Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van külföldi barátod/ismerősöd?

Van külföldi barátod/ismerősöd?

Figyelt kérdés
Hol ismerkedtél meg vele? =) Nagyon szeretnék Magyarországon élő külföldivel megismerkedni, de nem tudom, hol tehetném ezt meg.
2012. ápr. 28. 13:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

nincsen, de miért szeretnél ilyet? érdekből?

nem azért nem ítélem el csak kíváncsi vagyok

2012. ápr. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egyetemi klubokban.
2012. ápr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Első: érdekből? Mi előnyöm származna egy ilyen kapcsolatból? Ez egy kicsit rosszindulatú kérdés... Nem, egyáltalán nem- szívesen beszélnék vele magyarul és ismerném meg az ő nyelvét, kultúráját. Csupán ennyi az egész.
2012. ápr. 28. 13:23
 4/16 anonim válasza:
Nekem van, egy Németországban élő magyar lány. :) Teljesen véletlenül, egy fórumon ismerkedtünk meg. :)
2012. ápr. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Utolsó: Németországban élő magyar lánnyal ismerkedtél meg? Ezt most nem értem kristály tisztán... :D
2012. ápr. 28. 13:28
 6/16 anonim ***** válasza:
Elég sok van. Egy részükkel interneten ismerkedtem meg (pl. expat fórumok FB-on), egy részük ingatlanos koromban ügyfelem volt és barátság lett belőle.
2012. ápr. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Van, több is.

Elég speciális iskolába jártam, így ott sokféle náció megfordult: volt kanadai, német, bolgár, és indiai osztálytársam is. Az évfolyamunkon volt még japán, koreai, román, spanyol ismerősöm is. Közülük - így sok év után - az indiai, a bolgár és a spanyol csajjal vagyok jó barátságban, a többiekkel csak köszönő viszonyban (már ha netán találkoznánk :D)

Emellett két amerikai srácot ismerek még, ők a Blahán szólítottak le egyszer, amikor a barátnőmmel sétáltam, szórakozóhelyet kerestek, és mondtuk, hogy mi oda megyünk pont, csatlakozzanak. Egyszer pedig egy gyrososnál ismerkedtem meg egy francia sráccal, minden asztal foglalt volt, ezért odaültem az ő asztalához, így ismerkedtünk meg.

Igazából azt mondanám, hogy bárhol meg lehet ismerkedni külföldivel is, csak nyitottnak kell lenni az új ismeretségekre.

2012. ápr. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Van több is, ismerősökön keresztül, vagy a suliban.
2012. ápr. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nincs.
2012. ápr. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Budapesten könnyen ismerkedhetsz , mindenféle nép szokott járni arra fele még amerikaiak.
2012. ápr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!