Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy esne, ha a barátod nem...

Hogy esne, ha a barátod nem menne ki elé a reptérre?

Figyelt kérdés

Összesen 4 napig voltam távol, kikísért. Mikor nem voltam itthon akkor is tartottuk rendesen a kapcsolatot, mint mindig. Alig vártam h visszaérjek és ott várjon rá ma reptéren(nem beszéltük meg, de én mindig kimentem elé pedig jóval messzebb lakom, mint ő). Megérkeztem és sehol senki..fél óra múlva írt egy smst h hogy utaztam, jól vagyok, megjöttem-e és h épp dolgozik. Annyira mérhetetlenül rosszul esett. Nem az h nem jött ki, hanem h nem volt képes előre szólni h nem fog kijönni. Vagy legalább egy smst írni miközben repülök h mikor bekapcsolom a telefonom már legyen jele annak h nem felejtett el..

Annyit válaszoltam neki, h igen és hazajöttem. nagyon megbántva érzem magam és ha hívni fog sincs kedvem átmenni nekem hozzá, h ezután még én utazzak h együtt legyünk

nagyon gyerekes? Nektek h esne? h kezelnéd?

24N


2013. jan. 28. 12:25
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*eléD
2013. jan. 28. 12:27
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Megérteném, hiszen dolgozik.
2013. jan. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

:O Hát ha dolgozik, 4 nap miatt azért nem várnám el, hogy szabit/csúszót vegyen ki erre...


A még x hetet lettél volna távol megértem, de 4 nap...most ezért jöjjön el munkából? Egyébként nem is beszéltétek meg, akkor miért vártad el, hogy ott legyen?

2013. jan. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

mert én mindig kimentem elé. Csak alkalmanként dolgozik így nem tudtam h most is.

És valójában az esik rosszul h úgy reménykedtem és semmi..

2013. jan. 28. 12:31
 5/17 anonim ***** válasza:
47%
Oké, dolgozott, de szólhatott volna... lehet, hogy nem akart már előre felidegesíteni. Ha hívna, akkor felvenném, de megmondanám neki, hogy ha akar találkozni, akkor jöjjön ő. Lehet, hogy gyereken gondolom, de ha eddig te mindig ki tudtál menni elé, akkor szakíthatott volna rád időt. De ezt így megmondanám neki, mert ha azt mondom, hogy "semmi" meg "csak", akkor még ő fog besértődni és nekem kell kiengesztelni :-D
2013. jan. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Nálunk ő repked majdnem minden héten 4 napokra. Nekem kimászni a reptérre minimum két óra, meg vissza is. Minek? A minibusz szépen hazahozza.

Ha hetekre/hónapokra lenne távol, főleg úgy hogy közben skype-olni sem tudunk, az más lenne, akkor rohannék elé. De pár nap után minek?


Igazából neked azért esett rosszul, mert magadban eldöntötted, hogy ha te kimentél, akkor elvárod tőle, hogy automatikusan kimenjen. Márpedig ez nem automatikus, ha nem beszéltétek meg, akkor mire fel vártad el?

Ha ki is ment volna, azért tette volna, hogy meglepjen..

2013. jan. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Igen messzemenőkig gyerekes. Te nem tudtad kinyitni a szád és megkérdezni, hogy kijön-e eléd?Amúgy gondolt rád, tudta,hogy jössz, mikor leszálltál,kaptad az sms-t, mit vársz még?
2013. jan. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
nagyon gyerekes, igen
2013. jan. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Robi.88. ***** válasza:
100%
ezt egy picit tul liheged. 4 nap az semmi. Ilyen dolgon folosleges osszeveszni. Mondd el neki h ez neked szarul esett, valoszinu h o ezt nem is feltetelezte h ezen fennakadsz.
2013. jan. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Előre meg kellett volna beszélni, hgy ki tud-e menni eléd, vagy nem. Még úgy is, hogy vagy ki tud, vagy nem, mert még ő sem tudja, hogy fog-e éppen akkor dolgozni. Ne

duzzoj, hanem beszéljétek meg a dolgot. Örülj, hoy újra találkozhattok, ha szereted.

2013. jan. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!