Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért viselkedik így a menyass...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a menyasszonyom?

Figyelt kérdés

Menyasszonyom szerint mindenhova együtt kell menni, mert a szerelmes párok mindent együtt csinálnak. Oké.

Otthon ülős típus vagyok. De legalábbis nincs akkora mehetnékem, mint neki.

De ha valahova elmegyünk, mindig társasággal akar menni. Látom rajta, hogy jobban érzi magát, ha többen vagyunk, mintha kettesben lennénk. Azt tudom róla, hogy iszonyat társasági ember, de akkor sem értem.

Ha valamin összeveszünk, vagy nem úgy csinálom, ahogy ő gondolja, akkor mindig azt mondja, hogy les.zarom őt, nem is akarok vele lenni. Ilyenkor mindig mondom neki, hogy te vagy az, aki el akar menni mindig ide-oda ezzel meg azzal. Én vagyok az, aki szeret veled kettesben lenni, te akarsz menni mindig, ráadásul társasággal.

De hiába, nem fogja fel. MIndig csak azt hajtogatja, hogy ő imád velem lenni. Ehhez képest mindig hívna valakit magunk mellé, meg elmondja, hogy kár, hogy nem hívtuk el ezt meg azt, ha kimozdulunk valahova mondjuk.

MOst is távol voltunk egymástól 1 hétig meló miatt, simán kimentünk haverokhoz, ahelyett, hogy kettesben lettünk volna. Ez nem is baj, de fordított helyzetben, ha én akartam volna kimenni, elhordott volna mindennek, hogy nekem a haverok fontosabbak nála.

Miért lehet ez?


2014. jan. 9. 11:33
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
100%
Jól átgondoltad az eljegyzést? Egész más érdeklődési körötök van, mást szerettek...
2014. jan. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok? Mennyi ideje vagytok együtt? Ez az első kapcsolatotok? Nekem úgy tűnik, hogy a lány még elég éretlen, vagy csak nagyon uralkodni akar rajtad.

Még most kell tisztázni a játékszabályokat az elején, mert a helyzet esküvő után sem fog magától megváltozni. Ebből pedig így nem sok jó sül ki.

2014. jan. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 A kérdező kommentje:

29 évesek vagyunk, mindketten elég tapasztaltak, ha lehet így mondani.

Az a durva, hogy biztos hogy szeret a barátnőm, nem csak játszadozik velem.

De tényleg nem értem, ha a reggelt meg az estét otthon leszámítjuk, tényleg lenne inkább egy nagy társasággal amiben én is ott vagyok, mint csak velem. De mondom, iszonyat társasági ember, imád beszélni és a középpontban lenni.

Csak az zavar, ha én csinálok valami hasonlót, mint ő mondjuk, akkor egyből kapom, hogy nem szeretem, nem hiányzik nekem, meg les.zarom őt.

2014. jan. 9. 11:46
 4/68 anonim ***** válasza:
100%
Ő ilyen tipusú egyén és ezt nem fogja kinőni. Vagy megszoksz, vagy megszöksz.
2014. jan. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként mondom, hogy menekülj :)

Én ezt nem viselném el egy férfitól. Egyrészt egy kapcsolat nem arról szól, hogy mindig azt csináljuk és úgy, ahogyan az egyik félnek jó.

Ha ő annyira társasági ember, akkor elmehet egyedül is a barátaival, amikor éppen nincs kedved neked menni. És nem muszáj mindig a barátokkal lenni, egy párnak szüksége van arra is, hogy kettesben legyenek, kettesben csináljanak programokat.

Ha ő ezt nem érzi, nem érti, akkor nem való neki még komoly kapcsolat.

2014. jan. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:

Én azt tudom mondani neked, hogy a párodnak megértőbbnek és engedékenyebbnek kellene lennie veled szemben.

Szóval ha Te most éppen nem szeretnél menni mondjuk a barátaival találkozni, akkor azt értse meg és ne erőszakolja ki, hogy menj el vele. Nálunk is volt olyan, hogy a párom mondta, most fáradt és most nincs ide vagy oda kedve menni, mondtam semmi gond, pihenj csak otthon, akkor majd én elmegyek egyedül. Mondjuk nálunk nincs azzal gond, hogy keveset vagyunk együtt, pont ellenkezőleg, nagyon sok időt töltünk együtt, ezért néha Ő is külön találkozgat a barátaival és én is külön az enyémekkel, mert mindenkinek kell egy szabadság. :)

Szerintem ülj le vele és ezeket mond el neki, amiket ide leírtál.

2014. jan. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan mentek már szét emiatt :/
2014. jan. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
86%
Ha most ezt csinálja, feleségként még jobban fogja csinálni. Papucsa vagy már ne haragudjál, nem vagytok egy formák.
2014. jan. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:

6-so vagyok. Oké, hogy társasági ember, de akkor is, Ti egy pár vagytok, tiszteletben kellene tartania a Te érzéseidet is, meg azt, hogy Te mit szeretnél. Nem lehet, hogy egy picit önző? Hogy mindig az legyen, amit ő akar?

Mindenképpen beszélj vele, de ha ez sajnos a beszélgetés után sem javul, szóval, hogy ő is belátná, hogy többet kellene együtt lennetek kettesben, akkor szerintem nem igazán passzoltok egymáshoz. Én is nagyon társasági ember vagyok, de mégis a párommal sokkal több időt töltünk együtt, mint külön. Jóformán a munkaidőn kívül egyfolytában együtt vagyunk. :)

2014. jan. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy érdekes módon mennyire igényli a társaságot, meg tényleg pikk-pakk teremt kapcsolatokat, igazi barátja nincs. Sokszor az én barátaimhoz megyünk. Néha jó lenne nélküle menni, de nem érti meg, hogy ettől még szeretem.

Van 1-2 ember, akit a barátjának tart, de ő is tudja, hogy inkább csak haverok. Van, hogy másfél hónapig nem keresik egymást. Ezt az 1-2 embert nem igazán kedvelem, így bevallom nem nagyon szoktam vele elmenni ezekre az összejövetelekre. Ez évi 6-7 alkalom kb.

Egy munkatársa van, akivel most nagyon jóban van, vele nincs semmi bajom, de azért ne legyen már mindig a seggünkben.

2014. jan. 9. 12:04
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!