Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van külföldi barátod/ismerősöd?

Van külföldi barátod/ismerősöd?

Figyelt kérdés
Hol ismerkedtél meg vele? =) Nagyon szeretnék Magyarországon élő külföldivel megismerkedni, de nem tudom, hol tehetném ezt meg.
2012. ápr. 28. 13:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Apám és apám összes rokona brit, így természetesen sok angol ismerősöm van.
2012. ápr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!! =)

(Még írhattok! :D)

2012. ápr. 28. 13:42
 13/16 anonim ***** válasza:

Van egy Németországban élő srác ismerősöm, ő félig magyar, félig német, ő egy oldalon talált rám, írt egy e-mailt és azóta nagyon jóban vagyunk, rengeteget beszélgetünk.

Vele tartom a kapcsolatot napi szinten.

Az itteni erasmusos diákjainkkal is jóban vagyok, sokat fordultak hozzám az elején segítségért, amikor idekerültek, mostmár csak általános dolgok a témák általában és lassan mennek is haza sajnos.

Egyébként megfordultam pár nemzetközi táborban, így a világ majdnem minden táján vannak ismerőseim. Én ezt nagyon szeretem! :)

2012. ápr. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
vannak, a többséggel az egyetem alatt hozott össze velük a sors (cserdiák, lektor, lakótárs).
2012. ápr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
nekem is van, igaz ő egyáltalán nem magyar, hanem német. napi szinten tartjuk a kapcsolatot és nagyon jó barátom :)
2012. ápr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
De jó nektek! :D
2012. ápr. 29. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!