Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez hogy esne a férjetektől?

Ez hogy esne a férjetektől?

Figyelt kérdés
Kollegájával elmentek egy ügyfélhez tárgyalni, utána leültek sörözni. Amúgy utálom ezt a Valentin napi mizériát, de készültem (volna) meglepivel. Erre az van, hogy még egy rohadt szál virág vagy doboz csoki se jutott eszébe és még meg is magyarázta, hogy mennyire bírja ezt a "vaddisznó" haverját. (Nem ez az első nekem nem tetsző húzása mostanság, nem gondolom magam egy hárpia alkatnak). A sütit majd megeszem a barátnőmmel, a kívánságdoboz meg megy a zoknisfiókom mélyére, ennyit a meglepiről :(. Mert hogy este megy dolgozni, úgyhogy ez ennyi :(.
2013. febr. 14. 16:29
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
38%

Miért esik neki mindenki a kérdezőnek?Ti tényleg ilyen hülyék vagytok,emberek?Szerintem tök érthető,hogy mi a probléma.

Kérdező,üljetek le és beszéljétek meg őszintén,erre más megoldás nincs.Nem duzzogni kell,hanem beszélni.

2013. febr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
100%

Megmondtuk! Beszélj a férjeddel! Mondd el neki a kétségeidet a barátjával kapcsolatban, és azt is hogy veled azóta megváltozott.


Egyébként nekem édesmindegy, hogy a párom kivel barátkozik, lehet az az esküdt ellenségem is, mindaddig amíg a velem való viselkedése nem változik. Ha ez megtörténik akkor szóvá teszem neki. (És nem itt a háta mögött miközben így beszélek róla és a barátjáról.)


Mondd el neki a bajodat, aztán majd utána háborogj, addig felesleges.

2013. febr. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
42 vagyok. Ismerem. Nem az. Most itt ül, hogy de mi bajom van?
2013. febr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Kicsit sem esne roszul. Mert minden nap érzem,hogy szeret.

De te te vagy én meg én.És senki sem egyforma.Ha roszul esett meséld el neki hogy jövőre tudja:-)

2013. febr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
35%
Kedves Kérdező! 4es válaszoló vagyok.. Azért azt a logikát magyarázd már el nekem hogy azért dugtad el az ajándékát mert elment sörözni! Mint írtam, az én párom egy darab kutyak@kit sem vett, de én készültem hátha észbe kap és beszerez valamit. Sőt! Én tegnap adtam neki egy kis marcipán szivecskét, és azzal a mondattal adtam át neki, hogy ezt neked vettem hogy holnap oda adhasd és ne álljak itt ajándék nélkül. Kaptam egy ígéretet hogy jó, majd van egy kis dolga ma, elmegy itthonról. Na, szerinted én ezek után mit érzek?! Komolyan nem értem miért nem adtad át az ajándékot...
2013. febr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező! Szépen becsomagoltad az egész problémádat ebbe a Valentin-napba, de nézz magadba egy kicsit és valld be magadnak, hogy ez csak egy "ürügy" és valójában sokkal-sokkal nagyobb problémák vannak a kapcsolatotokban, főként, hogy így beszélsz,ilyen ingerülten. Az ember akkor beszél így, ha nincs rendben az élete. Lehet, nem véletlenül nem vett semmit a férjed, de mi már írtuk, hogy le kéne vele ülni megbeszélni a sérelmeket, mert így válás lesz a vége! És nem (csak) a Valentin-nap miatt.....
2013. febr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
100%

#55


Nálatok sincs minden rendben... Komolyan odaadtad neki, hogy majd ő visszaadhassa neked holnap? És ezt még így ki is jelentetted?! Az kemény...


Az egy dolog, hogy előtte lévő nap adsz neki valami aranyosat, hátha eszébe jut, hogy akkor holnapra ő is vesz neked valamit.

Soha nem sérteném meg így a páromat, ha adna ajándékot ha nem. Egyébként nem nagy ajándékozós, de ilyen bunkó dolgot soha nem csinálnék.

Arról nem is beszélve, hogy ezekszerint te ennyire fontosnak tartod az ajándékot, mert hát "ne állj holnap ajándék nélkül".


Neked is lenne mit rendbetenni abban a kapcsolatban.

2013. febr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
77%

Hűha, kedves, hogy a válaszolókban és a férjed barátjában látod a hibát és ezért őket genyázod le.

1. Ha van olyan barátja, akit te nem kedvelsz, az az ő barátja, neked pedig ehhez semmi közöd, hogy ő kedveli-e vagy sem.

2. Ha vettél neki ajándékot, add oda. Milyen már az, hogy csak akkor kap, ha te is kapsz tőle?

3. Utálom a valentin-napot, ezért nem is tartom, a barátnőm nem kapott tőlem semmit, nem csinált belőle hisztit, mert ő is utálja. Ő se készült meglepivel...

Tehát te egyáltalán nem utálod a valentin-napot, mert készültél.

2013. febr. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
55ös vagyok. Igen, oda adtam neki. Mivel gyűlöl úgy ajándékot kapni hogy ő nem tud adni. És mivel betegen volt itthon, értelem szerűen nem ment el vásárolgatni. De ugye tudod kedves hogy ez nem véresen komoly volt? :) Este megbeszéltük hogy a hétvégén ünnepeljük ahogy eredetileg is terveztük. De azért köszi az aggódást! ;)
2013. febr. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 A kérdező kommentje:
A szelektív olvasást azt továbbra is nagyon bírom... na ég veletek. Annak a néhány normális válaszolónak pedig tényleg köszönöm!
2013. febr. 15. 08:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!