Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan esne ha anyósod le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan esne ha anyósod le szajházna?

Figyelt kérdés

Tegnap bálban voltam (szerintem) alkalomnak megfelelően öltöztem, de a sógornőm megjegyezte hogy anyósom mit reagált rám!


nekem ez rosszul esik, és szerintem fogom is neki mondani. Szerintetek?


Ha kell rakok fel egy képet a ruhámról!


2014. jan. 1. 20:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 anonim ***** válasza:
77%
Nekem inkább egy szimpla cigány prosti jutott eszembe. Luxusprostik szerintem nem hordanak ilyen kínai szarokat.
2014. jan. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/80 anonim ***** válasza:
74%
Valamire való bálba be se engedtek volna ebben mondjuk...
2014. jan. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/80 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is sok ez a dekoltázs, pedig fiatal vagyok, elhiszem, hogy anyósodnak ez már a túl sok kategória, de talán szilveszterkor belefér.

Viszont a harisnyádból olyan rész is kilátszik, aminek nem kéne, ez nagyon közönséges, lehet hogy ezért mondta.

De ha nem neked mondta, hanem csak a más mondta, hogy ő azt mondta, akkor ne szólj érte, mert lehet, hogy nem is úgy volt.

2014. jan. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/80 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem gyönyörű ruha és nagyon csinos voltál benne! A sok régimódira meg ne hallgass,sztárok viselnek hasonló ruhákat a vörösszőnyegen! :)
2014. jan. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/80 anonim ***** válasza:
71%
Hááát, jaaaa nem tudom, csinos ruha, attól is függ, hogy hol jelentél meg benne.En biztosan felvettem volna,valamit a ruha alá,hogy ne legyen ekkora a dekoltázs.Ja és még nagyon rövid.
2014. jan. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/80 anonim ***** válasza:
75%

Hiába ez a divat manapság, valljuk be, hogy az idősebb korosztályban ez kiveri a biztosítékot (annak ellenére, hogy jól áll a ruha rajtad). Szóval szerintem nem volt szép dolog anyósodtól ilyen jelzőt használni rád, szebben is kifejezhette volna magát, de te is értsd meg, hogy ez számukra már nagyon kihívó.

Másrészről ha ilyet mond rólad, akkor gyanítom más is áll a háttérben, és nem felhőtlen köztetek a viszony. Lehet,hogy jobban tennéd, ha nem hoznád ezt fel neki, mert csak olaj lenne a tűzre.

2014. jan. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/80 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok, csinos fiatal, és nem vagyok kur v@, műkörmös vagyok, egyáltalán nem a testemet árulom!
2014. jan. 1. 21:07
 18/80 anonim ***** válasza:
51%
Tényleg qrvás :-D de ne izgasson, miert ne vehetnél fel kivételes aljalmakkor ilyen ruhát.
2014. jan. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/80 anonim ***** válasza:
74%
Hát bizony ez idős szemmel elég kurvs.. Amint látom,mögötted nagyon elegáns öltözetben vannak, ez a ruha nem illett oda. (Egyébként az összhatás nagyon csúnya, de ez ugye egyéni vélemény.) Viszont gyönyörű szép vagy, azt meg kell hagyni! :)
2014. jan. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/80 anonim ***** válasza:
78%
egy kérdésem lenne, a ruhával mit csináltál h ne essen le a melledről ha előre hajolsz? csak mert úgy tűnik mintha nem feszülne eléggé
2014. jan. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!