Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan esne ha anyósod le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan esne ha anyósod le szajházna?

Figyelt kérdés

Tegnap bálban voltam (szerintem) alkalomnak megfelelően öltöztem, de a sógornőm megjegyezte hogy anyósom mit reagált rám!


nekem ez rosszul esik, és szerintem fogom is neki mondani. Szerintetek?


Ha kell rakok fel egy képet a ruhámról!


2014. jan. 1. 20:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 anonim ***** válasza:
32%

Látom megy a konzi-ámokfutás, a Kérdező leszólása, illetve a Kérdezőt támogató vélemények lehúzása....

De azért férfiként egy őszintén érdekelne... A Kérdezőt leszólók szerint ugyan mi vinne rá egy NORMÁLIS nőt, hogy fontosabb legyen számára az anyós véleménye a párjáénál? Miféle gondolkodás kell ahhoz, hogy jobban meg akarjon felelni az anyós elvárásainak, mint a férje ízlésének, vágyának?

Nem gondoljátok egy percig se, hogy a Kérdező párjának fontos, hogy a felesége NEM OLYAN (ízlésben, gondolkodásban, akármiben), mint a saját anyja???

2014. jan. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/80 anonim ***** válasza:
71%

67%-os ffi


Itt egyszerűen nem erről van szó. Nyilván senki nem az anyósának akar megfelelni.

De ha bálba mész nem is a férjednek kéne, hanem az íratlan szabályoknak. ez a ruha bálba nem való! Pont. Most, az hogy a férjének tetszik, rendben. Az, hogy mondjuk egy diszkóba felveszi, rendben. Ez a ruha szexis, de közönséges bálba pedig a visszafogott elegancia az alapkövetelmény.


Szóval nem az a lényeg, hogy az anyósnak tetsszen. A párjának meg ebben a ruhában inkább a hálóban villogjon harisnya nélkül, kivágott bugyiban, lakkcsizmában, és lovagló ostorral. Ez a szerkó inkább odavaló. Ez a lényeg, és semmi más.

2014. jan. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/80 anonim ***** válasza:
20%
Kdeves #72 "De ha bálba mész nem is a férjednek kéne, hanem az íratlan szabályoknak. ez a ruha bálba nem való! Pont." - igen, ez is egy vélemény.... de talán nem véletlen, hogy a Kérdező férje pont a Kérdezőt vette el, és nem olyant, akinek fontosabbak mindenféle "írott meg íratlan szabályok" a párja véleményénél... erre tetszettél gondolni?
2014. jan. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/80 anonim ***** válasza:
82%

"de talán nem véletlen, hogy a Kérdező férje pont a Kérdezőt vette el, és nem olyant, akinek fontosabbak mindenféle "írott meg íratlan szabályok" a párja véleményénél"


Igazad van,se a kérdező se a férje nem tudnak viselkedni,nem tudják hol,hogyan kell megjelenni.Erre mondják,hogy zsák a foltját. :)

2014. jan. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/80 anonim ***** válasza:
20%
"Erre mondják,hogy zsák a foltját. :)" - így van, ebben a mondatban egyetértünk... de ennek örülni kellene, nem lázítani ellene, ahogy anyós teszi... ahelyett, hogy boldog lenne, mert a fia megtalálta a párját akivel hasonlóan gondolkodnak, és boldog. Nem? Már ha anyós épeszű lenne...
2014. jan. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/80 anonim ***** válasza:
89%

Nekem egyébként az is gáz, amit valaki a párja miatt vesz fel. Kb. mint egy Barbie baba, öltöztess abba, amiben vonzónak találsz.


És igenis fontos, hogy tudd, hogy egy black tie eseményre miben mész, mert ha a pasimnak az tetszik, ha a farmeremből kilátszik a tangám a hátam közepéig, akkor sem veszem fel azt.

2014. jan. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/80 anonim ***** válasza:
30%

Kedves #76 "egy black tie eseményre miben mész" - nézd, ezt a tényt ugye fel kell tüntetni a meghívón, hogy te szabadon dönthess, ilyen öltözködési feltétel mellett részt kívánsz-e venni az eseményen, vagy nem. Ha nincs, akkor a meghívó-szervező volt a bunkó, és nem más...

Másfelől tudod, az emberek egyik része megfelelni kíván mindenféle elvárásoknak, a másik fele meg szembe menni kíván velük, és nyilván mindenki a "maga foltját" keresi ebben, konformista a konformistát, lázadó a lázadót... ez ennyi.

2014. jan. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/80 anonim ***** válasza:
78%

nem, nem kell minden eseménynél feltüntetni a meghívón, hogy mibe kell menni.

esküvői meghívókon sincs ott, hogy fehér hatalmas habos ruhába ne jöjjenek a nők, mert az értelmesebb fajta ezt magától tudja... baromi nagy 'lázadás' amúgy ízléstelen, oda nem illő ruhában menni... inkább primitívségre utal.

2014. jan. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/80 anonim ***** válasza:
24%

#78, valóban,, az esküvőn nem kell feltüntetni, viszont szerencsére - minden itteni pontozásokon túl :) - az emberek eleve egyre kevésbé törődnek ilyen formális idiótaságokkal... az ízlés meg eleve egy szubjektív kategória, nekem pl. - ha már erről beszélgetünk - a white tie - black tie kategória eleve hányinger a köbön...

(

Nem, az átlag mai szilveszteri mulatság nem black tie esemény manapság, hanem közönséges informal, max semi-formal... férfiaknak öltöny-nyakkendő-elegáns ing, nőknek meg valami koktélruha féleség... ahogy egyébként egy esküvő is, néhány pusztán célszerű szokással egybekötve... mondjuk, hogy ne legyen összetéveszthető a hölgyvendég a menyasszonnyal...

Tehát a helyes kérdés valójában az (ha nem volt más a meghívón) hogy a semi-formalba belefér-e a Kérdező viselete... és szerintem bizony bele.

Csak ha már dress code-t akarunk elemezni...

A klasszikus White tie meg a Black tie féle formálisság szerencsére már kipusztult a mindennapi életből, ha valaki nem diplomata vagy filmsztár, vagy mágnás, vagy rongyrázó újburzsi, nem nagyon kell tartania attól, hogy ilyen avittas borzalmakba futhat bele...

2014. jan. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/80 anonim ***** válasza:
26%

Kérdezz rá hogy tényleg ezt mondta e.


Egyébként attól hogy ilyen ruha volt a kérdezőn, az anyósának semmi joga bírálni, és ilyet mondani.


Nagy kérdés, hogy beismeri e, hogy mint mondott. Ha igen, akkor én többet nem mennék látogatni a férjemmel.(már ha ez velem történt volna). Ezen felül nem csinálnék se jelenetet, nem hisztiznék és semmi ilyen.


Minden attól függ beismeri e a dolgot vagy sem.


27/N

2014. jan. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!