Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan esne ha anyósod le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan esne ha anyósod le szajházna?

Figyelt kérdés

Tegnap bálban voltam (szerintem) alkalomnak megfelelően öltöztem, de a sógornőm megjegyezte hogy anyósom mit reagált rám!


nekem ez rosszul esik, és szerintem fogom is neki mondani. Szerintetek?


Ha kell rakok fel egy képet a ruhámról!


2014. jan. 1. 20:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:
88%

Stylist-nak tanultam, ez nem báli öltözet.


De nézz már magadra! Az alakod nagyon szexis, a fejedből amit látszik, az rendben van. Ezt meg mind elrontod a nagy fuksszal, az arannyal, meg a karmokkal. Így az összhatás olcsó és cigányos.


Szerintem neked a legegyszerűbb "little black dress" is szuperül állna, és akkor nem a ruhádat vennék észre, hanem téged.

2014. jan. 2. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 anonim ***** válasza:
81%
Nem illenek a zöld karmok ehhez a ruhához!
2014. jan. 2. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 anonim ***** válasza:
33%

Ha ilyen szép alakom lenne, én is simán felvettem volna!

Ne aggódj, gyönyörű vagy, ha a férjed odáig volt érted, akkor ne érdekeljen más.:)

2014. jan. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/80 anonim ***** válasza:
77%

Bevallom őszintén, irigykedem az alakodra, de a helyedben én sem ezt vettem volna fel, főleg ha tudom hogy a párom rokonai is ott lesznek. Ha neki szólt volna csak - haha - akkor otthon vetted volna fel neki.

Sokkal szexibben és egyben rejtélyesebben is fel lehet öltözni. A képen tényleg ront ez a nagyon hosszú műköröm, amit nem ítélek el, nekem is van, rövid francia.

Szerintem ép ésszel meg lehet érteni hogy idősebb rokonoknál ez miért csapja le a biztosítékot.

l22

2014. jan. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/80 anonim ***** válasza:
77%
Hát...ez így ebben a formában valóban túl sok volt. Szerintem a legtöbb anyós leku.rvázott volna....nem azért, mert tényleg az vagy....de annak tűnsz.........
2014. jan. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 anonim ***** válasza:
25%

Hát nem tudom, én férfiként továbbra is azt gondolom - (ha elhiszi az XD-ző #50-es válaszadó, ha nem) - hogy a párom lehetőleg nekem akarjon tetszeni, megfelelni és ne az anyámnak...

Azt hiszem, abszolút válóok lenne, ha az anyám - miután végre sikerrel megszabadultam a gyermekkoromat megmérgező "rendpárti, értékelvű, konzervatív" szemléletétől - most a feleségemen keresztül tudná rám erőltetni ugyanezt a tőlem szerencsére teljesen idegen szemléletet...

Úgyhogy szerintem ha visszajutna hozzám, hogy anyám ilyent mondott a páromra, egyszerűen közölném vele, hogy "tudod mit anyám, legyen inkább ezerszer szajha, mint olyan ember, mint te" - oszt kész.

Most túl azon, hogy ez a konkrét ruha nekem se feltétlenül tetszik... de hát nem én vagyok a Kérdező férje, nem is nekem kell tetszenie. (nekem jobban bejönne még ez a szabás is fehérben vagy pirosban mondjuk)

2014. jan. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 anonim ***** válasza:
66%
Kérdezõ biztos, hogy igaz,amit itt leirtál?En egyáltalán most már ugy érzem, hogy valahonnan bemásoltad ezt a fotót,elõadva,hogy te vagy!Kamuszagu ez a kérdés.En az biztos,hogy nem tennék ide fotót magamról!
2014. jan. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 anonim ***** válasza:
23%
Tènyleg szép vagy, jò alakod van. Akinek nem tetszik a ruha,az ő dolga, nézzen rá
2014. jan. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/80 anonim ***** válasza:
68%
Hát én tényleg nem vagyok elégedett magammal, lenne mit ledolgozni, és írigyellek az alakodért is. Nem titok. DE szemem és véleményem akkor is van, ez a ruha akkor sem volt odavaló, cigányos. Bocsánat, nem téged bántalak, a ruha nem tetszik.
2014. jan. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 anonim ***** válasza:
61%
Nem vagy szajha, a ruhád viszont nagyon is olyan, hogy ezt az uzenetet kozvetíted magadról. Nem a ruha teszi az embert, szokták mondani, de nagyban meghatározza az elso benyomást, ha ránézel valakire az osszképet nézed. Ha ilyen ruhát veszel fel, a férfiak nagy része konnyu prédaként tekint rád, és még nem is beszélt veled. egy magara ado no ilyet nem viselne.
2014. jan. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!