Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy esne, ha a barátod nem...

Hogy esne, ha a barátod nem menne ki elé a reptérre?

Figyelt kérdés

Összesen 4 napig voltam távol, kikísért. Mikor nem voltam itthon akkor is tartottuk rendesen a kapcsolatot, mint mindig. Alig vártam h visszaérjek és ott várjon rá ma reptéren(nem beszéltük meg, de én mindig kimentem elé pedig jóval messzebb lakom, mint ő). Megérkeztem és sehol senki..fél óra múlva írt egy smst h hogy utaztam, jól vagyok, megjöttem-e és h épp dolgozik. Annyira mérhetetlenül rosszul esett. Nem az h nem jött ki, hanem h nem volt képes előre szólni h nem fog kijönni. Vagy legalább egy smst írni miközben repülök h mikor bekapcsolom a telefonom már legyen jele annak h nem felejtett el..

Annyit válaszoltam neki, h igen és hazajöttem. nagyon megbántva érzem magam és ha hívni fog sincs kedvem átmenni nekem hozzá, h ezután még én utazzak h együtt legyünk

nagyon gyerekes? Nektek h esne? h kezelnéd?

24N


2013. jan. 28. 12:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%

Iszonyú gyerekes és röhejes, ami csinálsz. 4 nap az semmi, majd ha 4 hónap múlva jössz haza, akkor már megsértődhetsz. Azért sem értem, hogy miért duzzogsz, mert meg sem kérdezted, hogy kijön-e eléd. Nekem evidens lenne, hogy megbeszélem, hogy hogy lesz, nem lehet elvárni senkitől, hogy otthon üljön és ugorjon minden egyes füttyentésre, felnőttek vagytok, nem gyerekek.... Írta, hogy dolgozik. Mit vártál? Ott hagyja a munkát és rohan hozzád, hogy hátha aztán ki is rúgják?

Szedd össze magad és próbálj meg felnőttként viselkedni.

2013. jan. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
A kimondatlan elvárások... Néha dolgozik csak, most éppen volt munkája, kikisért, tartotta a kapcsolatot, mikor megérkeztél keresett. Van egy vicc 2 nőről meg az 5 emeletes hotelről, nekem az jutott eszembe.
2013. jan. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Eleve meg kellett volna beszélni,hogy ki megy-e eléd,keresd-e,vagy majd találkoztok.

Bár mi repülni sosem repültünk külön,de vonat elé kimegyünk a másik elé,melóidőben is,majd lecsútsztatjuk.

2013. jan. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Azt hittem, hogy 4 hónap távollétről lesz szó... de 4 nap az semmi. A reptérre való "elédmenés" egy gesztus, ami hosszabb távollét után nyer létjogosultságot. De 4 nap távollét esetén felesleges. Én se mentem volna ki a párom elé, pedig nagyon szeretem.
2013. jan. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, kicsit lenyugodtam. A mi családunkban az a szokás h mindig kimegyünk egymás elé..lehet h ezért volt nekem természetes

meg fogom vele rendesen beszélni

2013. jan. 28. 14:37
 16/17 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy alap elvárásnak vetted hogy ott lesz, ahelyett hogy megbeszéltétek volna. Egy kapcsoaltban nagyon fontos a megfelelő kommunikáció. Ha ez nincs, akkor jönnek csalódások és a sértődések.


És hogy a kérdésre is válaszoljak, nekem nem esne rosszul. Sokat utazunk, együtt és külön is. Van hogy kimegyünk a másik elé, van hogy nem. De előtte mindig megbeszéljük, semmit nem veszünk készpénznek.

Örülök ha kijön, de nem okoz problémát az sem, ha nem. Attól, hogy mi egy pár vagyunk, és szeretjük egymást, még önálló, felnőtt emberek vagyunk, tudjuk intézni az ügyinket a másik pesztrálása nélkül is.

25/L

2013. jan. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is túlreagálod kicsit a helyzetet. 4 napra mentél el, ez azért nem olyan vészes, ilyen esetben nem is várom el, hogy valaki kijöjjön elém. Kaptál egy sms-t, ergo nem felejtett el, törődik veled! Attól, hogy neked valami természetes, neki még nem biztos. Legközelebb mondd el neki, hogy jól esne, ha kimenne eléd!


Ha hónapokra megyek el, akkor viszont nekem is rosszul esne, ha nem jönne ki senki elém, de ilyenkor általában meg is szoktuk beszélni, hogy ki jön majd értem, nem meglepetés. A családom is olyan kaliber, hogy ennyi idő után már nem bírnak plusz 2-3 órát ülni a hátsójukon mire hazaérek és a párom is, úgyhogy mindig jön valaki. :)

2013. jan. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!