Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez hogy esne a férjetektől?

Ez hogy esne a férjetektől?

Figyelt kérdés
Kollegájával elmentek egy ügyfélhez tárgyalni, utána leültek sörözni. Amúgy utálom ezt a Valentin napi mizériát, de készültem (volna) meglepivel. Erre az van, hogy még egy rohadt szál virág vagy doboz csoki se jutott eszébe és még meg is magyarázta, hogy mennyire bírja ezt a "vaddisznó" haverját. (Nem ez az első nekem nem tetsző húzása mostanság, nem gondolom magam egy hárpia alkatnak). A sütit majd megeszem a barátnőmmel, a kívánságdoboz meg megy a zoknisfiókom mélyére, ennyit a meglepiről :(. Mert hogy este megy dolgozni, úgyhogy ez ennyi :(.
2013. febr. 14. 16:29
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit OFF

Komolyan nem értem ezt a Valentin napi mizériát?! Azt sem tudom mikor jött divatba pedig még nem vagyok öreg(30éves). Nekem annyira fura hogy ezelőtt 10évvel senki le sem sz@rta azt sem tudtuk mi ez,most meg a nők 80%-a megsértődik ha a párjuk elfelejti!


Kérdező nagyon ellentmondasz magadnak,ahogy többen is írták! Ha én valamit utálok nem készülök rá,sőt örülök ha a másik is elfelejti!

Neked a haverjával van bajod szerintem,és ha neked olyan fontos a Valentin nap miért nem szólsz neki???

2013. febr. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
92%

próbálom elképzelni a szitut:készültél sütivel meg meglepivel. Hazamegy a férjed, nem vett semmit, ezért te eldugod amivel készültél,mert te nem kapsz semmit, és áthívod a barátnődet sütizni, ahelyett, hogy elcsábítottad volna a férjedet egy kis erre-arra...

Szóval ki a hárpia?

2013. febr. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 A kérdező kommentje:
Lehet nem egyetérteni, normális hangnemben. Bár az nem az oldal jellegzetessége úgy tűnik. A karácsonyt is utálja mindenki mégis van fa meg ajándék meg minde egyéb. Tényleg írhattam volna egyértelműbben, de azért az jól látszik, aki azon élvezkedik, hogy kiforgassa, félremagyarázza, és beszólhasson. Örülök, hogy segíthettem levezetni a napi stresszt. Aki normálisan írt, annak köszönöm szépen, meg is fontolom még ezt ez egész dolgot.
2013. febr. 14. 17:10
 24/60 anonim ***** válasza:
95%
A karácsony nem egy "divatünnep" mint a Valentin nap,nagyon nem mindegy!
2013. febr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
34%
Jaj már, most mit kell bunkózni egymással? Írta, hogy ő gondolt a pasira, nyilván szarul esne, hogy a másiknak meg nem jut eszébe. Mindenki milyen érzések nélküli acélkatona itt.
2013. febr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
56%

22.vagyok

Ne haragudj,de én nem sértegettelek,Te se tedd!

Nem lett volna gusztusom,bár a zuhany csodákra képes,igaz veled ellentétben ebben tényleg nincs tapasztalatom,mert nem szokott a férjem kocsmába járni.

2013. febr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
76%

Kedves kérdező!

Pedig rád férne egy jó kis dug@s,mert nagyon frusztrált vagy!!! Hogy még bunkó is arról ne is beszéljünk!

A stílus ahogy írsz téged minősít,és nem csodálom ha a párod inkább sörözni megy!

2013. febr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt tegyük hozzá, hogy a karácsony nem ugyanaz mint a valentin nap. A karácsony egy ünnep, a valentin nap pedig nem az! A "szerelem napja", amit van aki tart, van aki nem. Feltételezem, hogy eddig sem ünnepeltétek ezt, most ne csodálkozz, hogy ezt a napot is egy egyszerű hétköznapnak gondolta, a barátjával meg épp mostanra szervezte a találkát. Így alakult.

Egyébként ha meg akarom lepni a páromat, akkor megbeszélem vele, hogy aznap hamar jöjjön haza. Ügyesen, hogy ne tudja miről van szó. De csak úgy nem cisnálok meglepiket, mert bármikor közbejöhet valami és ő meg nyilván csinálja a dolgát, hiszen otthon nem beszélték meg, hogy mindenképpen hazamegy időben.


Mint tanácsoltam, beszélj a férjeddel, mondd el neki mi bánt, és higgadj le. Vele ne így beszélj, mint velük, mert egyértelműen süt belőled a keserűség és a düh.

2013. febr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 A kérdező kommentje:
A karácsony csak régebb óta divat... a fogyasztói társadalom mozgatója az összes. A körítés más mindössze. Valentin vagy Bálint is szent. Nem ez a lényeg, hanem hogy pofára esve érzem magam. És a sok "kedves" ember ezen még élvezkedik is.
2013. febr. 14. 17:18
 30/60 anonim ***** válasza:
75%
Nem élvezkedünk rajta, csak nem nyalogatjuk a sebeidet, amit nagy részben magadnak köszönhetsz. Mert most semmi bajod nem lenne, ha mindenki azt mondaná, hogy mekkora egy szemét a férjed. De aki nem ért ezzel egyet,most az a szemét.
2013. febr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!