Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan esne ha anyósod le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan esne ha anyósod le szajházna?

Figyelt kérdés

Tegnap bálban voltam (szerintem) alkalomnak megfelelően öltöztem, de a sógornőm megjegyezte hogy anyósom mit reagált rám!


nekem ez rosszul esik, és szerintem fogom is neki mondani. Szerintetek?


Ha kell rakok fel egy képet a ruhámról!


2014. jan. 1. 20:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 anonim ***** válasza:
93%
Nem azt írták hogy krv@ vagy, hanem az öltözéked kurvs! Azért az nem mindegy...
2014. jan. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/80 anonim ***** válasza:
61%
szerintem is kicsit k.rvás, de ettöl függetlenül nagyon szép ruha, szerintem egy szilveszteri "buliba, bálba" belefér. :)
2014. jan. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/80 anonim ***** válasza:
71%
Hát szerintem teljesen igaza volt anyósodnak, mondom ezt úgy hogy 21 éves vagyok, és én is bálban voltam tegnap. A ruhám viszont hosszú ujjú volt, nyakig zárt és térdig éro, kiegészitokkel, sminkkel, frizurával annyira feldobtam, hogy mindenki megfordult utánam, és egész este nem volt eg szabad percem sem annyian felkértek egy táncra. Szoval szerintem nem kihívás úgy vonzhónak lenni hogy mindenedet kirakod.
2014. jan. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/80 anonim ***** válasza:
77%
senki nem mondta, hogy nem vagy csinos, csak egyszerűen borzasztóan közönséges a ruha. a harisnyád is kilóg, majdnem a melled is, ilyet maximum buliba venne fel egy értelmes ember, nem egy bálon, ahol emberek esznek. (az én étvágyam mondjuk biztos elvetted volna) nyilván te is tudtad hogy átlagban nem ilyeneket hordanak az emberek, akkor meg fogadd is el, hogy valakinek ez sok.
2014. jan. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/80 anonim ***** válasza:
76%
21:10es! Te is tegyél fel egy képet! :D
2014. jan. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/80 anonim ***** válasza:
70%

A mögötted lévõ nõnek meg az egész háta kint van, biztos vagyok benne a dekoltázsa jobban látszik,mint a tied.

Egyébként komolyan miért kell ennyire megmutatniuk magukat nõknek.OK.a férfiak szemeit vonzza, de szerintem egy csinos nõ,aki nem mutat meg mindent sokkal érdekesebb a férfiaknak.Te is feltünõbb lettél volna hosszabb ideig, mint igy!

2014. jan. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/80 anonim ***** válasza:
82%
Tényleg r.bancos ruha még nekem is pedig imádom a kivágott ruhákat... Ízlések és pofonok
2014. jan. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/80 anonim ***** válasza:
76%
qurvás, nem is kicsit :D Egy valódi értékekkel bíró bálba be se mehettél volna így.
2014. jan. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/80 anonim ***** válasza:
78%
a mögötte lévő nőn egy sima pntnélküli roha van, lehet látni, hogy az dekoltázsból SEMMIT nem mutat mert egy egyenes csíkban van a ruha, elöl is, hátul is...
2014. jan. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/80 A kérdező kommentje:

Akkor stílusosan megköszönöm!


Bár szerintem ami szép nem szabad eldugni.


Amint mondtam, fiatal vagyok csinos és még anyuka sem vagyok, nem mutatok rossz példát, és ráadásul anyósom bánatára a férjem nem győzött dicsérni hisz ez neki szólt és nem közönségnek.

2014. jan. 1. 21:36
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!