Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez hogy esne a férjetektől?

Ez hogy esne a férjetektől?

Figyelt kérdés
Kollegájával elmentek egy ügyfélhez tárgyalni, utána leültek sörözni. Amúgy utálom ezt a Valentin napi mizériát, de készültem (volna) meglepivel. Erre az van, hogy még egy rohadt szál virág vagy doboz csoki se jutott eszébe és még meg is magyarázta, hogy mennyire bírja ezt a "vaddisznó" haverját. (Nem ez az első nekem nem tetsző húzása mostanság, nem gondolom magam egy hárpia alkatnak). A sütit majd megeszem a barátnőmmel, a kívánságdoboz meg megy a zoknisfiókom mélyére, ennyit a meglepiről :(. Mert hogy este megy dolgozni, úgyhogy ez ennyi :(.
2013. febr. 14. 16:29
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
97%

Akkor neked nem a valentin nap a bajod, hanem hogy a férjed elment sörözni valakivel akit te nem szeretsz.


Az, hogy másoknak szimpatikus e vagy sem, teljesen mindegy. Ő kedveli, nem rángat el magával téged, hogy hallgatnod kelljen a baromságait, hanem kettesben sörözik vele. Teljesen korrekt.


Mikor máskor sörözzön vele ha nem a szabad idejében? Munka alatt gondolom dolgoznia kell és nem haverkodni, ezért a szabadidejében teszi azt.

Ha minden idejét vele tölti akkor az tényleg nem jó, na de hogy hetente kéthetente találkozik vele az nem értem miért baj.

Te nem kedveled, ő igen, ennyi.

2013. febr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
91%

Én valóban utálom a Valentin-napot, vagyis inkább nem érdekel, az utálat talán túlzás. Épp ezért abszolút nem vártam semmit, és nem is bánt, hogy nem kaptam csokit/virágot, mert szeretetet viszont rengeteget kapok minden nap.

Ha nem szoktátok "ünnepelni" ezt a napot, meg az az álláspontotok, hogy nem számít, akkor nem jogos a sértettséget. Inkább tűnik hisztinek.

Mellesleg te is roppant önzetlen vagy, ha a meglepetésed csak akkor adod oda, ha te is kapsz valamit. Az ilyentől feláll a nemlétező szőr a hátamon, de komolyan.

24/N

2013. febr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
80%
*nem jogos a sértettséged
2013. febr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg ne csodálkozz a válaszokon. Ha párkapcsolati problémád van, ne a Valentin-napot hozd fel, mert ezek szerint nem az a probléma. Fogalmazz egyértelműen, nem olyan nehéz ám.
2013. febr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
73%

En ugy gondolom, hogy ha te megajándékoztad, akkor neki is illõ lett volna viszonoznia.

Különben milyen munkahely az, ahova "besörözve"mennek dolgozni?

2013. febr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
97%

már a kérdésed ellentmondásos, utálod a valentin napot, de itt hisztizel mert a férjed nem töltötte veled, akkor döntsd már el,hogy egyáltalán hogy állsz ezzel az ünneppel és utána gyökerezd le a válaszolókat

peace

2013. febr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt én sem értem, hogy ha azt írod "utálom a Valentin napi mizériát", akkor miért tartanád meg mégis? Másrészt. Nem részletezted, de az írásodból én úgy gondolom nem rendszeres az, hogy elmegy sörözni a haverjával. Végülis ha most ment csak el, akkor nem értem mi a gond? Magadhoz akarod láncolni? Ha így teszel, bizony, hogy hárpia alkat vagy és előbb-utóbb a férjednek tényleg az fog örömet okozni, ha nincs otthon.... És ezt mindenféle rosszindulat nélkül írom! Harmadrészt. A pasik nem annyira foglalkoznak ezzel a Valentin-nappal, őket ez nem igazán érdekli. Én sem kapok semmit, a férjem boldog Valentin-napot kívánt és én is viszont. Este szeretkezünk egy jót, ha minden úgy alakul. :) Nem kell ide csoki, virág ecc. Negyedszer pedig ahelyett, hogy itt dúlsz-fúlsz, mondd ezt el a férjednek, hogy jól esett volna, ha megemlékezik a Valentin-napról és nem megy el a haverjával sörözni.
2013. febr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
90%
Ha meglepetést akarsz neki, akkor illene megbeszélni vele például, hogy jöjjön haza mert lesz valami. Különben honnan tudja? Bármilyen dolog közbejöhet. Azzal pedig hogy utálod ezt a napot de azért meg vagy sértődve, baromira ellentmondasz magadnak.
2013. febr. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
100%

Láthatóan más bajod van. Ha már kezdetektől a valós helyzetet írta volna le, akkor nem a téged rágalmazó és hisztikirálynőnek tartó válaszokat kaptad volna.


Beszélj vele! Higgadtan! Hogy szerinted nem jó hatással van rád, amióta vele barátkozik azóta rád kevesebb időt fordít, kevesebbet törődik veled. Régebben mindig kedveskedett neked és mostmár nincs ez. Bla bla bla...

2013. febr. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
89%

"Én meg ezt a sok gyökér választ nem értem."

Kedveském aki nem ért egyet veled és nem helyesel, annak már gyökér a válasza?

Azért eléggé hárpia vagy te....

Inkább próbáld meg magadban meg hányni-vetni, hogy ugyan miért jött ennyi válasz, aki nem ért egyet veled.... Talán csak nem azért, mert nincs igazad????

2013. febr. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!