Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez hogy esne a férjetektől?

Ez hogy esne a férjetektől?

Figyelt kérdés
Kollegájával elmentek egy ügyfélhez tárgyalni, utána leültek sörözni. Amúgy utálom ezt a Valentin napi mizériát, de készültem (volna) meglepivel. Erre az van, hogy még egy rohadt szál virág vagy doboz csoki se jutott eszébe és még meg is magyarázta, hogy mennyire bírja ezt a "vaddisznó" haverját. (Nem ez az első nekem nem tetsző húzása mostanság, nem gondolom magam egy hárpia alkatnak). A sütit majd megeszem a barátnőmmel, a kívánságdoboz meg megy a zoknisfiókom mélyére, ennyit a meglepiről :(. Mert hogy este megy dolgozni, úgyhogy ez ennyi :(.
2013. febr. 14. 16:29
1 2 3 4 5 6
 41/60 A kérdező kommentje:
:)))))
2013. febr. 14. 17:42
 42/60 anonim ***** válasza:
96%

Valentin nap szubjektív, ki mit gondol. Én szeretem. De nekünk ma van az évfordulónk is.


Erre felhív, hogy hamarabb végez a munkával, azért, hogy a tesójával találkozzon, mert ad neki oda valamit, ami se nem fontos, se nem sürgős, utána elmegy boltba citromléért aztán majd jön.


Köszi.


Soha nem megyünk sehova, most is mire hazajön minden zárva lesz, még egy szelet sütire se tudunk beülni sehova.

2013. febr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
100%

Én a Húsvétot utálom, és családi megegyezés alapján nem is tartjuk. Ugyanígy a karácsonnyal is meg lehet csinálni.


Más válaszokat kaptál volna, ha bevallod, hogy vártad a Valentin-napot.

2013. febr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
100%

neked a barát a bajod, hogy lecserélt vele, ettől fáj a lelked, és meg hogy gyűjti a strigulákat a rosszfiú táblára.

khm előbb utóbb borul a bili, legyen az húsvét a neve, beszélni kell a problémákról és nem "vaddisznó" a neve, hanem párkapcsolati válság lesz hamarosan...

üljetek le beszélgetni egy pohár akármi mellett...

2013. febr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 A kérdező kommentje:
42- erről még el tudom képzelni, hogy akár elterelő hadművelet a tesó, és valójában neked készül vmivel. Várd ki a végét! Régen az enyém is ilyen volt. Meg ha csak leültek a normálus haverjaival, akkor is minimum szólt... Na mindegy, ez van. Remélem neked jobban alakul!
2013. febr. 14. 17:53
 46/60 anonim ***** válasza:
100%
Nincs időm végigolvasni a hozzászólásokat, de lehet, hogy a mai napon azért nem vitt semmi ajándékot, mert tudja, hogy neked is nyűg. Biztos nem számított arra, hogy készülsz valamivel.
2013. febr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
86%
s.ggfej,majom,genya,gyökér meg hasonlók...,te így beszélsz a pároddal is???
2013. febr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
94%
Ja és azt tudtad hogy Szent Bálint a lelki betegek védőszentje is,csak mert azt írtad hogy Bálint/Valentin is egy szent volt(ami igaz)?!:)
2013. febr. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 A kérdező kommentje:
Igen, gyűlnek a viharfelhők. A mai naptól függetlenül is, tegye fel a kezét, aki tapsolna örömében, ha nem bírna rájönni, hogy mit lát élete párja egy olyan csávóban, aki tojik a gyereke fejére, elveri a barátnőjét, alkoholista, lusta (otthon csak döglik meg kiszolgáltatja magát). De lehetek hisztis liba vadidegenek szemébe, bánom is én, mert emiatt ki vagyok akadva... Remek emberek vannak.
2013. febr. 14. 18:02
 50/60 A kérdező kommentje:
48 - ismered a mondást, hogy "Amilyen az adjonisten, olyan lesz a fogadjisten" ? Nem érdemes szavakat kiragadni a környezetükből. Miért is kéne hízelegnem a számomra nem kedves embereknek / hozzászólásoknak? Csak mert betámadni lehet, mert a kèrdések azért vannak, nem igaz? Szent Bálintról tudtam pontosan, lévén magam is elég lelkibeteg :(.
2013. febr. 14. 18:08
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!