt??
2013. febr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
100%
Engem az ellentmondás zavar, semmi egyéb. Amúgy, ha én meglepit akarok a páromnak akkor megkérem, h amilyen hamar tud jöjjön haza. És én oda szoktam adni az ajándékot még ha nem is kapok semmit, de általában bepótolja másnap.
2013. febr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
100%

Egyike vagyok azoknak akik segíteni próbálnak neked és nem csak fikáznak, szóval ha megkérhetlen akkor nekem ne ilyen stílusban és ennyire elutasítóan írj!


NEm azt mondtam, hogy elárulom neki, hogy meglepi lesz este, de úgy intézem, hogy itthon legyen aznap és ne essek pofára. Mondjuk megmondom neki, hogy hiányzik már egy kis összebújás és szeretnék aznap este vele lenni. Ez egy teljesne értelmes kérés, és innen meg jöhet a meglepi. Ő meglepődik, te meg nem esel pofára.


Szoktátok tartani a valentin napot?

2013. febr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
29%
Ez azért annyira tipikus... Valaki "elsirja" itt nekunk a banatat, ami teljesen mindegy, hogy jogos-e vagy sem, attol még faj neki, erre falkaban esnek neki a valaszolok. Gratulalok.
2013. febr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
36-os vagyok: tisztelet a kivételnek :)
2013. febr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet nem egyetérteni, normális hangnemben."

Ne haragudj már meg érte, és mindenféle rosszindulat nélkül mondom, ha te lebunkózol, majmozol másokat, akkor te különb vagy? Te normális hangnemben válaszolsz? Majd akkor elhiszem, hogy ez a stílusod, ha ezt látom, de addig nem. Mondjuk én már kezdem azt hinni, hogy kamu és az emberek provokálása a cél....

2013. febr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 A kérdező kommentje:
Eddig sose "felejtődött" el. Azt is említettem az elején, hogy utóbbi időben más gyökérségei is voltak, és vhogy mindig a környéken volt ez a genya gyerek és vele az ivás is. Kíváncsi lennék ki mennyire maradna nyugodt és összeszedett. Biztos van, aki sose jön ki a sodrából, jó nekik.
2013. febr. 14. 17:32
 39/60 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd el neki, hogy rosszul esett, hogy most elfelejtette a dolgot, miközben te számítottál rá.
2013. febr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
100%
De lehet hogy kint hagyta a virágot az ajtó előtt,de mivel te nem készültél,azt hitte hogy elfelejtetted,azért eldugta a virágot, és most ő is duzzog.
2013. febr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!